V liga rejon Nowy Targ => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2019-10-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-30 18:00 7 KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice III 13:1 tak
1   A MRUGAŁA Jan W BRYŁA Rafał 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 1:0
2   B GNIADEK Piotr X BOBAK Mikołaj 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 2:0
3   C JACHYMIAK Krzysztof Y STUDNICKA Anna 3:2 (11:5, 11:8, 4:11, 6:11, 11:8) 3:0
4   D KORCZAK Natasza Z PLACEK Dominik 3:0 (11:8, 11:4, 11:3) 4:0
5   A KORCZAK Natasza
MRUGAŁA Jan
W STUDNICKA Anna
BOBAK Mikołaj
2:3 (11:9, 4:11, 8:11, 11:4, 10:12) 4:1
6   B JACHYMIAK Krzysztof
GNIADEK Piotr
X BRYŁA Rafał
PLACEK Dominik
3:1 (11:8, 9:11, 11:5, 11:6) 5:1
7   A MRUGAŁA Jan X BOBAK Mikołaj 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) 6:1
8   B GNIADEK Piotr W BRYŁA Rafał 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) 7:1
9   D KORCZAK Natasza Y STUDNICKA Anna 3:1 (8:11, 11:3, 11:9, 11:6) 8:1
10   C JACHYMIAK Krzysztof Z PLACEK Dominik 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 9:1
11   A MRUGAŁA Jan Y STUDNICKA Anna 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 10:1
12   C JACHYMIAK Krzysztof W BRYŁA Rafał 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:7) 11:1
13   B GNIADEK Piotr Z PLACEK Dominik 3:1 (9:11, 11:6, 11:4, 11:5) 12:1
14   D KORCZAK Natasza X BOBAK Mikołaj 3:1 (11:6, 11:7, 6:11, 11:5) 13:1
2019-10-16 18:00 8 ULKS „Lachowice” II - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 11:3 tak
1   A KACHEL Jan W MORAWETZ Krzysztof 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 1:0
2   B GRAJNY Piotr X WOJAS Wojciech 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 2:0
3   C KACHEL Piotr Y MOTYKA Janusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 3:0
4   D BANAŚ Jan Z STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 6:11) 3:1
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MORAWETZ Krzysztof
3:1 (11:4, 9:11, 11:3, 11:7) 4:1
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X MOTYKA Janusz
WOJAS Wojciech
3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 5:1
7   A KACHEL Jan X WOJAS Wojciech 3:0 (11:4, 11:3, 11:3) 6:1
8   B GRAJNY Piotr W MORAWETZ Krzysztof 3:0 (11:3, 11:5, 11:7) 7:1
9   D BANAŚ Jan Y MOTYKA Janusz 3:1 (11:3, 12:14, 15:13, 11:2) 8:1
10   C KACHEL Piotr Z STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 9:11) 8:2
11   A KACHEL Jan Y MOTYKA Janusz 3:0 (13:11, 11:3, 11:3) 9:2
12   C KACHEL Piotr W MORAWETZ Krzysztof 3:1 (11:1, 11:9, 3:11, 11:8) 10:2
13   B GRAJNY Piotr Z STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 4:11) 10:3
14   D BANAŚ Jan X WOJAS Wojciech 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 11:3
2019-10-04 17:00 9 KS „Unia” Naprawa - LKS „Victoria” Nidek 2:12 tak
1   A JĘDRAL Robert W NOWAK Łukasz 0:3 (10:12, 6:11, 12:14) 0:1
2   B KOŁODZIEJCZYK Mateusz X SKRZYPIEC Dawid 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 7:11) 0:2
3   C MOŻDŻEŃ Arkadiusz Y HOLCMAN Zbigniew 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 0:3
4   D TYMAŃSKI Radosław Z SZEMIK Krzysztof 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 0:4
5   A JĘDRAL Robert
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
W NOWAK Łukasz
HOLCMAN Zbigniew
1:3 (3:11, 11:13, 12:10, 6:11) 0:5
6   B MOŻDŻEŃ Arkadiusz
TYMAŃSKI Radosław
X SZEMIK Krzysztof
SKRZYPIEC Dawid
2:3 (11:6, 6:11, 4:11, 11:8, 5:11) 0:6
7   A JĘDRAL Robert X SKRZYPIEC Dawid 1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 8:11) 0:7
8   B KOŁODZIEJCZYK Mateusz W NOWAK Łukasz 0:3 (7:11, 10:12, 6:11) 0:8
9   D KOWALCZYK Bartosz Y HOLCMAN Zbigniew 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 0:9
10   C MOŻDŻEŃ Arkadiusz Z SZEMIK Krzysztof 3:2 (11:9, 5:11, 8:11, 11:9, 11:9) 1:9
11   A JĘDRAL Robert Y HOLCMAN Zbigniew 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 2:9
12   C MOŻDŻEŃ Arkadiusz W NOWAK Łukasz 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 2:10
13   B KOŁODZIEJCZYK Mateusz Z SZEMIK Krzysztof 2:3 (6:11, 11:8, 11:6, 8:11, 9:11) 2:11
14   D KOWALCZYK Bartosz X SKRZYPIEC Dawid 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 2:12
2019-10-11 18:00 10 UKS „Tornado” Waksmund - „Power Rangers” Czarny Dunajec 5:9 tak
1   A KOLASA Dawid W BODZIONY Grzegorz 3:1 (11:7, 8:11, 13:11, 11:6) 1:0
2   B KOLASA Iwona X LITWIAK Tadeusz 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 1:1
3   C KAMIŃSKA Martyna Y BANDYK Katarzyna 1:3 (7:11, 7:11, 12:10, 5:11) 1:2
4   D KUNKA Aleksandra Z PSHENOV Viktor 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 6:11) 1:3
5   A KOLASA Dawid
KOLASA Iwona
W BANDYK Katarzyna
PSHENOV Viktor
3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 2:3
6   B KAMIŃSKA Martyna
KUNKA Aleksandra
X BODZIONY Grzegorz
LITWIAK Tadeusz
1:3 (9:11, 11:1, 4:11, 7:11) 2:4
7   A KOLASA Dawid X LITWIAK Tadeusz 2:3 (5:11, 12:10, 11:8, 6:11, 6:11) 2:5
8   B KOLASA Iwona W BODZIONY Grzegorz 3:0 (11:5, 11:9, 12:10) 3:5
9   D KUNKA Aleksandra Y BANDYK Katarzyna 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 7:11) 3:6
10   C KAMIŃSKA Martyna Z PSHENOV Viktor 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 3:7
11   A KOLASA Dawid Y WINIARSKI Adam 3:0 (11:2, 11:4, 11:9) 4:7
12   C KAMIŃSKA Martyna W WŁODEK Sławomir 0:3 (5:11, 7:11, 2:11) 4:8
13   B KOLASA Iwona Z PSHENOV Viktor 3:1 (11:6, 14:12, 11:13, 13:11) 5:8
14   D KUNKA Aleksandra X LITWIAK Tadeusz 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 5:9
2019-10-17 18:00 11 KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Skawa” Wadowice III 10:4 tak
1   A LECH Maja W MACIEJCZYK Paweł 2:3 (11:9, 10:12, 8:11, 11:6, 7:11) 0:1
2   B MROCZKA Alicja X ZAJDA Bartłomiej 3:2 (11:6, 8:11, 11:5, 9:11, 12:10) 1:1
3   C MARDUŁA Mateusz Y KACZMARCZYK Karol 3:1 (11:8, 11:5, 6:11, 11:7) 2:1
4   D KLAG Franciszek Z WIŚNIEWSKI Mateusz 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 2:2
5   A MROCZKA Alicja
LECH Maja
W MACIEJCZYK Paweł
ZAJDA Bartłomiej
3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:5) 3:2
6   B KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
X KACZMARCZYK Karol
WIŚNIEWSKI Mateusz
3:1 (16:18, 11:6, 11:6, 11:7) 4:2
7   A LECH Maja X ZAJDA Bartłomiej 3:1 (11:3, 11:5, 14:16, 11:8) 5:2
8   B MROCZKA Alicja W MACIEJCZYK Paweł 3:1 (11:9, 11:8, 8:11, 11:8) 6:2
9   D KLAG Franciszek Y KACZMARCZYK Karol 3:0 (11:5, 11:1, 11:5) 7:2
10   C MARDUŁA Mateusz Z WIŚNIEWSKI Mateusz 3:2 (10:12, 11:4, 5:11, 11:8, 11:8) 8:2
11   A PIETRUSZYŃSKA Natasza Y KACZMARCZYK Karol 3:0 (11:1, 11:3, 11:6) 9:2
12   C MARDUŁA Mateusz W MACIEJCZYK Paweł 0:3 (10:12, 8:11, 1:11) 9:3
13   B MROCZKA Alicja Z WIŚNIEWSKI Mateusz 3:0 (12:10, 11:7, 11:7) 10:3
14   D KLAG Franciszek X ZAJDA Bartłomiej 1:3 (10:12, 11:6, 8:11, 5:11) 10:4
2019-10-05 18:00 12 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1 tak
1   A ŁABĘCKI Jarosław W CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:6, 11:4, 11:1) 1:0
2   B CAPUTA Henryk X ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:3, 11:8, 12:10) 2:0
3   C GODAWSKI Dariusz Y KUROS Antoni 3:0 (12:10, 11:6, 11:6) 3:0
4   D PITALA Stanisław Z KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) 4:0
5   A CAPUTA Henryk
ŁABĘCKI Jarosław
W CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
3:0 (11:2, 11:3, 11:7) 5:0
6   B PITALA Stanisław
GODAWSKI Dariusz
X KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
3:0 (11:8, 11:6, 12:10) 6:0
7   A ŁABĘCKI Jarosław X ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) 7:0
8   B CAPUTA Henryk W CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:1, 11:2, 11:2) 8:0
9   D JANIA Stanisław Y KUROS Antoni 1:3 (11:4, 10:12, 10:12, 9:11) 8:1
10   C GODAWSKI Dariusz Z KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 9:1
11   A ŁABĘCKI Jarosław Y KUROS Antoni 3:0 (11:8, 11:3, 11:2) 10:1
12   C GODAWSKI Dariusz W CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 11:1
13   B CAPUTA Henryk Z KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) 12:1
14   D JANIA Stanisław X ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:7, 11:4, 11:3) 13:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.