Anna Kopacka
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 13:00
6. KS „Podwawelski” Kraków VI - KS „Bronowianka” Kraków V 2:12
4   D POROSZEWSKI Jacek Z KOPACKA Anna 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) ⇓
5   A POROSZEWSKI Jacek
PIETROW Aleksander
W KOPACKA Anna
KILISZEK Kamila
3:2 (12:10, 11:8, 1:11, 7:11, 11:8) ⇓
10   C PIETROW Aleksander Z KOPACKA Anna 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) ⇑
13   B KORDAS Konrad Z KOPACKA Anna 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 11:00 ⇨ 2019-10-10 19:00
12. KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska II 10:4
2   B KOPACKA Anna X BUŁA Dominik 3:2 (11:7, 11:7, 4:11, 5:11, 11:9) ⇑
5   A KOPACKA Anna
HADRYŚ Matylda
W NOWAK Artur
OSTROMĘCKI Rafał
2:3 (7:11, 11:8, 11:8, 8:11, 10:12) ⇓
8   B KOPACKA Anna W NOWAK Artur 0:3 (9:11, 5:11, 3:11) ⇓
13   B KOPACKA Anna Z OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (12:10, 11:8, 12:10) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
15. KS „Bronowianka” Kraków V - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6
14   D KOPACKA Anna X SĘK Rafał 2:3 (4:11, 11:9, 12:14, 12:10, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2725 BRODA Klaudia 2003
2078 BUŁA Dominik 1981
2249 DYMEK Michał 1987
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
1625 GAJ Milena 2008
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
2747 GOŁĄB Martyna 2005
925 GRABANIA Zdzisław 1947
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
2568 JANUŚ Karolina 1999
2567 JANUŚ Weronika 1999
2031 JURCZYK Marcin 1985
2030 JURCZYK Marek 1970
2130 KLIMA Karolina 2005
176 KLIMCZAK Marek 1965
2595 KORDAS Konrad 1987
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2599 KUREK Kinga 2001
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2124 MARZEC Stefan 1953
2250 MIKRUT Jakub 2003
1644 MOTYKA Martyna 2001
157 MRYC Henryk 1937
1761 NEUMANN Jacek 1965
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
2083 NOWAK Artur 1987
2654 NOWAK Kamil 2001
2345 NOWAK Mateusz 2007
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
1759 PAŁKA Patryk 2002
1543 PERZ Izabela 2008
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
659 RAŚ Tomasz 1979
1777 ROJEK Mateusz 1993
2584 RUDZKA Oliwia 2005
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2219 STACHNIAK Martyna 2003
2341 STACHURA Magdalena 2005
1641 STOCHEL Adam 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
2576 SZOSTAK Michał 2005
1196 URBAN Piotr 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
967 ZAJĘCKI Paweł 1998