V liga rejon Nowy Sącz
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 URBAN Mariusz (PTG „Sokół” Grybów) 32 30 2 91:23 93,75
2 MIŚKOWIEC Jerzy (LKS „Dobrzanka” Dobra) 32 28 4 90:27 87,50
3 MICHALEC Kazimierz (MKS „Radość” Gorlice III) 32 25 7 78:30 78,13
4 SOBOCIŃSKA Małgorzata (KS „Start” Nowy Sącz II) 28 24 4 76:22 85,71
5 PĘKALA Andrzej (PTG „Sokół” Grybów) 27 22 5 73:23 81,48
6 NIEPSUJ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice III) 27 22 5 69:33 81,48
7 PRZYBYLSKI Piotr (MKS „Radość” Gorlice III) 25 21 4 69:28 84,00
8 ŚMIAŁEK Jerzy (KSTS „Forhend” Muszyna) 32 21 11 78:42 65,63
9 MÓL Jakub (MKS „Radość” Gorlice IV) 28 19 9 65:41 67,86
10 SEKUŁA Grzegorz (LUKS Lipie II) 28 19 9 60:40 67,86
11 WOŹNIAK Agnieszka (KS „Start” Nowy Sącz II) 28 18 10 66:43 64,29
12 UBIK Jarosław (UKS „Płomień” Limanowa III) 32 18 14 62:53 56,25
13 KAWKA Maciej (KS „Start” Nowy Sącz II) 24 17 7 59:26 70,83
14 SYKTUS Jan (UKS „Płomień” Limanowa III) 32 17 15 64:55 53,13
15 GRUCA Marek (PTG „Sokół” Grybów) 22 16 6 53:30 72,73
16 PARAIS Leszek (KS „Start” Nowy Sącz II) 17 15 2 47:18 88,24
17 DUDZIK Grzegorz (KS „Talar Team” Szczawa II) 24 15 9 50:33 62,50
18 HONKOWICZ Kacper (MKS „Radość” Gorlice IV) 16 14 2 45:15 87,50
19 SZUBRYT Tomasz (KSTS „Forhend” Muszyna) 26 14 12 49:41 53,85
20 PYZIK Tomasz (MKS „Radość” Gorlice IV) 22 12 10 44:37 54,55
21 MRÓZEK Jan (LKS „Dobrzanka” Dobra) 32 12 20 53:72 37,50
22 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 12 11 1 35:11 91,67
23 MÓŁKA Krzysztof (KS „Start” Nowy Sącz II) 12 10 2 31:14 83,33
24 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa III) 14 10 4 34:22 71,43
25 TALAR Paweł (KS „Talar Team” Szczawa II) 28 10 18 45:56 35,71
26 BOMBA Łukasz (LUKS Lipie II) 31 10 21 38:71 32,26
27 DYGAS Dawid (UKS „Płomień” Limanowa III) 32 10 22 44:75 31,25
28 BOŃCZAK Stanisław (MKS „Radość” Gorlice III) 18 9 9 32:32 50,00
29 DZIEDZIAK Stanisław (PTG „Sokół” Grybów) 12 7 5 27:16 58,33
30 SUŁKOWSKI Jerzy (KSTS „Forhend” Muszyna) 23 7 16 32:53 30,43
31 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz II) 7 6 1 19:8 85,71
32 SOLSKI Jacek (LKS „Dobrzanka” Dobra) 15 6 9 20:32 40,00
33 WAZ Józef (PTG „Sokół” Grybów) 16 6 10 26:31 37,50
34 APOLA Edward (MKS „Radość” Gorlice III) 18 6 12 24:43 33,33
35 OPIŁO Zygmunt (LUKS Lipie II) 23 6 17 26:51 26,09
36 KALICIŃSKI Mirosław (KS „Talar Team” Szczawa II) 19 5 14 25:43 26,32
37 PORĘBA Adam (KSTS „Forhend” Muszyna) 20 5 15 25:51 25,00
38 OPYD Dawid (KS „Talar Team” Szczawa II) 24 5 19 28:61 20,83
39 WOJTAS Tomasz (MKS „Radość” Gorlice III) 4 4 0 12:1 100,00
40 KUKHAR Anton (MKS „Radość” Gorlice IV) 16 4 12 21:43 25,00
41 KALICIŃSKI Radosław (KS „Talar Team” Szczawa II) 21 4 17 16:56 19,05
42 CEWKA Piotr (LUKS Lipie II) 26 4 22 21:68 15,38
43 TUTAK Antoni (MKS „Radość” Gorlice IV) 4 3 1 10:3 75,00
44 KRÓL Stanisław (PTG „Sokół” Grybów) 8 3 5 14:17 37,50
45 DYGAS Roman (UKS „Płomień” Limanowa III) 9 3 6 16:21 33,33
46 JAROŃCZYK Remigiusz (KSTS „Forhend” Muszyna) 11 3 8 15:25 27,27
47 BRZAZGOŃ Janusz (LKS „Dobrzanka” Dobra) 15 3 12 13:40 20,00
48 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice IV) 2 2 0 6:0 100,00
49 CHRONOWSKI Jakub (KS „Talar Team” Szczawa II) 4 2 2 6:7 50,00
50 WOLAK Michał (LUKS Lipie II) 15 2 13 6:40 13,33
51 PARA Maciej (KSTS „Forhend” Muszyna) 16 2 14 12:44 12,50
52 PYZIK Anna (MKS „Radość” Gorlice IV) 24 2 22 15:69 8,33
53 FRANCUZ Andrzej (LUKS Lipie II) 2 1 1 3:5 50,00
54 GŁÓWCZYK Jan (MKS „Radość” Gorlice III) 4 1 3 4:10 25,00
55 GLIŃSKI Jakub (PTG „Sokół” Grybów) 7 1 6 5:19 14,29
56 SYKTUS Maciej (UKS „Płomień” Limanowa III) 8 1 7 7:22 12,50
57 DULIŃSKI Adrian (LKS „Dobrzanka” Dobra) 9 1 8 4:24 11,11
58 HONKOWICZ Zuzanna (MKS „Radość” Gorlice IV) 16 1 15 12:46 6,25
59 MICHAŁEK Jakub (LKS „Dobrzanka” Dobra) 21 1 20 10:62 4,76
60 KIEŁBASA Józef (PTG „Sokół” Grybów) 3 0 3 4:9 0,00
61 WĄTROBA Tadeusz (UKS „Płomień” Limanowa III) 1 0 1 0:3 0,00
62 CHRONOWSKI Rafał (KS „Talar Team” Szczawa II) 4 0 4 0:12 0,00
63 KALICIŃSKI Szymon (KS „Talar Team” Szczawa II) 4 0 4 0:12 0,00
64 PTAK Jacek (LUKS Lipie II) 3 0 3 0:9 0,00
65 TRZÓPEK Oskar (LKS „Dobrzanka” Dobra) 4 0 4 0:12 0,00
66 GLIŃSKI Michał (PTG „Sokół” Grybów) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 URBAN Mariusz (PTG „Sokół” Grybów) 32 30 2 91:23 93,75
2 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 12 11 1 35:11 91,67
3 PARAIS Leszek (KS „Start” Nowy Sącz II) 17 15 2 47:18 88,24
4 MIŚKOWIEC Jerzy (LKS „Dobrzanka” Dobra) 32 28 4 90:27 87,50
5 HONKOWICZ Kacper (MKS „Radość” Gorlice IV) 16 14 2 45:15 87,50
6 SOBOCIŃSKA Małgorzata (KS „Start” Nowy Sącz II) 28 24 4 76:22 85,71
7 PRZYBYLSKI Piotr (MKS „Radość” Gorlice III) 25 21 4 69:28 84,00
8 MÓŁKA Krzysztof (KS „Start” Nowy Sącz II) 12 10 2 31:14 83,33
9 PĘKALA Andrzej (PTG „Sokół” Grybów) 27 22 5 73:23 81,48
10 NIEPSUJ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice III) 27 22 5 69:33 81,48
11 MICHALEC Kazimierz (MKS „Radość” Gorlice III) 32 25 7 78:30 78,13
12 GRUCA Marek (PTG „Sokół” Grybów) 22 16 6 53:30 72,73
13 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa III) 14 10 4 34:22 71,43
14 KAWKA Maciej (KS „Start” Nowy Sącz II) 24 17 7 59:26 70,83
15 MÓL Jakub (MKS „Radość” Gorlice IV) 28 19 9 65:41 67,86
16 SEKUŁA Grzegorz (LUKS Lipie II) 28 19 9 60:40 67,86
17 ŚMIAŁEK Jerzy (KSTS „Forhend” Muszyna) 32 21 11 78:42 65,63
18 WOŹNIAK Agnieszka (KS „Start” Nowy Sącz II) 28 18 10 66:43 64,29
19 DUDZIK Grzegorz (KS „Talar Team” Szczawa II) 24 15 9 50:33 62,50
20 DZIEDZIAK Stanisław (PTG „Sokół” Grybów) 12 7 5 27:16 58,33
21 UBIK Jarosław (UKS „Płomień” Limanowa III) 32 18 14 62:53 56,25
22 PYZIK Tomasz (MKS „Radość” Gorlice IV) 22 12 10 44:37 54,55
23 SZUBRYT Tomasz (KSTS „Forhend” Muszyna) 26 14 12 49:41 53,85
24 SYKTUS Jan (UKS „Płomień” Limanowa III) 32 17 15 64:55 53,13
25 BOŃCZAK Stanisław (MKS „Radość” Gorlice III) 18 9 9 32:32 50,00
26 SOLSKI Jacek (LKS „Dobrzanka” Dobra) 15 6 9 20:32 40,00
27 WAZ Józef (PTG „Sokół” Grybów) 16 6 10 26:31 37,50
28 MRÓZEK Jan (LKS „Dobrzanka” Dobra) 32 12 20 53:72 37,50
29 TALAR Paweł (KS „Talar Team” Szczawa II) 28 10 18 45:56 35,71
30 APOLA Edward (MKS „Radość” Gorlice III) 18 6 12 24:43 33,33
31 BOMBA Łukasz (LUKS Lipie II) 31 10 21 38:71 32,26
32 DYGAS Dawid (UKS „Płomień” Limanowa III) 32 10 22 44:75 31,25
33 SUŁKOWSKI Jerzy (KSTS „Forhend” Muszyna) 23 7 16 32:53 30,43
34 KALICIŃSKI Mirosław (KS „Talar Team” Szczawa II) 19 5 14 25:43 26,32
35 OPIŁO Zygmunt (LUKS Lipie II) 23 6 17 26:51 26,09
36 PORĘBA Adam (KSTS „Forhend” Muszyna) 20 5 15 25:51 25,00
37 KUKHAR Anton (MKS „Radość” Gorlice IV) 16 4 12 21:43 25,00
38 OPYD Dawid (KS „Talar Team” Szczawa II) 24 5 19 28:61 20,83
39 BRZAZGOŃ Janusz (LKS „Dobrzanka” Dobra) 15 3 12 13:40 20,00
40 KALICIŃSKI Radosław (KS „Talar Team” Szczawa II) 21 4 17 16:56 19,05
41 CEWKA Piotr (LUKS Lipie II) 26 4 22 21:68 15,38
42 WOLAK Michał (LUKS Lipie II) 15 2 13 6:40 13,33
43 PARA Maciej (KSTS „Forhend” Muszyna) 16 2 14 12:44 12,50
44 PYZIK Anna (MKS „Radość” Gorlice IV) 24 2 22 15:69 8,33
45 HONKOWICZ Zuzanna (MKS „Radość” Gorlice IV) 16 1 15 12:46 6,25
46 MICHAŁEK Jakub (LKS „Dobrzanka” Dobra) 21 1 20 10:62 4,76
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 URBAN Mariusz (PTG „Sokół” Grybów) 32 30 2 8 5 3 32,5
2 MIŚKOWIEC Jerzy (LKS „Dobrzanka” Dobra) 32 28 4 8 5 3 30,5
3 MICHALEC Kazimierz (MKS „Radość” Gorlice III) 32 25 7 8 6 2 28,0
4 SOBOCIŃSKA Małgorzata (KS „Start” Nowy Sącz II) 28 24 4 7 5 2 26,5
5 NIEPSUJ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice III) 27 22 5 7 5 2 24,5
6 PĘKALA Andrzej (PTG „Sokół” Grybów) 27 22 5 7 3 4 23,5
7 ŚMIAŁEK Jerzy (KSTS „Forhend” Muszyna) 32 21 11 8 5 3 23,5
8 PRZYBYLSKI Piotr (MKS „Radość” Gorlice III) 25 21 4 4 3 1 22,5
9 SEKUŁA Grzegorz (LUKS Lipie II) 28 19 9 7 5 2 21,5
10 MÓL Jakub (MKS „Radość” Gorlice IV) 28 19 9 7 3 4 20,5
11 WOŹNIAK Agnieszka (KS „Start” Nowy Sącz II) 28 18 10 7 5 2 20,5
12 KAWKA Maciej (KS „Start” Nowy Sącz II) 24 17 7 6 5 1 19,5
13 UBIK Jarosław (UKS „Płomień” Limanowa III) 32 18 14 5 3 2 19,5
14 SYKTUS Jan (UKS „Płomień” Limanowa III) 32 17 15 8 4 4 19,0
15 GRUCA Marek (PTG „Sokół” Grybów) 22 16 6 6 4 2 18,0
16 DUDZIK Grzegorz (KS „Talar Team” Szczawa II) 24 15 9 6 4 2 17,0
17 PARAIS Leszek (KS „Start” Nowy Sącz II) 17 15 2 4 2 2 16,0
18 SZUBRYT Tomasz (KSTS „Forhend” Muszyna) 26 14 12 7 3 4 15,5
19 HONKOWICZ Kacper (MKS „Radość” Gorlice IV) 16 14 2 4 2 2 15,0
20 MRÓZEK Jan (LKS „Dobrzanka” Dobra) 32 12 20 8 5 3 14,5
21 PYZIK Tomasz (MKS „Radość” Gorlice IV) 22 12 10 5 1 4 12,5
22 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 12 11 1 3 2 1 12,0
23 MÓŁKA Krzysztof (KS „Start” Nowy Sącz II) 12 10 2 3 3 0 11,5
24 TALAR Paweł (KS „Talar Team” Szczawa II) 28 10 18 7 3 4 11,5
25 DYGAS Dawid (UKS „Płomień” Limanowa III) 32 10 22 8 3 5 11,5
26 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa III) 14 10 4 3 2 1 11,0
27 BOŃCZAK Stanisław (MKS „Radość” Gorlice III) 18 9 9 6 4 2 11,0
28 BOMBA Łukasz (LUKS Lipie II) 31 10 21 8 1 7 10,5
29 SUŁKOWSKI Jerzy (KSTS „Forhend” Muszyna) 23 7 16 8 5 3 9,5
30 DZIEDZIAK Stanisław (PTG „Sokół” Grybów) 12 7 5 3 3 0 8,5
31 OPIŁO Zygmunt (LUKS Lipie II) 23 6 17 8 5 3 8,5
32 APOLA Edward (MKS „Radość” Gorlice III) 18 6 12 5 4 1 8,0
33 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz II) 7 6 1 2 2 0 7,0
34 SOLSKI Jacek (LKS „Dobrzanka” Dobra) 15 6 9 4 1 3 6,5
35 WAZ Józef (PTG „Sokół” Grybów) 16 6 10 3 1 2 6,5
36 PORĘBA Adam (KSTS „Forhend” Muszyna) 20 5 15 5 3 2 6,5
37 KALICIŃSKI Mirosław (KS „Talar Team” Szczawa II) 19 5 14 5 1 4 5,5
38 OPYD Dawid (KS „Talar Team” Szczawa II) 24 5 19 4 1 3 5,5
39 WOJTAS Tomasz (MKS „Radość” Gorlice III) 4 4 0 1 1 0 4,5
40 DYGAS Roman (UKS „Płomień” Limanowa III) 9 3 6 5 3 2 4,5
41 KALICIŃSKI Radosław (KS „Talar Team” Szczawa II) 21 4 17 7 1 6 4,5
42 CEWKA Piotr (LUKS Lipie II) 26 4 22 6 1 5 4,5
43 KUKHAR Anton (MKS „Radość” Gorlice IV) 16 4 12 3 0 3 4,0
44 TUTAK Antoni (MKS „Radość” Gorlice IV) 4 3 1 1 1 0 3,5
45 KRÓL Stanisław (PTG „Sokół” Grybów) 8 3 5 3 1 2 3,5
46 BRZAZGOŃ Janusz (LKS „Dobrzanka” Dobra) 15 3 12 4 1 3 3,5
47 JAROŃCZYK Remigiusz (KSTS „Forhend” Muszyna) 11 3 8 2 0 2 3,0
48 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice IV) 2 2 0 1 1 0 2,5
49 PYZIK Anna (MKS „Radość” Gorlice IV) 24 2 22 6 1 5 2,5
50 CHRONOWSKI Jakub (KS „Talar Team” Szczawa II) 4 2 2 1 0 1 2,0
51 WOLAK Michał (LUKS Lipie II) 15 2 13 3 0 3 2,0
52 PARA Maciej (KSTS „Forhend” Muszyna) 16 2 14 2 0 2 2,0
53 GŁÓWCZYK Jan (MKS „Radość” Gorlice III) 4 1 3 1 1 0 1,5
54 SYKTUS Maciej (UKS „Płomień” Limanowa III) 8 1 7 2 1 1 1,5
55 DULIŃSKI Adrian (LKS „Dobrzanka” Dobra) 9 1 8 2 1 1 1,5
56 HONKOWICZ Zuzanna (MKS „Radość” Gorlice IV) 16 1 15 5 1 4 1,5
57 MICHAŁEK Jakub (LKS „Dobrzanka” Dobra) 21 1 20 5 1 4 1,5
58 FRANCUZ Andrzej (LUKS Lipie II) 2 1 1 0 0 0 1,0
59 GLIŃSKI Jakub (PTG „Sokół” Grybów) 7 1 6 1 0 1 1,0
60 KIEŁBASA Józef (PTG „Sokół” Grybów) 3 0 3 1 1 0 0,5
61 KALICIŃSKI Szymon (KS „Talar Team” Szczawa II) 4 0 4 1 0 1 0,0
62 PTAK Jacek (LUKS Lipie II) 3 0 3 0 0 0 0,0
63 TRZÓPEK Oskar (LKS „Dobrzanka” Dobra) 4 0 4 1 0 1 0,0
64 GLIŃSKI Michał (PTG „Sokół” Grybów) 1 0 1 0 0 0 0,0
65 CHRONOWSKI Rafał (KS „Talar Team” Szczawa II) 4 0 4 1 0 1 0,0
66 WĄTROBA Tadeusz (UKS „Płomień” Limanowa III) 1 0 1 1 0 1 0,0
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5ns@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy