IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-01-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-01-13 19:00 49 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Podwawelski” Kraków III
2021-01-17 11:00 50 KS „Gorce” Nowy Targ III - TKS „Opoka” Trzebinia
2021-03-07 11:00 51 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice 8:6
1   A PIETRZYK Marcin W PIETRAŃCZYK Jakub 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:9) 1:0
2   B BIEL Jakub X MUCHA Daniel 3:2 (8:11, 11:9, 11:9, 6:11, 11:6) 2:0
3   C BODZIONY Mateusz Y GRONDALCZYK Adrian 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) 2:1
4   D WOJCIACZYK Antoni Z CHOJNA Dawid 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 2:2
5   A WOJCIACZYK Antoni
BODZIONY Mateusz
W CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 2:3
6   B BIEL Jakub
PIETRZYK Marcin
X MAMOŃ Wojciech
MUCHA Daniel
3:2 (7:11, 11:7, 11:5, 8:11, 11:5) 3:3
7   A PIETRZYK Marcin X MUCHA Daniel 3:1 (11:7, 14:12, 6:11, 12:10) 4:3
8   B BIEL Jakub W PIETRAŃCZYK Jakub 3:1 (15:13, 4:11, 11:8, 11:8) 5:3
9   D WOJCIACZYK Antoni Y GRONDALCZYK Adrian 3:2 (11:9, 8:11, 10:12, 11:9, 12:10) 6:3
10   C BODZIONY Mateusz Z CHOJNA Dawid 2:3 (11:8, 8:11, 11:9, 4:11, 9:11) 6:4
11   A PIETRZYK Marcin Y GRONDALCZYK Adrian 0:3 (4:11, 11:13, 8:11) 6:5
12   C BODZIONY Mateusz W PIETRAŃCZYK Jakub 3:2 (5:11, 11:13, 11:6, 11:8, 11:7) 7:5
13   B BIEL Jakub Z CHOJNA Dawid 3:1 (13:11, 14:12, 8:11, 11:8) 8:5
14   D WOJCIACZYK Antoni X MUCHA Daniel 2:3 (11:9, 10:12, 12:10, 10:12, 10:12) 8:6
2021-03-07 09:30 52 LKS „Kłos” Olkusz - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7 tak
1   A SKOTNICZNY Rafał W WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 1:0
2   B GLANOWSKI Waldemar X KURCZYNA Łukasz 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 1:1
3   C KOWAL Łukasz Y PIĄSTKA Michał 0:3 (5:11, 8:11, 10:12) 1:2
4   D PACIA Bartłomiej Z BRUZDA Rafał 0:3 (5:11, 10:12, 4:11) 1:3
5   A SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
W PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
0:3 (10:12, 7:11, 4:11) 1:4
6   B GLANOWSKI Waldemar
KOWAL Łukasz
X WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 1:5
7   A SKOTNICZNY Rafał X KURCZYNA Łukasz 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 2:5
8   B GLANOWSKI Waldemar W WOJDYŁA Dominik 3:1 (6:11, 11:5, 11:3, 11:7) 3:5
9   D PACIA Bartłomiej Y PIĄSTKA Michał 3:0 (11:4, 11:1, 11:9) 4:5
10   C ŁASKAWIEC Jakub Z BRUZDA Rafał 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) 4:6
11   A SKOTNICZNY Rafał Y PIĄSTKA Michał 3:2 (11:8, 6:11, 12:10, 3:11, 11:7) 5:6
12   C ŁASKAWIEC Jakub W WOJDYŁA Dominik 2:3 (11:8, 6:11, 15:13, 7:11, 7:11) 5:7
13   B GLANOWSKI Waldemar Z BRUZDA Rafał 3:2 (8:11, 11:2, 7:11, 11:9, 11:8) 6:7
14   D PACIA Bartłomiej X KURCZYNA Łukasz 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 7:7
2021-03-17 17:30 53 „Dorbud-Gryf” Gdów II - MKS „Centrum” Kraków II 0:14
1   A GAJ Milena W BOBER Rafał 1:3 (10:12, 6:11, 11:6, 7:11) 0:1
2   B PERZ Izabela X PACYNA Dariusz 1:3 (13:15, 11:7, 8:11, 8:11) 0:2
3   C PAJORSKI Mateusz Y PASIECZNY Jan 2:3 (12:14, 9:11, 11:8, 11:8, 8:11) 0:3
4   D MARCHEWKA Artur Z RAJTAR Marek 0:3 (2:11, 9:11, 6:11) 0:4
5   A MARCHEWKA Artur
PAJORSKI Mateusz
W RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
1:3 (10:12, 11:7, 8:11, 10:12) 0:5
6   B PERZ Izabela
GAJ Milena
X PASIECZNY Jan
BOBER Rafał
0:3 (7:11, 13:15, 7:11) 0:6
7   A GAJ Milena X PACYNA Dariusz 0:3 (15:17, 6:11, 10:12) 0:7
8   B PERZ Izabela W BOBER Rafał 2:3 (8:11, 9:11, 11:8, 11:9, 4:11) 0:8
9   D MARCHEWKA Artur Y PASIECZNY Jan 2:3 (9:11, 7:11, 11:7, 11:9, 8:11) 0:9
10   C PAJORSKI Mateusz Z RAJTAR Marek 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 0:10
11   A GAJ Milena Y PASIECZNY Jan 1:3 (11:9, 4:11, 6:11, 7:11) 0:11
12   C PAJORSKI Mateusz W BOBER Rafał 0:3 (8:11, 3:11, 3:11) 0:12
13   B PERZ Izabela Z RAJTAR Marek 0:3 (10:12, 5:11, 8:11) 0:13
14   D MARCHEWKA Artur X PACYNA Dariusz 0:3 (10:12, 8:11, 8:11) 0:14
2021-02-19 18:00 54 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Victoria” Nidek 10:4 tak
1   A GAJEWSKA Natalia W WODNIAK Kamil 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 0:1
2   B CIEŚLIK Faustyna X HOLCMAN Zbigniew 3:2 (5:11, 11:8, 5:11, 12:10, 11:9) 1:1
3   C TWARÓG Mariusz Y HOLCMAN Tomasz 1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 9:11) 1:2
4   D HOŁDA Karolina Z WOLANIN Piotr 3:2 (11:7, 6:11, 11:9, 8:11, 11:6) 2:2
5   A GAJEWSKA Natalia
CIEŚLIK Faustyna
W WODNIAK Kamil
WOLANIN Piotr
3:1 (11:4, 6:11, 11:8, 11:8) 3:2
6   B TWARÓG Mariusz
HOŁDA Karolina
X HOLCMAN Zbigniew
HOLCMAN Tomasz
3:2 (12:10, 11:5, 9:11, 4:11, 11:3) 4:2
7   A GAJEWSKA Natalia X HOLCMAN Zbigniew 3:2 (12:14, 7:11, 11:2, 11:5, 11:7) 5:2
8   B CIEŚLIK Faustyna W WODNIAK Kamil 2:3 (7:11, 11:5, 3:11, 11:6, 5:11) 5:3
9   D HOŁDA Karolina Y HOLCMAN Tomasz 3:1 (12:10, 13:11, 5:11, 11:8) 6:3
10   C TWARÓG Mariusz Z WOLANIN Piotr 3:2 (12:10, 7:11, 11:5, 10:12, 11:8) 7:3
11   A GAJEWSKA Natalia Y HOLCMAN Tomasz 3:2 (11:9, 8:11, 8:11, 11:2, 11:6) 8:3
12   C TWARÓG Mariusz W WODNIAK Kamil 1:3 (11:9, 4:11, 4:11, 8:11) 8:4
13   B CIEŚLIK Faustyna Z WOLANIN Piotr 3:1 (11:8, 11:13, 11:8, 11:5) 9:4
14   D HOŁDA Karolina X HOLCMAN Zbigniew 3:1 (11:9, 11:13, 11:7, 11:6) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy