LKS „Dobrzanka” Dobra (M)
Klub: LKS „Dobrzanka” Dobra
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Sala gimnastyczna przy Gminnym Przedszkolu nr 1
34-642 Dobra 490
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jerzy Miśkowiec (tel. 692 173 020)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BRZAZGOŃ Janusz 1988 M 7907 10.09.2021 3164 19.09.2021
2 DULIŃSKI Adrian 2002 M 11352 28.10.2021 3641 05.11.2021
3 MICHAŁEK Jakub 2008 M 7912 10.09.2021 3168 19.09.2021
4 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 M 7908 10.09.2021 1356 19.09.2021
5 MRÓZEK Jan 1951 M 7909 10.09.2021 694 19.09.2021
6 SMOLEŃ Michał 1984 M 11353 28.10.2021 3640 29.10.2021
7 SOLSKI Jacek 1961 M 7910 10.09.2021 2223 19.09.2021
8 TRZÓPEK Oskar 2006 M 7911 10.09.2021 3163 13.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/3 2021-10-15 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa II 6:12🏓 ⇓
2 5NS 1/4 2021-10-17 10:00 KSTS „Forhend” Muszyna - LKS „Dobrzanka” Dobra 11:7🏓 ⇓
3 5NS 1/5 2021-10-23 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - PTG „Sokół” Grybów 4:14🏓 ⇓
4 5NS 1/6 2021-10-31 14:00 MKS „Radość” Gorlice III - LKS „Dobrzanka” Dobra 13:5🏓 ⇓
5 5NS 1/1 2021-11-07 11:00 LUKS Lipie II - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:11🏓 ⇑
6 5NS 1/8 2021-11-24 18:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Dobrzanka” Dobra 15:3🏓 ⇓
7 5NS 1/7 2021-11-26 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice IV 13:5🏓 ⇑
8 5NS 1/9 2021-12-17 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Płomień” Limanowa III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) KS „Talar Team” Szczawa II     0,0 4,0 2,0   0,0 6
2 (W) KSTS „Forhend” Muszyna 1,0   0,0 4,0 2,0     7
3 (D) PTG „Sokół” Grybów 0,0     2,5 1,5 0,0   4
4 (W) MKS „Radość” Gorlice III 0,0     3,5 0,5 1,0   5
5 (W) LUKS Lipie II   1,5 1,5 4,5 3,5     11
6 (W) KS „Start” Nowy Sącz II   0,0 0,0 3,0 0,0     3
7 (D) MKS „Radość” Gorlice IV 2,5 0,0 0,0 4,5 2,5 3,5   13
Razem 3,5 1,5 1,5 26,0 12,0 4,5 0,0 49
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BRZAZGOŃ Janusz 1988 M 7907 10.09.2021 3164
2 DULIŃSKI Adrian 2002 M 11352 28.10.2021 3641
3 MICHAŁEK Jakub 2008 M 7912 10.09.2021 3168
4 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 M 7908 10.09.2021 1356
5 MRÓZEK Jan 1951 M 7909 10.09.2021 694
6 SOLSKI Jacek 1961 M 7910 10.09.2021 2223
7 TRZÓPEK Oskar 2006 M 7911 10.09.2021 3163