IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2020-10-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-11 16:00 1 LKS „Orzeł” Wojnarowa - LZS „Solidarni” Mędrzechów 5:9 tak
1   A SYWAŁA Dawid W GAJEWSKI Dominik 3:2 (9:11, 13:11, 11:8, 7:11, 11:9) 1:0
2   B PLICHTA Józef X OSTROWSKI Dawid 1:3 (7:11, 5:11, 11:9, 4:11) 1:1
3   C KANTOR Michał Y WOLIŃSKI Zenon 2:3 (11:8, 8:11, 6:11, 11:9, 10:12) 1:2
4   D KAWKA Maciej Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 1:3
5   A KANTOR Michał
KAWKA Maciej
W GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
1:3 (9:11, 4:11, 11:5, 6:11) 1:4
6   B SYWAŁA Dawid
PLICHTA Józef
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 1:5
7   A SYWAŁA Dawid X OSTROWSKI Dawid 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:8) 2:5
8   B PLICHTA Józef W GAJEWSKI Dominik 2:3 (11:8, 9:11, 11:8, 9:11, 6:11) 2:6
9   D KAWKA Maciej Y WOLIŃSKI Zenon 0:3 (5:11, 11:13, 8:11) 2:7
10   C KANTOR Michał Z JASTRZĘBSKI Dawid 2:3 (5:11, 8:11, 11:7, 11:1, 9:11) 2:8
11   A SYWAŁA Dawid Y WOLIŃSKI Zenon 3:1 (4:11, 11:4, 11:3, 11:9) 3:8
12   C KANTOR Michał W GAJEWSKI Dominik 3:1 (13:11, 8:11, 11:7, 11:1) 4:8
13   B PLICHTA Józef Z JASTRZĘBSKI Dawid 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) 5:8
14   D KAWKA Maciej X OSTROWSKI Dawid 2:3 (13:11, 11:4, 4:11, 6:11, 7:11) 5:9
2020-10-04 15:00 2 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Płomień” Limanowa II 2:12 tak
1   A DYCHTOŃ Jakub W SUŁKOWSKI Karol 1:3 (6:11, 3:11, 11:4, 7:11) 0:1
2   B TATARCZUCH Marek X GOLONKA Filip 2:3 (8:11, 7:11, 11:7, 11:6, 7:11) 0:2
3   C FLOREK Sławomir Y GAIK Krystian 0:3 (5:11, 2:11, 8:11) 0:3
4   D PROCHAZKA Tomasz Z ROZUM Dawid 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 0:4
5   A DYCHTOŃ Jakub
PROCHAZKA Tomasz
W SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
2:3 (11:2, 7:11, 11:8, 9:11, 5:11) 0:5
6   B FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
X GAIK Krystian
ROZUM Dawid
1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 4:11) 0:6
7   A DYCHTOŃ Jakub X GOLONKA Filip 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 11:8) 1:6
8   B TATARCZUCH Marek W SUŁKOWSKI Karol 0:3 (5:11, 8:11, 1:11) 1:7
9   D PROCHAZKA Tomasz Y GAIK Krystian 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 1:8
10   C FLOREK Sławomir Z ROZUM Dawid 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 9:11) 1:9
11   A DYCHTOŃ Jakub Y GAIK Krystian 1:3 (11:6, 6:11, 3:11, 11:13) 1:10
12   C FLOREK Sławomir W SUŁKOWSKI Karol 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 6:11) 1:11
13   B TATARCZUCH Marek Z ROZUM Dawid 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 1:12
14   D PROCHAZKA Tomasz X GOLONKA Filip 3:0 (11:7, 11:3, 11:3) 2:12
2020-10-02 19:00 3 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 8:6 tak
1   A OBROCHTA Paweł W TABOR Marcin 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) 1:0
2   B DZIEDZIC Piotr X JASIELSKI Marek 3:1 (11:5, 12:10, 6:11, 11:7) 2:0
3   C OBROCHTA Piotr Y BAŃBOR Andrzej 3:1 (5:11, 11:3, 11:9, 11:4) 3:0
4   D SOBCZAK Krzysztof Z DAMIAN Tomasz 2:3 (13:11, 12:14, 13:11, 8:11, 8:11) 3:1
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
3:0 (11:2, 11:7, 11:7) 4:1
6   B SOBCZAK Krzysztof
DZIEDZIC Piotr
X BAŃBOR Andrzej
TABOR Marcin
1:3 (4:11, 14:12, 4:11, 8:11) 4:2
7   A OBROCHTA Paweł X JASIELSKI Marek 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 5:2
8   B DZIEDZIC Piotr W TABOR Marcin 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 5:3
9   D SOBCZAK Krzysztof Y BAŃBOR Andrzej 1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 1:11) 5:4
10   C OBROCHTA Piotr Z JASIELSKI Franciszek 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 6:4
11   A OBROCHTA Paweł Y BAŃBOR Andrzej 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 7:4
12   C OBROCHTA Piotr W TABOR Marcin 1:3 (1:11, 8:11, 11:9, 8:11) 7:5
13   B DZIEDZIC Piotr Z JASIELSKI Franciszek 2:3 (11:7, 11:9, 13:15, 10:12, 8:11) 7:6
14   D SOBCZAK Krzysztof X JASIELSKI Marek 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) 8:6
2020-10-02 19:00 4 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 6:8 tak
1   A HEŁMECKI Szymon W JAWIEŃ Marcin 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) 1:0
2   B MARTYKA Bartłomiej X GAWLIK Adam 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) 2:0
3   C NAGEL Kacper Y FLĄDRO Piotr 1:3 (4:11, 10:12, 11:8, 3:11) 2:1
4   D SZCZEPAŃSKI Dominik Z SKRZYŃSKI Janusz 3:0 (11:8, 11:7, 14:12) 3:1
5   A HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
W GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
3:0 (11:8, 11:8, 19:17) 4:1
6   B MARTYKA Bartłomiej
NAGEL Kacper
X SKRZYŃSKI Janusz
JAWIEŃ Marcin
2:3 (11:6, 13:15, 6:11, 12:10, 9:11) 4:2
7   A HEŁMECKI Szymon X GAWLIK Adam 2:3 (11:7, 12:14, 6:11, 11:4, 7:11) 4:3
8   B MARTYKA Bartłomiej W JAWIEŃ Marcin 2:3 (9:11, 6:11, 11:9, 11:9, 4:11) 4:4
9   D SZCZEPAŃSKI Dominik Y FLĄDRO Piotr 2:3 (3:11, 11:3, 11:9, 10:12, 6:11) 4:5
10   C NAGEL Kacper Z SKRZYŃSKI Janusz 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:5) 5:5
11   A HEŁMECKI Szymon Y FLĄDRO Piotr 3:0 (15:13, 15:13, 13:11) 6:5
12   C NAGEL Kacper W JAWIEŃ Marcin 2:3 (5:11, 11:13, 11:9, 14:12, 7:11) 6:6
13   B MARTYKA Bartłomiej Z SKRZYŃSKI Janusz 1:3 (10:12, 7:11, 11:7, 8:11) 6:7
14   D SZCZEPAŃSKI Dominik X GAWLIK Adam 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 4:11) 6:8
2020-10-04 11:00 5 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Start” Nowy Sącz 3:11 tak
1   A ROBAK Mateusz W PASEK Kamil 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 1:0
2   B FRANCZAK Szymon X LEŚNIAK Kamil 1:3 (8:11, 11:13, 11:8, 0:11) 1:1
3   C OSTROWSKI Artur Y TROJANOWSKI Dawid 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 3:11) 1:2
4   D MROCZEK Adrian Z BORKOWSKI Marek 2:3 (11:8, 6:11, 11:6, 7:11, 9:11) 1:3
5   A ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
1:3 (8:11, 11:4, 9:11, 6:11) 1:4
6   B MROCZEK Adrian
FRANCZAK Szymon
X BORKOWSKI Marek
LEŚNIAK Kamil
1:3 (11:9, 9:11, 10:12, 6:11) 1:5
7   A ROBAK Mateusz X LEŚNIAK Kamil 3:1 (7:11, 11:6, 13:11, 11:9) 2:5
8   B FRANCZAK Szymon W PASEK Kamil 0:3 (6:11, 3:11, 9:11) 2:6
9   D MROCZEK Adrian Y TROJANOWSKI Dawid 1:3 (5:11, 4:11, 11:5, 9:11) 2:7
10   C OSTROWSKI Artur Z BORKOWSKI Marek 2:3 (6:11, 4:11, 11:6, 11:6, 3:11) 2:8
11   A ROBAK Mateusz Y TROJANOWSKI Dawid 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) 3:8
12   C OSTROWSKI Artur W PASEK Kamil 1:3 (12:10, 8:11, 5:11, 8:11) 3:9
13   B FRANCZAK Szymon Z BORKOWSKI Marek 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 3:10
14   D MROCZEK Adrian X LEŚNIAK Kamil 1:3 (11:4, 4:11, 9:11, 8:11) 3:11
2020-10-03 17:00 6 MKS „Radość” Gorlice II - LUKS Lipie 13:1 tak
1   A MÓL Marcin W DZIEDZIC Marta 3:2 (6:11, 11:6, 11:6, 8:11, 11:7) 1:0
2   B URBAN Mariusz X BOMBA Łukasz 3:0 (11:6, 11:1, 11:5) 2:0
3   C ŁABOWSKI Józef Y SZCZECINA Piotr 3:2 (11:8, 5:11, 11:4, 7:11, 11:9) 3:0
4   D PIECHOWICZ Marek Z MRUK Piotr 3:0 (14:12, 11:4, 11:9) 4:0
5   A ŁABOWSKI Józef
MÓL Marcin
W DZIEDZIC Marta
BOMBA Łukasz
3:0 (11:5, 11:2, 11:2) 5:0
6   B PIECHOWICZ Marek
URBAN Mariusz
X MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
3:1 (7:11, 12:10, 11:4, 11:3) 6:0
7   A MÓL Marcin X BOMBA Łukasz 3:0 (11:1, 11:6, 11:2) 7:0
8   B URBAN Mariusz W DZIEDZIC Marta 3:0 (11:9, 11:3, 12:10) 8:0
9   D PIECHOWICZ Marek Y SZCZECINA Piotr 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:5) 9:0
10   C WOŹNIAK Marcin Z MRUK Piotr 3:1 (8:11, 11:9, 11:3, 11:8) 10:0
11   A MÓL Marcin Y SZCZECINA Piotr 3:1 (1:11, 11:8, 11:6, 11:8) 11:0
12   C WOŹNIAK Marcin W DZIEDZIC Marta 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 11:1
13   B URBAN Mariusz Z MRUK Piotr 3:1 (11:2, 11:5, 9:11, 11:9) 12:1
14   D PIECHOWICZ Marek X BOMBA Łukasz 3:0 (11:5, 11:1, 11:3) 13:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy