UKS „Płomień” Limanowa III (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (tel. 503 531 861)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DOMITER Julia 2004 K 875 23.08.2021 1381 15.10.2020
2 DYGAS Dawid 2009 M 876 23.08.2021 2532 15.10.2020
3 DYGAS Roman 1980 M 904 23.08.2021 3237 15.10.2020
4 GOLONKA Filip 2006 M 882 23.08.2021 1372 19.10.2014
5 KORNAŚ Bartłomiej 2003 M 884 23.08.2021 1407 15.10.2020
6 KULPA Arkadiusz 2006 M 886 23.08.2021 2776 15.10.2020
7 MENSFELD Natalia 2004 K 887 23.08.2021 1502 15.10.2020
8 STANISZ Wojciech 1969 M 910 23.08.2021 958 03.10.2013
9 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 894 23.08.2021 1371 19.10.2014
10 SYKTUS Jan 2007 M 895 23.08.2021 3088 15.10.2020
11 SYKTUS Maciej 2011 M 896 23.08.2021 3331 15.09.2021
12 SZEWCZYK Jarosław 1979 M 11391 02.11.2021 512 05.11.2021
13 UBIK Jarosław 2008 M 898 23.08.2021 3089 15.10.2020
14 WĄTROBA Tadeusz 1980 M 912 23.08.2021 3568 24.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/2 2021-09-26 10:00 KSTS „Forhend” Muszyna - UKS „Płomień” Limanowa III 9:9🏓 ⇔
2 5NS 1/3 2021-10-03 15:00 UKS „Płomień” Limanowa III - PTG „Sokół” Grybów 6:12🏓 ⇓
3 5NS 1/1 2021-10-10 09:00 UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Talar Team” Szczawa II 13:5🏓 ⇑
4 5NS 1/4 2021-10-17 11:00 MKS „Radość” Gorlice III - UKS „Płomień” Limanowa III 17:1🏓 ⇓
5 5NS 1/5 2021-10-24 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - MKS „Radość” Gorlice IV 11:7🏓 ⇑
6 5NS 1/6 2021-11-07 13:00 KS „Start” Nowy Sącz II - UKS „Płomień” Limanowa III 14:4🏓 ⇓
7 5NS 1/9 2021-12-15 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Płomień” Limanowa III 9:9🏓 ⇔
8 5NS 1/8 2021-12-19 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - LUKS Lipie II 14:4🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) KSTS „Forhend” Muszyna   2,0 2,5 2,0   2,5   9
2 (D) PTG „Sokół” Grybów   1,5 1,0 2,5 0,0 1,0   6
3 (D) KS „Talar Team” Szczawa II 2,0 2,0   4,0 1,5 3,5   13
4 (W) MKS „Radość” Gorlice III   0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 0,0 1
5 (D) MKS „Radość” Gorlice IV 3,5 1,0 0,5 2,0 0,0 4,0   11
6 (W) KS „Start” Nowy Sącz II 1,5 0,5 0,5 0,5 0,0 1,0   4
7 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra 2,0 1,5 0,0 3,5 0,0 2,0   9
8 (D) LUKS Lipie II 2,0 3,0   4,5 0,0 4,5   14
Razem 11,0 11,5 4,5 19,0 1,5 19,5 0,0 67
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DOMITER Julia 2004 K 875 23.08.2021 1381
2 DYGAS Dawid 2009 M 876 23.08.2021 2532
3 DYGAS Roman 1980 M 904 23.08.2021 3237
4 SYKTUS Jan 2007 M 895 23.08.2021 3088
5 SYKTUS Maciej 2011 M 896 23.08.2021 3331
6 UBIK Jarosław 2008 M 898 23.08.2021 3089
7 WĄTROBA Tadeusz 1980 M 912 23.08.2021 3568