PTG „Sokół” Grybów (M)
Klub: PTG „Sokół” Tarnów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białej Niżnej im. św. Jana Kantego
Biała Niżna 495
33-330 Grybów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Stanisław Król (tel. 602 668 362)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Szczepan Moskała (tel. 696 162 424)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DZIEDZIAK Stanisław 1973 M 10330 01.10.2021 3606 08.10.2021
2 GLIŃSKI Jakub 2005 M 1452 26.08.2021 3407 03.09.2021
3 GLIŃSKI Michał 2008 M 1451 26.08.2021 3408 22.09.2021
4 GŁÓWCZYK Szymon 2005 M 1456 26.08.2021 3409 03.09.2021
5 GRUCA Marek 1978 M 1454 26.08.2021 481 03.09.2021
6 KIEŁBASA Józef 1972 M 1449 26.08.2021 901 03.09.2021
7 KRÓL Stanisław 1959 M 1448 26.08.2021 511 03.09.2021
8 NIEPSUJ Adrian 1991 M 11584 18.11.2021 469 19.11.2021
9 PĘKALA Andrzej 1985 M 1455 26.08.2021 2933 03.09.2021
10 URBAN Mariusz 1997 M 1450 26.08.2021 1219 03.09.2021
11 WAZ Józef 1955 M 1453 26.08.2021 493 03.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2021-09-18 13:00 MKS „Radość” Gorlice IV - PTG „Sokół” Grybów 6:12🏓 ⇑
2 5NS 1/2 2021-09-25 17:00 PTG „Sokół” Grybów - KS „Start” Nowy Sącz II 6:12🏓 ⇓
3 5NS 1/3 2021-10-03 15:00 UKS „Płomień” Limanowa III - PTG „Sokół” Grybów 6:12🏓 ⇑
4 5NS 1/4 2021-10-16 17:00 PTG „Sokół” Grybów - LUKS Lipie II 15:3🏓 ⇑
5 5NS 1/5 2021-10-23 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - PTG „Sokół” Grybów 4:14🏓 ⇑
6 5NS 1/6 2021-10-30 17:00 PTG „Sokół” Grybów - KS „Talar Team” Szczawa II 17:1🏓 ⇑
7 5NS 1/7 2021-11-28 10:00 KSTS „Forhend” Muszyna - PTG „Sokół” Grybów 8:10🏓 ⇑
8 5NS 1/9 2021-12-18 17:00 PTG „Sokół” Grybów - MKS „Radość” Gorlice III 8:10🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) MKS „Radość” Gorlice IV   0,0     0,5 2,5 4,5 4,5 0,0 12
2 (D) KS „Start” Nowy Sącz II   0,0 0,0 1,0   1,0 1,0 3,0 0,0 6
3 (W) UKS „Płomień” Limanowa III       2,5     4,5 4,0 1,0 12
4 (D) LUKS Lipie II 3,5           4,0 4,0 3,5 15
5 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra 1,5     4,0     3,0 4,5 1,0 14
6 (D) KS „Talar Team” Szczawa II 3,5 0,0   3,5     4,5 4,5 1,0 17
7 (W) KSTS „Forhend” Muszyna   1,0   4,5       4,5 0,0 10
8 (D) MKS „Radość” Gorlice III 0,0     2,5   0,0 2,0 3,5   8
Razem 8,5 1,0 0,0 18,0 0,5 3,5 23,5 32,5 6,5 94
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DZIEDZIAK Stanisław 1973 M 10330 01.10.2021 3606
2 GLIŃSKI Jakub 2005 M 1452 26.08.2021 3407
3 GLIŃSKI Michał 2008 M 1451 26.08.2021 3408
4 GRUCA Marek 1978 M 1454 26.08.2021 481
5 KIEŁBASA Józef 1972 M 1449 26.08.2021 901
6 KRÓL Stanisław 1959 M 1448 26.08.2021 511
7 PĘKALA Andrzej 1985 M 1455 26.08.2021 2933
8 URBAN Mariusz 1997 M 1450 26.08.2021 1219
9 WAZ Józef 1955 M 1453 26.08.2021 493