IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-01-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-02-20 17:00 43 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Start” Nowy Sącz 6:8 tak
1   A OSTROWSKI Dawid W BORKOWSKI Marek 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 1:0
2   B GAJEWSKI Dominik X MACIUSZEK Wiesław 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 1:1
3   C WOLIŃSKI Zenon Y PASEK Kamil 1:3 (9:11, 8:11, 18:16, 6:11) 1:2
4   D JASTRZĘBSKI Dawid Z TROJANOWSKI Dawid 1:3 (0:11, 11:6, 9:11, 9:11) 1:3
5   A JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
1:3 (9:11, 11:8, 12:14, 7:11) 1:4
6   B GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
X BORKOWSKI Marek
MACIUSZEK Wiesław
3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:3) 2:4
7   A OSTROWSKI Dawid X MACIUSZEK Wiesław 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) 3:4
8   B GAJEWSKI Dominik W BORKOWSKI Marek 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 4:4
9   D JASTRZĘBSKI Dawid Y PASEK Kamil 0:3 (5:11, 4:11, 14:16) 4:5
10   C WOLIŃSKI Zenon Z TROJANOWSKI Dawid 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) 4:6
11   A OSTROWSKI Dawid Y PASEK Kamil 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 5:6
12   C WOLIŃSKI Zenon W BORKOWSKI Marek 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 6:6
13   B GAJEWSKI Dominik Z TROJANOWSKI Dawid 0:3 (9:11, 3:11, 6:11) 6:7
14   D JASTRZĘBSKI Dawid X MACIUSZEK Wiesław 0:3 (11:13, 9:11, 8:11) 6:8
2021-02-18 19:00 44 UKS „Płomień” Limanowa II - LUKS Lipie 13:1 tak
1   A SUŁKOWSKI Karol W BOMBA Łukasz 3:0 (11:8, 11:0, 11:2) 1:0
2   B GOLONKA Filip X CEWKA Piotr 3:2 (11:8, 8:11, 6:11, 12:10, 11:9) 2:0
3   C DOMITER Julia Y WÓJS Tomasz 2:3 (11:2, 11:6, 4:11, 9:11, 8:11) 2:1
4   D KORNAŚ Bartłomiej Z MRUK Piotr 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:8) 3:1
5   A SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
W CEWKA Piotr
WÓJS Tomasz
3:0 (11:6, 12:10, 11:6) 4:1
6   B DOMITER Julia
KORNAŚ Bartłomiej
X MRUK Piotr
BOMBA Łukasz
3:0 (11:2, 11:6, 11:8) 5:1
7   A SUŁKOWSKI Karol X CEWKA Piotr 3:0 (11:3, 11:2, 11:6) 6:1
8   B GOLONKA Filip W BOMBA Łukasz 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) 7:1
9   D KORNAŚ Bartłomiej Y WÓJS Tomasz 3:0 (11:1, 11:3, 11:3) 8:1
10   C DOMITER Julia Z MRUK Piotr 3:2 (11:6, 11:8, 8:11, 10:12, 11:9) 9:1
11   A SUŁKOWSKI Karol Y WÓJS Tomasz 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 10:1
12   C DOMITER Julia W BOMBA Łukasz 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 11:1
13   B GOLONKA Filip Z MRUK Piotr 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) 12:1
14   D KORNAŚ Bartłomiej X CEWKA Piotr 3:1 (11:4, 9:11, 11:4, 11:7) 13:1
2021-03-26 19:00 45 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:8 tak
1   A OBROCHTA Paweł W CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 1:0
2   B BOLSĘGA Henryk X PROCHAZKA Tomasz 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 11:8) 2:0
3   C OBROCHTA Piotr Y JANISZEWSKI Tomasz 1:3 (12:10, 8:11, 10:12, 7:11) 2:1
4   D TABOR Krzysztof Z FLOREK Sławomir 3:2 (11:6, 8:11, 7:11, 11:4, 11:9) 3:1
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W JANISZEWSKI Tomasz
PROCHAZKA Tomasz
2:3 (11:8, 6:11, 12:14, 11:9, 9:11) 3:2
6   B BOLSĘGA Henryk
TABOR Krzysztof
X FLOREK Sławomir
CHRABĄSZCZ Aleksandra
1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 6:11) 3:3
7   A OBROCHTA Paweł X PROCHAZKA Tomasz 3:0 (12:10, 11:4, 11:6) 4:3
8   B BOLSĘGA Henryk W CHRABĄSZCZ Aleksandra 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 10:12) 4:4
9   D TABOR Krzysztof Y JANISZEWSKI Tomasz 1:3 (6:11, 11:7, 9:11, 6:11) 4:5
10   C OBROCHTA Piotr Z FLOREK Sławomir 3:1 (11:8, 6:11, 12:10, 11:7) 5:5
11   A OBROCHTA Paweł Y JANISZEWSKI Tomasz 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 6:5
12   C OBROCHTA Piotr W CHRABĄSZCZ Aleksandra 2:3 (11:6, 11:9, 10:12, 8:11, 6:11) 6:6
13   B BOLSĘGA Henryk Z FLOREK Sławomir 2:3 (12:10, 6:11, 11:9, 5:11, 7:11) 6:7
14   D TABOR Krzysztof X PROCHAZKA Tomasz 1:3 (8:11, 9:11, 11:5, 10:12) 6:8
2021-02-19 19:00 46 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Orzeł” Wojnarowa 9:5 tak
1   A SZCZEPAŃSKI Dominik W SYWAŁA Dawid 3:0 (11:5, 16:14, 11:9) 1:0
2   B HEŁMECKI Szymon X KANTOR Michał 3:1 (11:9, 13:15, 11:9, 11:6) 2:0
3   C SIKOŃ Maciej Y PLICHTA Józef 1:3 (4:11, 11:8, 7:11, 8:11) 2:1
4   D NAGEL Kacper Z JURKOWSKI Piotr 0:3 (5:11, 11:13, 6:11) 2:2
5   A SZCZEPAŃSKI Dominik
SIKOŃ Maciej
W JURKOWSKI Piotr
PLICHTA Józef
3:2 (8:11, 11:9, 11:9, 10:12, 11:7) 3:2
6   B HEŁMECKI Szymon
NAGEL Kacper
X KANTOR Michał
SYWAŁA Dawid
3:1 (7:11, 11:4, 12:10, 11:6) 4:2
7   A SZCZEPAŃSKI Dominik X KANTOR Michał 0:3 (8:11, 11:13, 8:11) 4:3
8   B HEŁMECKI Szymon W SYWAŁA Dawid 3:1 (11:4, 11:6, 8:11, 11:9) 5:3
9   D NAGEL Kacper Y PLICHTA Józef 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:9) 6:3
10   C SIKOŃ Maciej Z JURKOWSKI Piotr 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 6:4
11   A SZCZEPAŃSKI Dominik Y PLICHTA Józef 2:3 (4:11, 11:8, 13:11, 4:11, 7:11) 6:5
12   C SIKOŃ Maciej W SYWAŁA Dawid 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 7:5
13   B HEŁMECKI Szymon Z JURKOWSKI Piotr 3:2 (11:7, 9:11, 13:11, 4:11, 11:7) 8:5
14   D NAGEL Kacper X KANTOR Michał 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 9:5
2021-02-27 17:00 47 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Vocovia” Wokowice 9:5 tak
1   A ŁABOWSKI Józef W RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:9, 11:5, 12:10) 1:0
2   B GAŁUSZKA Mateusz X JAWIEŃ Marcin 0:3 (7:11, 13:15, 14:16) 1:1
3   C WOJTAS Tomasz Y FLĄDRO Piotr 2:3 (11:9, 7:11, 9:11, 12:10, 9:11) 1:2
4   D PIECHOWICZ Marek Z GAWLIK Adam 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 2:2
5   A WOJTAS Tomasz
GAŁUSZKA Mateusz
W RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
1:3 (9:11, 10:12, 11:9, 8:11) 2:3
6   B ŁABOWSKI Józef
PIECHOWICZ Marek
X GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
3:1 (11:5, 11:8, 5:11, 11:7) 3:3
7   A ŁABOWSKI Józef X JAWIEŃ Marcin 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 4:3
8   B GAŁUSZKA Mateusz W RĘBACZ Wojciech 3:1 (11:1, 9:11, 11:3, 14:12) 5:3
9   D PIECHOWICZ Marek Y FLĄDRO Piotr 3:1 (11:7, 12:10, 7:11, 11:5) 6:3
10   C WOJTAS Tomasz Z GAWLIK Adam 3:0 (11:9, 11:6, 11:4) 7:3
11   A ŁABOWSKI Józef Y FLĄDRO Piotr 1:3 (11:13, 11:6, 8:11, 9:11) 7:4
12   C WOJTAS Tomasz W RĘBACZ Wojciech 3:1 (13:11, 11:4, 9:11, 11:8) 8:4
13   B GAŁUSZKA Mateusz Z GAWLIK Adam 1:3 (6:11, 9:11, 11:6, 5:11) 8:5
14   D PIECHOWICZ Marek X JAWIEŃ Marcin 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 9:5
2021-01-10 11:00 48 MKS „Tarnovia” Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów II 7:7 tak
1   A ROBAK Mateusz W BAŃBOR Andrzej 3:1 (11:5, 6:11, 11:3, 11:9) 1:0
2   B OSTROWSKI Artur X JASIELSKI Marek 2:3 (4:11, 11:9, 15:13, 9:11, 9:11) 1:1
3   C FRANCZAK Szymon Y TABOR Marcin 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) 1:2
4   D JURKIEWICZ Jakub Z JASIELSKI Franciszek 1:3 (13:15, 11:7, 9:11, 1:11) 1:3
5   A FRANCZAK Szymon
JURKIEWICZ Jakub
W BAŃBOR Andrzej
TABOR Marcin
0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 1:4
6   B ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
X JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
3:2 (11:6, 8:11, 4:11, 12:10, 11:8) 2:4
7   A ROBAK Mateusz X JASIELSKI Marek 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) 3:4
8   B OSTROWSKI Artur W BAŃBOR Andrzej 0:3 (6:11, 7:11, 14:16) 3:5
9   D JURKIEWICZ Jakub Y TABOR Marcin 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 3:6
10   C FRANCZAK Szymon Z JASIELSKI Franciszek 3:1 (11:9, 11:5, 17:19, 11:6) 4:6
11   A ROBAK Mateusz Y TABOR Marcin 3:2 (12:14, 13:11, 11:9, 11:13, 11:7) 5:6
12   C FRANCZAK Szymon W KOZIOŁ Jarosław 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) 6:6
13   B OSTROWSKI Artur Z JASIELSKI Franciszek 3:2 (11:3, 11:7, 5:11, 2:11, 11:8) 7:6
14   D JURKIEWICZ Jakub X JASIELSKI Marek 0:3 (1:11, 7:11, 3:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy