IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-01-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-02-27 10:00 49 UKS „Jordan” Zakliczyn - LZS „Solidarni” Mędrzechów 5:9 tak
1   A NAGEL Kacper W JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 0:1
2   B SZCZEPAŃSKI Dominik X WOLIŃSKI Zenon 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 1:1
3   C MARTYKA Bartłomiej Y GAJEWSKI Dominik 1:3 (11:9, 12:14, 6:11, 5:11) 1:2
4   D SIKOŃ Maciej Z OSTROWSKI Dawid 0:3 (0:11, 4:11, 3:11) 1:3
5   A MARTYKA Bartłomiej
NAGEL Kacper
W JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
3:1 (11:4, 11:7, 6:11, 11:9) 2:3
6   B HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
X GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 9:11) 2:4
7   A NAGEL Kacper X WOLIŃSKI Zenon 2:3 (8:11, 13:11, 11:3, 8:11, 8:11) 2:5
8   B SZCZEPAŃSKI Dominik W JASTRZĘBSKI Dawid 3:2 (9:11, 11:9, 11:9, 10:12, 11:3) 3:5
9   D HEŁMECKI Szymon Y GAJEWSKI Dominik 3:1 (2:11, 11:8, 11:7, 11:9) 4:5
10   C MARTYKA Bartłomiej Z OSTROWSKI Dawid 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 4:6
11   A NAGEL Kacper Y GAJEWSKI Dominik 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11) 4:7
12   C MARTYKA Bartłomiej W JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 4:8
13   B SZCZEPAŃSKI Dominik Z OSTROWSKI Dawid 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 4:9
14   D HEŁMECKI Szymon X WOLIŃSKI Zenon 3:2 (14:12, 7:11, 5:11, 11:9, 12:10) 5:9
2021-03-19 19:00 50 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 6:8 tak
1   A OBROCHTA Paweł W SUŁKOWSKI Karol 3:0 (12:10, 11:7, 11:6) 1:0
2   B OBROCHTA Piotr X GOLONKA Albert 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 1:1
3   C DZIEDZIC Piotr Y ROZUM Dawid 1:3 (4:11, 12:10, 10:12, 6:11) 1:2
4   D TABOR Krzysztof Z GOLONKA Filip 3:1 (11:6, 11:13, 11:9, 11:7) 2:2
5   A TABOR Krzysztof
DZIEDZIC Piotr
W ROZUM Dawid
KORNAŚ Bartłomiej
3:2 (4:11, 7:11, 11:6, 11:7, 11:9) 3:2
6   B OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
X GOLONKA Albert
SUŁKOWSKI Karol
0:3 (5:11, 8:11, 9:11) 3:3
7   A OBROCHTA Paweł X GOLONKA Albert 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 12:10) 4:3
8   B OBROCHTA Piotr W SUŁKOWSKI Karol 0:3 (8:11, 5:11, 10:12) 4:4
9   D TABOR Krzysztof Y ROZUM Dawid 1:3 (11:7, 6:11, 8:11, 9:11) 4:5
10   C DZIEDZIC Piotr Z KORNAŚ Bartłomiej 2:3 (10:12, 11:6, 11:7, 10:12, 4:11) 4:6
11   A OBROCHTA Paweł Y ROZUM Dawid 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) 5:6
12   C DZIEDZIC Piotr W SUŁKOWSKI Karol 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 9:11) 5:7
13   B OBROCHTA Piotr Z KORNAŚ Bartłomiej 3:1 (8:11, 11:6, 11:2, 11:9) 6:7
14   D TABOR Krzysztof X GOLONKA Albert 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) 6:8
2021-01-17 11:00 51 LUKS „Galux” Skrzyszów II - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 tak
1   A PIS Konrad W TROJANOWSKI Dawid 1:3 (7:11, 15:13, 5:11, 5:11) 0:1
2   B JASIELSKI Marek X PASEK Kamil 1:3 (11:5, 7:11, 9:11, 5:11) 0:2
3   C KOZIOŁ Jarosław Y MACIUSZEK Wiesław 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 1:2
4   D JASIELSKI Franciszek Z BORKOWSKI Marek 0:3 (6:11, 9:11, 3:11) 1:3
5   A JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
W BORKOWSKI Marek
MACIUSZEK Wiesław
3:2 (6:11, 6:11, 11:7, 11:9, 11:5) 2:3
6   B KOZIOŁ Jarosław
PIS Konrad
X TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
1:3 (4:11, 9:11, 12:10, 8:11) 2:4
7   A PIS Konrad X PASEK Kamil 1:3 (8:11, 9:11, 11:7, 9:11) 2:5
8   B JASIELSKI Marek W TROJANOWSKI Dawid 0:3 (9:11, 7:11, 10:12) 2:6
9   D JASIELSKI Franciszek Y MACIUSZEK Wiesław 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 2:7
10   C KOZIOŁ Jarosław Z BORKOWSKI Marek 2:3 (13:11, 9:11, 11:9, 5:11, 7:11) 2:8
11   A PIS Konrad Y MACIUSZEK Wiesław 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 2:9
12   C KOZIOŁ Jarosław W TROJANOWSKI Dawid 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 9:11) 2:10
13   B JASIELSKI Marek Z BORKOWSKI Marek 3:1 (11:3, 11:7, 9:11, 11:3) 3:10
14   D JASIELSKI Franciszek X PASEK Kamil 3:2 (11:13, 11:9, 11:7, 10:12, 17:15) 4:10
2021-02-28 11:00 52 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS Lipie 9:5 tak
1   A FLĄDRO Piotr W DZIEDZIC Marta 3:0 (13:11, 11:8, 11:8) 1:0
2   B RĘBACZ Wojciech X CEWKA Piotr 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 9:11) 1:1
3   C JAWIEŃ Marcin Y SZCZECINA Piotr 3:1 (11:1, 7:11, 11:7, 12:10) 2:1
4   D GAWLIK Adam Z MRUK Piotr 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 3:1
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W CEWKA Piotr
MRUK Piotr
3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 4:1
6   B RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
X SZCZECINA Piotr
DZIEDZIC Marta
3:1 (11:4, 3:11, 11:8, 11:8) 5:1
7   A FLĄDRO Piotr X CEWKA Piotr 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 6:1
8   B RĘBACZ Wojciech W DZIEDZIC Marta 3:0 (12:10, 11:9, 12:10) 7:1
9   D GAWLIK Adam Y SZCZECINA Piotr 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 8:11) 7:2
10   C JAWIEŃ Marcin Z MRUK Piotr 1:3 (11:8, 11:13, 8:11, 9:11) 7:3
11   A FLĄDRO Piotr Y SZCZECINA Piotr 2:3 (6:11, 11:7, 11:8, 10:12, 6:11) 7:4
12   C JAWIEŃ Marcin W WÓJS Tomasz 3:0 (11:1, 11:5, 11:7) 8:4
13   B RĘBACZ Wojciech Z MRUK Piotr 3:1 (13:15, 11:6, 11:8, 11:7) 9:4
14   D SKRZYŃSKI Janusz X CEWKA Piotr 0:3 (10:12, 9:11, 12:14) 9:5
2021-03-07 16:00 53 LKS „Orzeł” Wojnarowa - MKS „Radość” Gorlice II 3:11 tak
1   A RYBOWICZ Rafał W GAŁUSZKA Mateusz 2:3 (6:11, 16:14, 11:6, 10:12, 9:11) 0:1
2   B JURKOWSKI Piotr X ŁABOWSKI Józef 1:3 (9:11, 7:11, 11:6, 7:11) 0:2
3   C PLICHTA Józef Y PIECHOWICZ Marek 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 0:3
4   D KANTOR Michał Z WOŹNIAK Marcin 1:3 (9:11, 11:13, 12:10, 8:11) 0:4
5   A RYBOWICZ Rafał
KANTOR Michał
W WOŹNIAK Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
2:3 (11:3, 14:16, 12:10, 5:11, 8:11) 0:5
6   B JURKOWSKI Piotr
SYWAŁA Dawid
X ŁABOWSKI Józef
PIECHOWICZ Marek
2:3 (10:12, 13:11, 11:6, 10:12, 5:11) 0:6
7   A SYWAŁA Dawid X ŁABOWSKI Józef 1:3 (13:11, 5:11, 9:11, 8:11) 0:7
8   B JURKOWSKI Piotr W GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 1:7
9   D KANTOR Michał Y PIECHOWICZ Marek 2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:3, 6:11) 1:8
10   C PLICHTA Józef Z WOŹNIAK Marcin 0:3 (10:12, 6:11, 11:13) 1:9
11   A SYWAŁA Dawid Y PIECHOWICZ Marek 1:3 (9:11, 11:8, 4:11, 8:11) 1:10
12   C PLICHTA Józef W GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:4) 2:10
13   B JURKOWSKI Piotr Z WOŹNIAK Marcin 3:0 (12:10, 11:3, 11:8) 3:10
14   D KANTOR Michał X ŁABOWSKI Józef 2:3 (11:6, 5:11, 8:11, 11:9, 10:12) 3:11
2021-03-07 16:00 54 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów 13:1 tak
1   A CHRABĄSZCZ Aleksandra W ROBAK Mateusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 1:0
2   B TATARCZUCH Marek X FRANCZAK Szymon 3:0 (14:12, 11:6, 11:8) 2:0
3   C JANISZEWSKI Tomasz Y ŚLAZYK Karol 3:0 (11:5, 11:2, 11:6) 3:0
4   D FLOREK Sławomir Z JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:3, 12:10, 11:5) 4:0
5   A JANISZEWSKI Tomasz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
W JURKIEWICZ Jakub
ŚLAZYK Karol
3:0 (11:2, 11:8, 11:3) 5:0
6   B FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
X ROBAK Mateusz
FRANCZAK Szymon
3:2 (8:11, 12:10, 11:8, 10:12, 11:8) 6:0
7   A CHRABĄSZCZ Aleksandra X FRANCZAK Szymon 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 7:0
8   B TATARCZUCH Marek W ROBAK Mateusz 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) 7:1
9   D FLOREK Sławomir Y ŚLAZYK Karol 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 8:1
10   C JANISZEWSKI Tomasz Z JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:3, 11:9, 11:3) 9:1
11   A CHRABĄSZCZ Aleksandra Y ŚLAZYK Karol 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 10:1
12   C JANISZEWSKI Tomasz W ROBAK Mateusz 3:2 (9:11, 15:13, 13:11, 8:11, 16:14) 11:1
13   B TATARCZUCH Marek Z JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:9, 11:7, 11:1) 12:1
14   D FLOREK Sławomir X FRANCZAK Szymon 3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 13:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy