V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2021-09-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-09-25 11:00 1 MKS „Tarnovia” Tarnów I - MKS „Tarnovia” Tarnów II 9:9
1   A JURKIEWICZ Jakub W MILÓWKA Emilia 2:3 (6:11, 12:10, 10:12, 11:7, 5:11) 0:1
2   B FRANCZAK Szymon X MILÓWKA Julia 0:3 (3:11, 2:11, 9:11) 0:2
3   C ŚLAZYK Karol Y HABA Klaudia 0:3 (9:11, 8:11, 2:11) 0:3
4   D TOKARCZYK Szymon Z ŚWIĄTEK Maja 2:3 (15:17, 12:10, 9:11, 11:7, 5:11) 0:4
5   A JURKIEWICZ Jakub
ŚLAZYK Karol
W MILÓWKA Emilia
HABA Klaudia
3:2 (11:8, 6:11, 6:11, 11:9, 11:5) 1:4
6   B FRANCZAK Szymon
TOKARCZYK Szymon
X MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
3:2 (8:11, 11:9, 10:12, 12:10, 11:8) 2:4
7   A JURKIEWICZ Jakub X MILÓWKA Julia 3:2 (6:11, 9:11, 11:9, 11:8, 11:8) 3:4
8   B FRANCZAK Szymon W MILÓWKA Emilia 3:2 (11:9, 11:2, 3:11, 9:11, 11:6) 4:4
9   D TOKARCZYK Szymon Y HABA Klaudia 1:3 (11:7, 8:11, 10:12, 6:11) 4:5
10   C ŚLAZYK Karol Z ŚWIĄTEK Maja 3:1 (13:11, 11:6, 4:11, 16:14) 5:5
11   A JURKIEWICZ Jakub Y HABA Klaudia 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 9:11) 5:6
12   C ŚLAZYK Karol W ŚWIĄTEK Emilia 3:2 (10:12, 14:12, 13:15, 11:6, 12:10) 6:6
13   B FRANCZAK Szymon Z ŚWIĄTEK Maja 3:1 (16:14, 11:9, 7:11, 11:6) 7:6
14   D TOKARCZYK Szymon X MILÓWKA Julia 0:3 (2:11, 8:11, 8:11) 7:7
15   A JURKIEWICZ Jakub Z ŚWIĄTEK Maja 3:2 (11:6, 6:11, 10:12, 11:6, 11:4) 8:7
16   D TOKARCZYK Szymon W ŚWIĄTEK Emilia 3:1 (11:5, 9:11, 11:8, 11:6) 9:7
17   B FRANCZAK Szymon Y HABA Klaudia 2:3 (11:13, 11:9, 5:11, 11:7, 6:11) 9:8
18   C ŚLAZYK Karol X MILÓWKA Julia 0:3 (6:11, 3:11, 8:11) 9:9
2021-09-16 18:30 2 MOKSiR Czchów - UKS „Fortem” Pawęzów II 11:7
1   A SIKOŃ Mateusz W STOSZKO Artur 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 8:11) 0:1
2   B KANOWNIK Kajetan X MADUZIA Leszek 3:2 (4:11, 11:9, 11:8, 10:12, 11:3) 1:1
3   C BACZ Andrzej Y WINKLER Hubert 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:9) 2:1
4   D NIEĆ Tomasz Z PRZEKLASA Karol 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 3:1
5   A KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
W STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
3:2 (10:12, 10:12, 12:10, 11:8, 12:10) 4:1
6   B BACZ Andrzej
SIKOŃ Mateusz
X PRZEKLASA Karol
WINKLER Hubert
3:2 (11:6, 7:11, 11:7, 9:11, 12:10) 5:1
7   A SIKOŃ Mateusz X MADUZIA Leszek 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 5:2
8   B KANOWNIK Kajetan W STOSZKO Artur 3:1 (11:6, 11:7, 13:15, 11:7) 6:2
9   D NIEĆ Tomasz Y WINKLER Hubert 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 7:2
10   C BACZ Andrzej Z PRZEKLASA Karol 3:0 (11:6, 11:2, 11:9) 8:2
11   A SIKOŃ Mateusz Y WINKLER Hubert 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 11:9) 9:2
12   C BACZ Andrzej W STOSZKO Artur 3:1 (10:12, 11:6, 11:6, 11:9) 10:2
13   B KANOWNIK Kajetan Z PRZEKLASA Karol 3:0 (14:12, 11:9, 11:5) 11:2
14   D NIEĆ Tomasz X MADUZIA Leszek 1:3 (7:11, 12:10, 7:11, 10:12) 11:3
15   A PIECH Jan Z PRZEKLASA Karol 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) 11:4
16   D KORNAŚ Karol W STOSZKO Artur 0:3 (7:11, 3:11, 8:11) 11:5
17   B TOMKOWSKI Dawid Y WINKLER Hubert 0:3 (10:12, 3:11, 9:11) 11:6
18   C BRZĘK Olivier X PRZEKLASA Anna 2:3 (12:10, 7:11, 11:9, 7:11, 7:11) 11:7
2021-09-19 12:00 3 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Sobolik” Sobolów 10:8
1   A PIS Artur W KĄCKI Mateusz 0:3 (3:11, 9:11, 4:11) 0:1
2   B KLUZEK Michał X KĄCKI Patryk 3:1 (11:6, 3:11, 11:5, 11:8) 1:1
3   C SARAD Kamil Y KARTECZKA Martyna 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 2:1
4   D SARAD Anna Z BABRAL Stanisław 3:1 (11:5, 7:11, 11:9, 11:4) 3:1
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W KĄCKI Mateusz
BABRAL Stanisław
3:2 (11:6, 7:11, 11:8, 14:16, 11:7) 4:1
6   B PIS Artur
KLUZEK Michał
X KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
3:1 (6:11, 11:7, 11:6, 11:7) 5:1
7   A PIS Artur X KĄCKI Patryk 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 6:1
8   B KLUZEK Michał W KĄCKI Mateusz 1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 6:11) 6:2
9   D SARAD Anna Y KARTECZKA Martyna 3:1 (11:4, 11:8, 8:11, 11:4) 7:2
10   C SARAD Kamil Z BABRAL Stanisław 3:0 (11:6, 11:4, 11:2) 8:2
11   A KOSIBA Klaudia Y KARTECZKA Martyna 2:3 (2:11, 11:7, 11:6, 7:11, 9:11) 8:3
12   C SARAD Kamil W KĄCKI Mateusz 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 8:4
13   B JASIŃSKA Angelika Z BABRAL Stanisław 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 8:5
14   D SARAD Anna X KĄCKI Patryk 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 8:6
15   A KOSIBA Klaudia Z BABRAL Stanisław 1:3 (7:11, 11:6, 8:11, 9:11) 8:7
16   D SARAD Anna W KĄCKI Mateusz 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 8:8
17   B JASIŃSKA Angelika Y KARTECZKA Martyna 3:0 (11:3, 11:2, 11:6) 9:8
18   C SARAD Kamil X KĄCKI Patryk 3:0 (11:2, 11:4, 11:1) 10:8
2021-09-19 11:00 4 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Królewski Biecz”
2021-09-21 17:00 5 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Jordan” Zakliczyn II 16:2
1   A WAJDA Kamil W KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 1:0
2   B LIPOWICZ Kacper X NAGEL Nikodem 3:0 (11:5, 11:2, 11:8) 2:0
3   C KUCHARSKI Michał Y KRAS Nikodem 3:1 (11:5, 19:17, 9:11, 11:5) 3:0
4   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian Z RAMIAN Marcin 3:1 (12:10, 8:11, 11:3, 11:7) 4:0
5   A WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
W KOBYLARCZYK Kacper
RAMIAN Marcin
3:0 (11:6, 11:1, 11:8) 5:0
6   B KUCHARSKI Michał
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
X KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
2:3 (13:15, 6:11, 14:12, 14:12, 9:11) 5:1
7   A WAJDA Kamil X NAGEL Nikodem 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 6:1
8   B LIPOWICZ Kacper W KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:2, 11:5, 11:8) 7:1
9   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian Y KRAS Nikodem 3:0 (11:8, 11:4, 11:2) 8:1
10   C KUCHARSKI Michał Z RAMIAN Marcin 3:1 (11:5, 5:11, 11:8, 11:6) 9:1
11   A WAJDA Kamil Y KRAS Nikodem 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 10:1
12   C WÓJCIK Oliwia W KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 11:1
13   B LIPOWICZ Kacper Z RAMIAN Marcin 3:0 (11:5, 13:11, 11:6) 12:1
14   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian X NAGEL Nikodem 3:1 (11:6, 11:13, 11:8, 11:5) 13:1
15   A WAJDA Kamil Z RAMIAN Marcin 1:3 (7:11, 11:4, 7:11, 7:11) 13:2
16   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian W KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:1, 11:3, 11:2) 14:2
17   B LIPOWICZ Kacper Y KRAS Nikodem 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 15:2
18   C WÓJCIK Oliwia X NAGEL Nikodem 3:0 (12:10, 11:7, 11:5) 16:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy