KS „Talar Team” Szczawa II (M)
Klub: KS „Szczawa”
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
34-607 Szczawa 167
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mirosław Kaliciński (tel. 510 335 562)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CHRONOWSKI Jakub 1993 M 6395 07.09.2021 974 14.09.2021
2 CHRONOWSKI Rafał 1974 M 6394 07.09.2021 3536 19.09.2021
3 DUDZIK Grzegorz 1994 M 6396 07.09.2021 58 28.09.2016
4 DUDZIK Stanisław 1980 M 10185 28.09.2021 3592 29.09.2021
5 JANIKOWSKI Sławomir 1984 M 6397 07.09.2021 2404 15.09.2021
6 KALICIŃSKI Mirosław 1973 M 6398 07.09.2021 1998 30.09.2017
7 KALICIŃSKI Radosław 2003 M 6407 07.09.2021 1999 14.09.2021
8 KALICIŃSKI Szymon 2010 M 6408 07.09.2021 2712 25.09.2021
9 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004 K 6409 07.09.2021 2021 14.09.2021
10 NIEĆ Andrzej 1984 M 6399 07.09.2021 14 28.09.2016
11 OPYD Dawid 1995 M 6400 07.09.2021 2644 14.09.2021
12 PIETRZAK Krzysztof 1972 M 10075 28.09.2021 1603 29.09.2021
13 SZAREK Marcin 1986 M 6401 07.09.2021 1669 15.09.2021
14 TALAR Paweł 1971 M 6403 07.09.2021 29 27.09.2010
15 TROJANOWSKI Adrian 1997 M 6404 07.09.2021 324 15.09.2021
16 TROJANOWSKI Kamil 1994 M 6405 07.09.2021 323 15.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/2 2021-09-26 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LUKS Lipie II 4:14🏓 ⇓
2 5NS 1/1 2021-10-10 09:00 UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Talar Team” Szczawa II 13:5🏓 ⇓
3 5NS 1/3 2021-10-15 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa II 6:12🏓 ⇑
4 5NS 1/6 2021-10-30 17:00 PTG „Sokół” Grybów - KS „Talar Team” Szczawa II 17:1🏓 ⇓
5 5NS 1/5 2021-11-07 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KSTS „Forhend” Muszyna 11:7🏓 ⇑
6 5NS 1/7 2021-11-28 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice III 3:15🏓 ⇓
7 5NS 1/8 2021-12-03 18:00 MKS „Radość” Gorlice IV - KS „Talar Team” Szczawa II 11:7🏓 ⇓
8 5NS 1/9 2021-12-19 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Start” Nowy Sącz II 3:15🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) LUKS Lipie II   0,0     2,0 0,0 2,0   4
2 (W) UKS „Płomień” Limanowa III     3,5 0,0 0,0     1,5 5
3 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra     3,5 3,5 2,5     2,5 12
4 (W) PTG „Sokół” Grybów     0,0 0,0 0,0   0,0 1,0 1
5 (D) KSTS „Forhend” Muszyna     4,5 2,0 0,0   1,0 3,5 11
6 (D) MKS „Radość” Gorlice III       0,0 0,0   1,0 2,0 3
7 (W) MKS „Radość” Gorlice IV 2,0   2,5       1,5 1,0 7
8 (D) KS „Start” Nowy Sącz II     3,0 0,0 0,0   0,0 0,0 3
Razem 2,0 0,0 17,0 5,5 4,5 0,0 5,5 11,5 46
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHRONOWSKI Jakub 1993 M 6395 07.09.2021 974
2 CHRONOWSKI Rafał 1974 M 6394 07.09.2021 3536
3 DUDZIK Grzegorz 1994 M 6396 07.09.2021 58
4 KALICIŃSKI Mirosław 1973 M 6398 07.09.2021 1998
5 KALICIŃSKI Radosław 2003 M 6407 07.09.2021 1999
6 KALICIŃSKI Szymon 2010 M 6408 07.09.2021 2712
7 OPYD Dawid 1995 M 6400 07.09.2021 2644
8 TALAR Paweł 1971 M 6403 07.09.2021 29