V liga rejon Tarnów
Runda: 2, Numer kolejki: 17
Data kolejki ligowej: 2022-04-03
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-03 11:00 81 UKS „Fortem” Pawęzów II - MOKSiR Czchów 3:15
1   A CHŁOPEK Błażej W SIKOŃ Mateusz 1:3 (11:8, 10:12, 9:11, 10:12) 0:1
2   B WINKLER Hubert X KANOWNIK Kajetan 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 0:2
3   C PRZEKLASA Karol Y NIEĆ Tomasz 1:3 (8:11, 6:11, 13:11, 8:11) 0:3
4   D PRZEKLASA Anna Z SERAFIN Mateusz 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 0:4
5   A PRZEKLASA Anna
MARCINEK Karol
W KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 0:5
6   B CHŁOPEK Błażej
WINKLER Hubert
X SERAFIN Mateusz
SIKOŃ Mateusz
3:0 (11:3, 11:6, 11:6) 1:5
7   A CHŁOPEK Błażej X KANOWNIK Kajetan 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 1:6
8   B WINKLER Hubert W SIKOŃ Mateusz 2:3 (10:12, 11:3, 10:12, 11:7, 7:11) 1:7
9   D PRZEKLASA Anna Y NIEĆ Tomasz 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 1:8
10   C PRZEKLASA Karol Z SERAFIN Mateusz 1:3 (3:11, 6:11, 11:7, 5:11) 1:9
11   A CHŁOPEK Błażej Y NIEĆ Tomasz 3:2 (7:11, 10:12, 11:7, 11:5, 11:8) 2:9
12   C PRZEKLASA Karol W SIKOŃ Mateusz 1:3 (9:11, 8:11, 11:2, 2:11) 2:10
13   B PRZEKLASA Wojciech Z SERAFIN Mateusz 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 2:11
14   D PRZEKLASA Anna X KANOWNIK Kajetan 0:3 (6:11, 3:11, 4:11) 2:12
15   A CHŁOPEK Błażej Z SERAFIN Mateusz 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:7) 3:12
16   D PRZEKLASA Anna W SIKOŃ Mateusz 0:3 (9:11, 11:13, 7:11) 3:13
17   B PRZEKLASA Wojciech Y NIEĆ Tomasz 0:3 (1:11, 11:13, 8:11) 3:14
18   C PRZEKLASA Karol X KANOWNIK Kajetan 0:3 (10:12, 7:11, 5:11) 3:15
2022-04-11 19:00 82 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Sokół” Żabno 10:8
1   A TOBIASZ Andrzej W CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (1:11, 2:11, 7:11) 0:1
2   B KRAWIEC Kamil X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 1:1
3   C CZUPRYNA Andrzej Y OPIOŁA Tomasz 3:1 (10:12, 11:4, 11:8, 14:12) 2:1
4   D RUSEK Andrzej Z SZUMILAS Władysław 2:3 (7:11, 11:7, 6:11, 11:9, 6:11) 2:2
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W NAGÓRZAŃSKI Seweryn
SZUMILAS Władysław
3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:8) 3:2
6   B WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
X MLECZKO Mateusz
OSTROWSKI Artur
3:2 (15:13, 11:7, 10:12, 4:11, 11:8) 4:2
7   A TOBIASZ Andrzej X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 5:2
8   B KRAWIEC Kamil W CHRABĄSZCZ Aleksandra 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 6:11) 5:3
9   D RUSEK Andrzej Y OPIOŁA Tomasz 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:9) 6:3
10   C CZUPRYNA Andrzej Z SZUMILAS Władysław 2:3 (11:5, 7:11, 12:10, 8:11, 8:11) 6:4
11   A TOBIASZ Andrzej Y OSTROWSKI Artur 2:3 (7:11, 8:11, 11:7, 11:7, 6:11) 6:5
12   C CZUPRYNA Andrzej W CHRABĄSZCZ Aleksandra 1:3 (5:11, 9:11, 11:3, 4:11) 6:6
13   B KRAWIEC Kamil Z SZUMILAS Władysław 1:3 (9:11, 4:11, 11:8, 6:11) 6:7
14   D RUSEK Andrzej X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 3:1 (12:10, 8:11, 11:9, 11:4) 7:7
15   A TOBIASZ Andrzej Z SZUMILAS Władysław 3:2 (8:11, 12:10, 11:9, 9:11, 11:6) 8:7
16   D RUSEK Andrzej W CHRABĄSZCZ Aleksandra 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 5:11) 8:8
17   B KRAWIEC Kamil Y OSTROWSKI Artur 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 9:8
18   C CZUPRYNA Andrzej X MLECZKO Mateusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 10:8
2022-04-08 19:00 83 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:6
1   A KRAKOWSKI Sebastian W ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 1:0
2   B RAMIAN Marcin X WAJDA Kamil 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:8) 2:0
3   C KOBYLARCZYK Kacper Y DROŻDŻ Jarosław 2:3 (9:11, 12:10, 11:7, 6:11, 3:11) 2:1
4   D KRAS Nikodem Z JAJE Tomasz 3:0 (11:3, 11:5, 11:7) 3:1
5   A KRAKOWSKI Sebastian
RAMIAN Marcin
W DROŻDŻ Jarosław
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 4:1
6   B KOBYLARCZYK Kacper
KRAS Nikodem
X WAJDA Kamil
JAJE Tomasz
2:3 (8:11, 11:4, 11:9, 7:11, 9:11) 4:2
7   A KRAKOWSKI Sebastian X WAJDA Kamil 3:0 (11:4, 11:7, 14:12) 5:2
8   B RAMIAN Marcin W ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 6:2
9   D KRAS Nikodem Y DROŻDŻ Jarosław 3:1 (11:5, 11:13, 11:8, 11:7) 7:2
10   C KOBYLARCZYK Kacper Z JAJE Tomasz 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 7:11) 7:3
11   A KRAKOWSKI Sebastian Y DROŻDŻ Jarosław 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 8:3
12   C KOBYLARCZYK Kacper W ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1:3 (11:9, 4:11, 5:11, 0:11) 8:4
13   B RAMIAN Marcin Z JAJE Tomasz 3:0 (11:7, 11:4, 11:2) 9:4
14   D KRAS Nikodem X WAJDA Kamil 3:1 (12:14, 11:8, 11:6, 12:10) 10:4
15   A KRAKOWSKI Sebastian Z JAJE Tomasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 11:4
16   D KRAS Nikodem W ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:6) 12:4
17   B RAMIAN Marcin Y DROŻDŻ Jarosław 2:3 (4:11, 12:10, 10:12, 11:5, 8:11) 12:5
18   C WĘGLARCZYK Jan X WAJDA Kamil 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 12:6
2022-04-19 16:00 84 MKS „Tarnovia” Tarnów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7
1   A MILÓWKA Emilia W SARAD Anna 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 1:0
2   B MILÓWKA Julia X SARAD Kamil 2:3 (8:11, 11:6, 11:5, 12:14, 8:11) 1:1
3   C ŚWIĄTEK Maja Y SZMYD Zygmunt 3:0 (11:6, 12:10, 11:5) 2:1
4   D HABA Klaudia Z PIS Artur 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 3:1
5   A MILÓWKA Emilia
HABA Klaudia
W SARAD Kamil
SARAD Anna
3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 4:1
6   B MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
X SZMYD Zygmunt
KOSIBA Klaudia
1:3 (12:14, 11:7, 13:15, 6:11) 4:2
7   A MILÓWKA Emilia X SARAD Kamil 2:3 (8:11, 11:9, 11:13, 11:9, 9:11) 4:3
8   B MILÓWKA Julia W SARAD Anna 3:0 (11:4, 11:1, 11:5) 5:3
9   D HABA Klaudia Y SZMYD Zygmunt 2:3 (11:9, 11:7, 3:11, 5:11, 9:11) 5:4
10   C ŚWIĄTEK Maja Z PIS Artur 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 6:4
11   A MILÓWKA Emilia Y SZMYD Zygmunt 2:3 (14:12, 6:11, 9:11, 11:9, 8:11) 6:5
12   C ŚWIĄTEK Maja W SARAD Anna 3:2 (14:12, 6:11, 6:11, 11:9, 11:8) 7:5
13   B MILÓWKA Julia Z PIS Artur 3:1 (12:10, 13:11, 7:11, 11:7) 8:5
14   D HABA Klaudia X SARAD Kamil 2:3 (11:9, 9:11, 11:4, 8:11, 8:11) 8:6
15   A MILÓWKA Emilia Z KOSIBA Klaudia 3:0 (11:2, 11:6, 11:2) 9:6
16   D HABA Klaudia W SARAD Anna 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 10:6
17   B MILÓWKA Julia Y SZMYD Zygmunt 3:1 (9:11, 11:6, 11:4, 11:6) 11:6
18   C ŚWIĄTEK Maja X SARAD Kamil 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 7:11) 11:7
2022-04-03 11:00 85 LUKS „Sobolik” Sobolów - MKS „Tarnovia” Tarnów I 7:11
1   A KARTECZKA Martyna W JURKIEWICZ Jakub 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 0:1
2   B KĄCKI Mateusz X FRANCZAK Szymon 1:3 (11:2, 2:11, 9:11, 7:11) 0:2
3   C TROJAŃSKI Sebastian Y ŚLAZYK Karol 2:3 (11:6, 1:11, 11:7, 8:11, 7:11) 0:3
4   D KĄCKI Patryk Z TOKARCZYK Szymon 1:3 (6:11, 11:6, 3:11, 4:11) 0:4
5   A KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
W JURKIEWICZ Jakub
ŚLAZYK Karol
0:3 (7:11, 5:11, 2:11) 0:5
6   B KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
X FRANCZAK Szymon
TOKARCZYK Szymon
3:2 (11:4, 9:11, 11:3, 9:11, 11:8) 1:5
7   A KARTECZKA Martyna X FRANCZAK Szymon 1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 3:11) 1:6
8   B KĄCKI Mateusz W JURKIEWICZ Jakub 3:1 (11:8, 9:11, 11:2, 11:6) 2:6
9   D KĄCKI Patryk Y ŚLAZYK Karol 1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 6:11) 2:7
10   C TROJAŃSKI Sebastian Z TOKARCZYK Szymon 3:2 (17:19, 11:9, 11:7, 7:11, 11:8) 3:7
11   A KARTECZKA Martyna Y ŚLAZYK Karol 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 3:8
12   C TROJAŃSKI Sebastian W JURKIEWICZ Jakub 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:2) 4:8
13   B KĄCKI Mateusz Z TOKARCZYK Szymon 3:0 (11:7, 14:12, 11:8) 5:8
14   D KĄCKI Patryk X FRANCZAK Szymon 1:3 (11:6, 5:11, 5:11, 8:11) 5:9
15   A KARTECZKA Martyna Z TOKARCZYK Szymon 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 5:10
16   D KĄCKI Patryk W JURKIEWICZ Jakub 3:2 (6:11, 11:7, 15:17, 11:6, 11:9) 6:10
17   B KĄCKI Mateusz Y ŚLAZYK Karol 3:2 (11:3, 5:11, 9:11, 16:14, 11:5) 7:10
18   C TROJAŃSKI Sebastian X FRANCZAK Szymon 2:3 (7:11, 3:11, 12:10, 11:8, 6:11) 7:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy