V liga rejon Tarnów
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2022-03-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-27 11:00 76 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 3:15
1   A KĄCKI Mateusz W WAJDA Kamil 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 0:1
2   B KĄCKI Patryk X LIPOWICZ Kacper 0:3 (5:11, 9:11, 3:11) 0:2
3   C KUCHARCZYK Dominik Y LIPOWICZ Robert 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) 0:3
4   D BABRAL Berenika Z KUCHARSKI Michał 0:3 (4:11, 4:11, 8:11) 0:4
5   A KĄCKI Mateusz
KUCHARCZYK Dominik
W WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 8:11) 0:5
6   B BABRAL Berenika
KĄCKI Patryk
X KUCHARSKI Michał
LIPOWICZ Robert
0:3 (10:12, 6:11, 4:11) 0:6
7   A KĄCKI Mateusz X LIPOWICZ Kacper 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 8:11) 0:7
8   B KĄCKI Patryk W WAJDA Kamil 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) 0:8
9   D BABRAL Berenika Y LIPOWICZ Robert 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) 0:9
10   C KUCHARCZYK Dominik Z KUCHARSKI Michał 0:3 (5:11, 4:11, 3:11) 0:10
11   A KĄCKI Mateusz Y LIPOWICZ Robert 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) 1:10
12   C KUCHARCZYK Dominik W WAJDA Kamil 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 1:11
13   B KĄCKI Patryk Z KUCHARSKI Michał 0:3 (11:13, 9:11, 6:11) 1:12
14   D BABRAL Berenika X LIPOWICZ Kacper 0:3 (2:11, 1:11, 7:11) 1:13
15   A KĄCKI Mateusz Z KUCHARSKI Michał 3:2 (12:10, 10:12, 11:9, 8:11, 12:10) 2:13
16   D BABRAL Berenika W WAJDA Kamil 0:3 (2:11, 5:11, 3:11) 2:14
17   B KĄCKI Patryk Y LIPOWICZ Robert 3:0 (13:11, 11:9, 15:13) 3:14
18   C KUCHARCZYK Dominik X LIPOWICZ Kacper 0:3 (2:11, 1:11, 1:11) 3:15
2022-03-27 11:00 77 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Jordan” Zakliczyn II 13:5
1   A OSTROWSKI Artur W KRAKOWSKI Paweł 3:0 (11:7, 13:11, 11:8) 1:0
2   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn X NAGEL Nikodem 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 2:0
3   C OPIOŁA Tomasz Y KRAKOWSKI Sebastian 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 3:0
4   D CIERNIAK Konrad Z KRAS Nikodem 1:3 (5:11, 12:10, 5:11, 7:11) 3:1
5   A MLECZKO Mateusz
OSTROWSKI Artur
W NAGEL Nikodem
KRAKOWSKI Paweł
3:2 (3:11, 11:9, 10:12, 11:7, 11:7) 4:1
6   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn
SZUMILAS Władysław
X KRAKOWSKI Sebastian
KRAS Nikodem
3:1 (12:10, 12:10, 5:11, 11:8) 5:1
7   A OSTROWSKI Artur X NAGEL Nikodem 3:0 (11:8, 11:6, 13:11) 6:1
8   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn W KRAKOWSKI Paweł 3:2 (11:7, 11:4, 11:13, 9:11, 11:9) 7:1
9   D CIERNIAK Konrad Y KRAKOWSKI Sebastian 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 8:11) 7:2
10   C OPIOŁA Tomasz Z KRAS Nikodem 1:3 (11:6, 11:13, 7:11, 7:11) 7:3
11   A OSTROWSKI Artur Y KRAKOWSKI Sebastian 3:1 (11:2, 5:11, 11:6, 11:6) 8:3
12   C OPIOŁA Tomasz W KRAKOWSKI Paweł 3:1 (11:6, 10:12, 11:9, 11:9) 9:3
13   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn Z KRAS Nikodem 3:1 (19:21, 11:1, 11:5, 11:2) 10:3
14   D CIERNIAK Konrad X NAGEL Nikodem 1:3 (11:13, 11:8, 9:11, 11:13) 10:4
15   A OSTROWSKI Artur Z KRAS Nikodem 2:3 (8:11, 11:3, 11:8, 10:12, 9:11) 10:5
16   D CIERNIAK Konrad W WĘGLARCZYK Jan 3:0 (11:4, 12:10, 11:8) 11:5
17   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn Y KRAKOWSKI Sebastian 3:0 (11:3, 11:9, 11:6) 12:5
18   C OPIOŁA Tomasz X NAGEL Nikodem 3:2 (11:8, 10:12, 11:6, 8:11, 11:6) 13:5
2022-03-27 11:00 78 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MOKSiR Czchów 12:6
1   A TOBIASZ Andrzej W SIKOŃ Mateusz 3:0 (16:14, 11:3, 11:4) 1:0
2   B RUSEK Andrzej X KANOWNIK Kajetan 1:3 (4:11, 9:11, 12:10, 5:11) 1:1
3   C CZUPRYNA Andrzej Y SERAFIN Mateusz 3:2 (7:11, 7:11, 11:6, 11:9, 12:10) 2:1
4   D KRAWIEC Kamil Z BACZ Andrzej 3:2 (11:3, 10:12, 11:6, 10:12, 13:11) 3:1
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W SERAFIN Mateusz
SIKOŃ Mateusz
3:0 (11:7, 11:3, 11:8) 4:1
6   B WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
X BACZ Andrzej
KANOWNIK Kajetan
0:3 (9:11, 15:17, 8:11) 4:2
7   A TOBIASZ Andrzej X KANOWNIK Kajetan 1:3 (3:11, 10:12, 12:10, 6:11) 4:3
8   B RUSEK Andrzej W SIKOŃ Mateusz 3:0 (11:3, 12:10, 11:8) 5:3
9   D KRAWIEC Kamil Y SERAFIN Mateusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 6:3
10   C CZUPRYNA Andrzej Z BACZ Andrzej 3:2 (11:4, 11:8, 8:11, 10:12, 11:7) 7:3
11   A TOBIASZ Andrzej Y SERAFIN Mateusz 3:1 (11:9, 10:12, 11:5, 11:9) 8:3
12   C CZUPRYNA Andrzej W SIKOŃ Mateusz 3:1 (11:9, 8:11, 12:10, 11:8) 9:3
13   B RUSEK Andrzej Z BACZ Andrzej 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 10:3
14   D KRAWIEC Kamil X KANOWNIK Kajetan 1:3 (5:11, 4:11, 11:7, 3:11) 10:4
15   A TOBIASZ Andrzej Z BACZ Andrzej 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 11:4
16   D ZIMOWSKI Mateusz W SIKOŃ Mateusz 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) 11:5
17   B RUSEK Andrzej Y SERAFIN Mateusz 3:0 (11:4, 11:3, 11:3) 12:5
18   C WOLIŃSKI Wojciech X KANOWNIK Kajetan 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 12:6
2022-03-27 11:00 79 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Fortem” Pawęzów II 9:9
1   A SARAD Anna W MADUZIA Leszek 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 0:1
2   B SARAD Kamil X CHŁOPEK Błażej 1:3 (7:11, 11:5, 6:11, 9:11) 0:2
3   C PIS Artur Y PRZEKLASA Karol 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 12:10) 1:2
4   D SZMYD Zygmunt Z PRZEKLASA Wojciech 3:0 (11:2, 11:3, 11:2) 2:2
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W PRZEKLASA Karol
PRZEKLASA Wojciech
3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 3:2
6   B SZMYD Zygmunt
PIS Artur
X CHŁOPEK Błażej
MADUZIA Leszek
2:3 (5:11, 11:9, 1:11, 14:12, 10:12) 3:3
7   A SARAD Anna X CHŁOPEK Błażej 1:3 (11:8, 4:11, 5:11, 9:11) 3:4
8   B SARAD Kamil W MADUZIA Leszek 1:3 (9:11, 11:7, 9:11, 5:11) 3:5
9   D SZMYD Zygmunt Y PRZEKLASA Karol 3:0 (11:2, 11:9, 11:7) 4:5
10   C PIS Artur Z PRZEKLASA Wojciech 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 5:5
11   A SARAD Anna Y PRZEKLASA Karol 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 6:5
12   C PIS Artur W MADUZIA Leszek 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 6:6
13   B SARAD Kamil Z PRZEKLASA Anna 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 7:6
14   D SZMYD Zygmunt X CHŁOPEK Błażej 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 8:11) 7:7
15   A SARAD Anna Z PRZEKLASA Anna 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 8:7
16   D SZMYD Zygmunt W MADUZIA Leszek 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 9:11) 8:8
17   B SARAD Kamil Y PRZEKLASA Karol 3:1 (11:8, 10:12, 14:12, 12:10) 9:8
18   C PIS Artur X CHŁOPEK Błażej 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 9:9
2022-03-27 11:00 80 MKS „Tarnovia” Tarnów II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 6:12
1   A MILÓWKA Emilia W FRANCZAK Szymon 1:3 (2:11, 11:7, 8:11, 4:11) 0:1
2   B HABA Klaudia X ŚLAZYK Karol 3:1 (11:5, 11:6, 7:11, 11:7) 1:1
3   C MILÓWKA Julia Y JURKIEWICZ Jakub 1:3 (9:11, 11:9, 14:16, 8:11) 1:2
4   D ŚWIĄTEK Maja Z WILK Adrian 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 2:2
5   A MILÓWKA Emilia
HABA Klaudia
W JURKIEWICZ Jakub
ŚLAZYK Karol
3:2 (6:11, 11:3, 15:17, 13:11, 11:3) 3:2
6   B MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
X FRANCZAK Szymon
WILK Adrian
0:3 (7:11, 8:11, 3:11) 3:3
7   A MILÓWKA Emilia X ŚLAZYK Karol 2:3 (8:11, 11:7, 11:13, 11:3, 9:11) 3:4
8   B HABA Klaudia W FRANCZAK Szymon 0:3 (11:13, 7:11, 8:11) 3:5
9   D ŚWIĄTEK Maja Y JURKIEWICZ Jakub 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 7:11) 3:6
10   C MILÓWKA Julia Z WILK Adrian 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 4:6
11   A MILÓWKA Emilia Y JURKIEWICZ Jakub 1:3 (11:6, 11:13, 7:11, 7:11) 4:7
12   C MILÓWKA Julia W FRANCZAK Szymon 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 8:11) 4:8
13   B HABA Klaudia Z WILK Adrian 3:0 (11:5, 11:3, 11:8) 5:8
14   D ŚWIĄTEK Maja X ŚLAZYK Karol 2:3 (11:8, 11:7, 9:11, 4:11, 11:13) 5:9
15   A MILÓWKA Emilia Z WILK Adrian 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:9) 6:9
16   D ŚWIĄTEK Maja W FRANCZAK Szymon 2:3 (5:11, 13:11, 8:11, 11:9, 11:13) 6:10
17   B HABA Klaudia Y JURKIEWICZ Jakub 2:3 (8:11, 11:6, 11:13, 11:9, 6:11) 6:11
18   C MILÓWKA Julia X ŚLAZYK Karol 1:3 (9:11, 13:11, 13:15, 8:11) 6:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy