V liga rejon Tarnów
Runda: 2, Numer kolejki: 18
Data kolejki ligowej: 2022-05-01
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-22 19:00 86 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4
1   A NAGEL Nikodem W KĄCKI Mateusz 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 0:1
2   B RAMIAN Marcin X KĄCKI Patryk 3:0 (11:8, 11:6, 11:2) 1:1
3   C KRAS Nikodem Y TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) 2:1
4   D KRAKOWSKI Sebastian Z KARTECZKA Martyna 3:0 (11:3, 11:4, 11:2) 3:1
5   A KRAKOWSKI Sebastian
RAMIAN Marcin
W KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 4:1
6   B KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
X KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
3:0 (11:2, 11:5, 11:9) 5:1
7   A NAGEL Nikodem X KĄCKI Patryk 3:0 (11:3, 11:5, 13:11) 6:1
8   B RAMIAN Marcin W KĄCKI Mateusz 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:6) 7:1
9   D KRAKOWSKI Sebastian Y TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:5, 12:10, 11:8) 8:1
10   C KRAS Nikodem Z KARTECZKA Martyna 3:0 (11:2, 11:6, 11:9) 9:1
11   A NAGEL Nikodem Y TROJAŃSKI Sebastian 3:1 (11:4, 9:11, 11:9, 11:7) 10:1
12   C KRAS Nikodem W KĄCKI Mateusz 0:3 (4:11, 4:11, 8:11) 10:2
13   B RAMIAN Marcin Z KARTECZKA Martyna 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 11:2
14   D KRAKOWSKI Sebastian X KĄCKI Patryk 3:0 (11:4, 11:2, 11:3) 12:2
15   A NAGEL Nikodem Z KARTECZKA Martyna 3:0 (11:1, 11:9, 11:9) 13:2
16   D KRAKOWSKI Sebastian W KĄCKI Mateusz 2:3 (11:13, 9:11, 11:7, 11:9, 7:11) 13:3
17   B WĘGLARCZYK Jan Y TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 14:3
18   C SIKOŃ Jakub X KĄCKI Patryk 1:3 (9:11, 9:11, 11:8, 9:11) 14:4
2022-03-31 18:00 87 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 7:11
1   A ZACHARA Józef W TOBIASZ Andrzej 3:1 (11:9, 11:4, 12:14, 11:8) 1:0
2   B KUCHARSKI Michał X RUSEK Andrzej 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) 1:1
3   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian Y CZUPRYNA Andrzej 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) 1:2
4   D DROŻDŻ Jarosław Z KRAWIEC Kamil 1:3 (5:11, 11:5, 5:11, 2:11) 1:3
5   A ZACHARA Józef
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
1:3 (6:11, 11:5, 10:12, 10:12) 1:4
6   B DROŻDŻ Jarosław
KUCHARSKI Michał
X WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
3:1 (11:6, 8:11, 11:7, 11:6) 2:4
7   A ZACHARA Józef X RUSEK Andrzej 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 2:5
8   B KUCHARSKI Michał W TOBIASZ Andrzej 1:3 (10:12, 11:3, 4:11, 3:11) 2:6
9   D DROŻDŻ Jarosław Y CZUPRYNA Andrzej 3:1 (11:7, 12:14, 11:8, 11:8) 3:6
10   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian Z KRAWIEC Kamil 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:4) 4:6
11   A ZACHARA Józef Y CZUPRYNA Andrzej 2:3 (11:7, 9:11, 9:11, 12:10, 9:11) 4:7
12   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian W TOBIASZ Andrzej 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) 4:8
13   B KUCHARSKI Michał Z WOLIŃSKI Wojciech 1:3 (7:11, 11:9, 10:12, 5:11) 4:9
14   D DROŻDŻ Jarosław X RUSEK Andrzej 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 4:10
15   A ZACHARA Józef Z WOLIŃSKI Wojciech 3:1 (12:10, 8:11, 11:2, 11:7) 5:10
16   D DROŻDŻ Jarosław W TOBIASZ Andrzej 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 6:10
17   B KUCHARSKI Michał Y CZUPRYNA Andrzej 3:2 (4:11, 11:6, 8:11, 11:9, 11:4) 7:10
18   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian X RUSEK Andrzej 1:3 (9:11, 11:8, 2:11, 1:11) 7:11
2022-04-27 18:00 88 UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Sokół” Żabno 5:13
1   A MADUZIA Leszek W CHRABĄSZCZ Aleksandra 1:3 (11:6, 7:11, 5:11, 2:11) 0:1
2   B STOSZKO Artur X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (1:11, 4:11, 9:11) 0:2
3   C PRZEKLASA Karol Y OSTROWSKI Artur 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 0:3
4   D CHŁOPEK Błażej Z SZUMILAS Władysław 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 0:4
5   A PRZEKLASA Karol
CHŁOPEK Błażej
W CHRABĄSZCZ Aleksandra
OSTROWSKI Artur
2:3 (11:8, 11:13, 2:11, 11:4, 9:11) 0:5
6   B STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
X NAGÓRZAŃSKI Seweryn
SZUMILAS Władysław
3:2 (11:13, 11:8, 11:9, 9:11, 11:4) 1:5
7   A MADUZIA Leszek X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 3:2 (7:11, 10:12, 12:10, 11:9, 11:8) 2:5
8   B STOSZKO Artur W CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (10:12, 7:11, 7:11) 2:6
9   D CHŁOPEK Błażej Y OSTROWSKI Artur 3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:5) 3:6
10   C PRZEKLASA Karol Z SZUMILAS Władysław 0:3 (1:11, 4:11, 4:11) 3:7
11   A MADUZIA Leszek Y OPIOŁA Tomasz 2:3 (11:6, 10:12, 11:8, 14:16, 10:12) 3:8
12   C PRZEKLASA Karol W CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) 3:9
13   B STOSZKO Artur Z SZUMILAS Władysław 1:3 (11:9, 3:11, 6:11, 7:11) 3:10
14   D CHŁOPEK Błażej X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 3:11
15   A MADUZIA Leszek Z SZUMILAS Władysław 3:2 (11:9, 10:12, 9:11, 11:7, 11:7) 4:11
16   D CHŁOPEK Błażej W CIERNIAK Konrad 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 5:11
17   B STOSZKO Artur Y OPIOŁA Tomasz 1:3 (9:11, 7:11, 12:10, 4:11) 5:12
18   C PRZEKLASA Wojciech X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (1:11, 3:11, 4:11) 5:13
2022-04-28 18:30 89 MOKSiR Czchów - MKS „Tarnovia” Tarnów II 11:7
1   A SIKOŃ Mateusz W ŚWIĄTEK Maja 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 0:1
2   B KANOWNIK Kajetan X HABA Klaudia 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) 1:1
3   C BACZ Andrzej Y HABA Oliwia 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 2:1
4   D SERAFIN Mateusz Z ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:3, 12:10, 11:3) 3:1
5   A BACZ Andrzej
KANOWNIK Kajetan
W HABA Oliwia
ŚWIĄTEK Emilia
3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 4:1
6   B SERAFIN Mateusz
SIKOŃ Mateusz
X HABA Klaudia
ŚWIĄTEK Maja
3:2 (11:3, 9:11, 6:11, 11:8, 12:10) 5:1
7   A SIKOŃ Mateusz X HABA Klaudia 2:3 (10:12, 11:9, 11:7, 8:11, 9:11) 5:2
8   B KANOWNIK Kajetan W ŚWIĄTEK Maja 3:1 (11:5, 11:4, 8:11, 11:6) 6:2
9   D SERAFIN Mateusz Y HABA Oliwia 3:1 (14:12, 11:8, 5:11, 12:10) 7:2
10   C BACZ Andrzej Z ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 8:2
11   A SIKOŃ Mateusz Y HABA Oliwia 2:3 (12:10, 7:11, 11:9, 6:11, 6:11) 8:3
12   C TOMKOWSKI Dawid W ŚWIĄTEK Maja 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 8:4
13   B KANOWNIK Kajetan Z ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:5, 11:3, 11:2) 9:4
14   D SERAFIN Mateusz X HABA Klaudia 3:0 (13:11, 11:4, 11:6) 10:4
15   A KORNAŚ Karol Z ŚWIĄTEK Emilia 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) 10:5
16   D SERAFIN Mateusz W ŚWIĄTEK Maja 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:6) 11:5
17   B HAJDUGA Natalia Y HABA Oliwia 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 11:6
18   C TOMKOWSKI Dawid X HABA Klaudia 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) 11:7
2022-05-08 11:00 90 MKS „Tarnovia” Tarnów I - LUKS „Galux” Skrzyszów III 10:8
1   A FRANCZAK Szymon W PIS Konrad 3:2 (8:11, 12:10, 11:5, 10:12, 11:5) 1:0
2   B ŚLAZYK Karol X SZMYD Zygmunt 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) 1:1
3   C WILK X Adrian Y SARAD Kamil 1:3 (8:11, 12:10, 6:11, 9:11) 1:2
4   D JURKIEWICZ Jakub Z SARAD Anna 3:1 (5:11, 11:9, 13:11, 11:8) 2:2
5   A JURKIEWICZ Jakub
ŚLAZYK Karol
W SARAD Kamil
SARAD Anna
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 2:3
6   B FRANCZAK Szymon
WILK X Adrian
X SZMYD Zygmunt
PIS Konrad
1:3 (4:11, 11:9, 3:11, 7:11) 2:4
7   A FRANCZAK Szymon X SZMYD Zygmunt 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 3:4
8   B ŚLAZYK Karol W PIS Konrad 3:1 (12:10, 12:10, 6:11, 11:7) 4:4
9   D JURKIEWICZ Jakub Y SARAD Kamil 2:3 (11:2, 11:6, 7:11, 9:11, 8:11) 4:5
10   C WILK X Adrian Z SARAD Anna 3:2 (8:11, 12:10, 9:11, 11:4, 11:2) 5:5
11   A FRANCZAK Szymon Y SARAD Kamil 3:2 (11:8, 11:9, 8:11, 9:11, 11:9) 6:5
12   C WILK X Adrian W PIS Konrad 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 6:6
13   B ŚLAZYK Karol Z SARAD Anna 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:5) 7:6
14   D JURKIEWICZ Jakub X SZMYD Zygmunt 2:3 (7:11, 11:9, 6:11, 11:8, 8:11) 7:7
15   A FRANCZAK Szymon Z SARAD Anna 3:1 (9:11, 11:8, 11:4, 11:2) 8:7
16   D JURKIEWICZ Jakub W PIS Konrad 3:1 (11:6, 11:6, 11:13, 11:8) 9:7
17   B ŚLAZYK Karol Y SARAD Kamil 3:2 (9:11, 11:6, 14:12, 8:11, 11:8) 10:7
18   C WILK X Adrian X SZMYD Zygmunt 0:3 (3:11, 3:11, 8:11) 10:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy