UKS „Płomień” Limanowa III (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (tel. 503 531 861)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DOMITER Julia 2004 K 875 23.08.2021 1381 15.10.2020
2 DYGAS Dawid 2009 M 876 23.08.2021 2532 15.10.2020
3 DYGAS Roman 1980 M 904 23.08.2021 3237 15.10.2020
4 GOLONKA Filip 2006 M 882 23.08.2021 1372 19.10.2014
5 KORNAŚ Bartłomiej 2003 M 884 23.08.2021 1407 15.10.2020
6 KOTLARZ Daniel 2011 M 12100 03.02.2022 3716 29.03.2022
7 KULPA Arkadiusz 2006 M 886 23.08.2021 2776 15.10.2020
8 MENSFELD Natalia 2004 K 887 23.08.2021 1502 15.10.2020
9 STANISZ Wojciech 1969 M 910 23.08.2021 958 03.10.2013
10 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 894 23.08.2021 1371 19.10.2014
11 SYKTUS Jan 2007 M 895 23.08.2021 3088 15.10.2020
12 SYKTUS Maciej 2011 M 896 23.08.2021 3331 15.09.2021
13 SZEWCZYK Jarosław 1979 M 11391 02.11.2021 512 05.11.2021
14 UBIK Jarosław 2008 M 898 23.08.2021 3089 15.10.2020
15 WĄTROBA Tadeusz 1980 M 912 23.08.2021 3568 24.09.2021
16 WIKTOREK Marcin 2012 M 12038 18.01.2022 3715 29.03.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/2 2021-09-26 10:00 KSTS „Forhend” Muszyna - UKS „Płomień” Limanowa III 9:9🏓 ⇔
2 5NS 1/3 2021-10-03 15:00 UKS „Płomień” Limanowa III - PTG „Sokół” Grybów 6:12🏓 ⇓
3 5NS 1/1 2021-10-10 09:00 UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Talar Team” Szczawa II 13:5🏓 ⇑
4 5NS 1/4 2021-10-17 11:00 MKS „Radość” Gorlice III - UKS „Płomień” Limanowa III 17:1🏓 ⇓
5 5NS 1/5 2021-10-24 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - MKS „Radość” Gorlice IV 11:7🏓 ⇑
6 5NS 1/6 2021-11-07 13:00 KS „Start” Nowy Sącz II - UKS „Płomień” Limanowa III 14:4🏓 ⇓
7 5NS 1/9 2021-12-15 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Płomień” Limanowa III 9:9🏓 ⇔
8 5NS 1/8 2021-12-19 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - LUKS "Solsum" Lipie II 14:4🏓 ⇑
9 5NS 2/10 2022-02-13 15:00 UKS „Płomień” Limanowa III - LKS „Dobrzanka” Dobra 11:7🏓 ⇑
10 5NS 2/11 2022-02-27 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - UKS „Płomień” Limanowa III 2:16🏓 ⇑
11 5NS 2/12 2022-03-13 11:00 LUKS "Solsum" Lipie II - UKS „Płomień” Limanowa III 5:13🏓 ⇑
12 5NS 2/13 2022-03-20 15:00 UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Start” Nowy Sącz II 13:5🏓 ⇑
13 5NS 2/14 2022-03-27 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - MKS „Radość” Gorlice III 13:5🏓 ⇑
14 5NS 2/15 2022-04-02 17:00 PTG „Sokół” Grybów - UKS „Płomień” Limanowa III 7:11🏓 ⇑
15 5NS 2/17 2022-04-23 15:00 UKS „Płomień” Limanowa III - KSTS „Forhend” Muszyna 14:4🏓 ⇑
16 5NS 2/18 2022-05-20 17:00 MKS „Radość” Gorlice IV - UKS „Płomień” Limanowa III 10:8🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) KSTS „Forhend” Muszyna   2,0 2,5 2,0   2,5   9
2 (D) PTG „Sokół” Grybów   1,5 1,0 2,5 0,0 1,0   6
3 (D) KS „Talar Team” Szczawa II 2,0 2,0   4,0 1,5 3,5   13
4 (W) MKS „Radość” Gorlice III   0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 0,0 1
5 (D) MKS „Radość” Gorlice IV 3,5 1,0 0,5 2,0 0,0 4,0   11
6 (W) KS „Start” Nowy Sącz II 1,5 0,5 0,5 0,5 0,0 1,0   4
7 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra 2,0 1,5 0,0 3,5 0,0 2,0   9
8 (D) LUKS "Solsum" Lipie II 2,0 3,0   4,5 0,0 4,5   14
9 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra 2,5 1,0   4,0 0,0 3,5   11
10 (W) KS „Talar Team” Szczawa II   2,5 4,5 4,5   4,5   16
11 (W) LUKS "Solsum" Lipie II   2,5 2,0 4,5 0,0 4,0   13
12 (D) KS „Start” Nowy Sącz II   1,5 3,5 4,5   3,5   13
13 (D) MKS „Radość” Gorlice III 3,5 1,0   4,0   4,5   13
14 (W) PTG „Sokół” Grybów   1,5 3,5 4,0   2,0   11
15 (D) KSTS „Forhend” Muszyna   3,5 2,5 3,5 0,0 4,5   14
16 (W) MKS „Radość” Gorlice IV   2,0 0,0 3,5 0,0 2,5   8
Razem 17,0 27,0 20,5 51,5 1,5 48,5 0,0 166
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DOMITER Julia 2004 K 875 23.08.2021 1381
2 DYGAS Dawid 2009 M 876 23.08.2021 2532
3 DYGAS Roman 1980 M 904 23.08.2021 3237
4 SYKTUS Jan 2007 M 895 23.08.2021 3088
5 SYKTUS Maciej 2011 M 896 23.08.2021 3331
6 UBIK Jarosław 2008 M 898 23.08.2021 3089
7 WĄTROBA Tadeusz 1980 M 912 23.08.2021 3568