LKS „Dobrzanka” Dobra (M)
Klub: LKS „Dobrzanka” Dobra
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Sala gimnastyczna przy Gminnym Przedszkolu nr 1
34-642 Dobra 490
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jerzy Miśkowiec (tel. 692 173 020)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BRZAZGOŃ Janusz 1988 M 7907 10.09.2021 3164 19.09.2021
2 DULIŃSKI Adrian 2002 M 11352 28.10.2021 3641 05.11.2021
3 MICHAŁEK Jakub 2008 M 7912 10.09.2021 3168 19.09.2021
4 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 M 7908 10.09.2021 1356 19.09.2021
5 MRÓZEK Jan 1951 M 7909 10.09.2021 694 19.09.2021
6 SMOLEŃ Michał 1984 M 11353 28.10.2021 3640 29.10.2021
7 SOLSKI Jacek 1961 M 7910 10.09.2021 2223 19.09.2021
8 TRZÓPEK Oskar 2006 M 7911 10.09.2021 3163 13.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/3 2021-10-15 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa II 6:12🏓 ⇓
2 5NS 1/4 2021-10-17 10:00 KSTS „Forhend” Muszyna - LKS „Dobrzanka” Dobra 11:7🏓 ⇓
3 5NS 1/5 2021-10-23 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - PTG „Sokół” Grybów 4:14🏓 ⇓
4 5NS 1/6 2021-10-31 14:00 MKS „Radość” Gorlice III - LKS „Dobrzanka” Dobra 13:5🏓 ⇓
5 5NS 1/1 2021-11-07 11:00 LUKS "Solsum" Lipie II - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:11🏓 ⇑
6 5NS 1/8 2021-11-24 18:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Dobrzanka” Dobra 15:3🏓 ⇓
7 5NS 1/7 2021-11-26 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice IV 13:5🏓 ⇑
8 5NS 1/9 2021-12-15 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Płomień” Limanowa III 9:9🏓 ⇔
9 5NS 2/10 2022-02-13 15:00 UKS „Płomień” Limanowa III - LKS „Dobrzanka” Dobra 11:7🏓 ⇓
10 5NS 2/11 2022-03-05 11:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KSTS „Forhend” Muszyna 16:2🏓 ⇑
11 5NS 2/14 2022-03-27 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Dobrzanka” Dobra 10:8🏓 ⇓
12 5NS 2/15 2022-04-01 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS "Solsum" Lipie II 13:5🏓 ⇑
13 5NS 2/16 2022-04-29 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Start” Nowy Sącz II 9:9🏓 ⇔
14 5NS 2/17 2022-05-13 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice III 13:5🏓 ⇑
15 5NS 2/12 2022-05-15 12:00 MKS „Radość” Gorlice IV - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:9🏓 ⇔
16 5NS 2/18 2022-05-21 17:00 PTG „Sokół” Grybów - LKS „Dobrzanka” Dobra  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) KS „Talar Team” Szczawa II     0,0 4,0 2,0     0,0 6
2 (W) KSTS „Forhend” Muszyna 1,0   0,0 4,0 2,0       7
3 (D) PTG „Sokół” Grybów 0,0     2,5 1,5   0,0   4
4 (W) MKS „Radość” Gorlice III 0,0     3,5 0,5   1,0   5
5 (W) LUKS "Solsum" Lipie II   1,5 1,5 4,5 3,5       11
6 (W) KS „Start” Nowy Sącz II   0,0 0,0 3,0 0,0       3
7 (D) MKS „Radość” Gorlice IV 2,5 0,0 0,0 4,5 2,5   3,5   13
8 (D) UKS „Płomień” Limanowa III     0,0 4,5 2,5   2,0   9
9 (W) UKS „Płomień” Limanowa III     0,0 3,5 2,5 1,0     7
10 (D) KSTS „Forhend” Muszyna 3,5     4,5 4,5   3,5   16
11 (W) KS „Talar Team” Szczawa II 2,0     4,5 1,5 0,0     8
12 (D) LUKS "Solsum" Lipie II 2,5 0,0   4,5 1,5   4,5   13
13 (D) KS „Start” Nowy Sącz II 1,5     4,5 1,5   1,5   9
14 (D) MKS „Radość” Gorlice III 3,5 0,0   3,5 3,5   2,5   13
15 (W) MKS „Radość” Gorlice IV     0,5 4,5 3,5     0,5 9
Razem 16,5 1,5 2,0 60,0 33,0 1,0 18,5 0,5 133
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BRZAZGOŃ Janusz 1988 M 7907 10.09.2021 3164
2 DULIŃSKI Adrian 2002 M 11352 28.10.2021 3641
3 MICHAŁEK Jakub 2008 M 7912 10.09.2021 3168
4 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 M 7908 10.09.2021 1356
5 MRÓZEK Jan 1951 M 7909 10.09.2021 694
6 SMOLEŃ Michał 1984 M 11353 28.10.2021 3640
7 SOLSKI Jacek 1961 M 7910 10.09.2021 2223
8 TRZÓPEK Oskar 2006 M 7911 10.09.2021 3163