V liga rejon Tarnów
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2022-03-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-17 18:30 71 MOKSiR Czchów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 8:10
1   A SIKOŃ Mateusz W KRAS Nikodem 1:3 (9:11, 11:9, 2:11, 3:11) 0:1
2   B KANOWNIK Kajetan X RAMIAN Marcin 0:3 (3:11, 13:15, 9:11) 0:2
3   C NIEĆ Tomasz Y KRAKOWSKI Sebastian 1:3 (11:8, 8:11, 10:12, 6:11) 0:3
4   D BACZ Andrzej Z ZWOLEŃ Konrad 3:2 (13:15, 11:4, 10:12, 11:6, 12:10) 1:3
5   A SERAFIN Mateusz
SIKOŃ Mateusz
W KRAKOWSKI Sebastian
KRAS Nikodem
2:3 (9:11, 9:11, 11:9, 17:15, 9:11) 1:4
6   B KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
X ZWOLEŃ Konrad
RAMIAN Marcin
3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 2:4
7   A SIKOŃ Mateusz X RAMIAN Marcin 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 11:13) 2:5
8   B KANOWNIK Kajetan W KRAS Nikodem 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 3:5
9   D BACZ Andrzej Y KRAKOWSKI Sebastian 2:3 (11:7, 9:11, 9:11, 11:4, 8:11) 3:6
10   C NIEĆ Tomasz Z ZWOLEŃ Konrad 3:1 (13:15, 11:9, 12:10, 11:3) 4:6
11   A SIKOŃ Mateusz Y KRAKOWSKI Sebastian 3:0 (12:10, 11:7, 11:3) 5:6
12   C NIEĆ Tomasz W KRAS Nikodem 1:3 (11:9, 5:11, 4:11, 9:11) 5:7
13   B KANOWNIK Kajetan Z ZWOLEŃ Konrad 3:0 (11:3, 11:7, 11:3) 6:7
14   D BACZ Andrzej X RAMIAN Marcin 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 6:8
15   A SIKOŃ Mateusz Z ZWOLEŃ Konrad 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) 7:8
16   D SERAFIN Mateusz W KRAS Nikodem 0:3 (3:11, 9:11, 2:11) 7:9
17   B KANOWNIK Kajetan Y KRAKOWSKI Sebastian 3:0 (11:4, 11:9, 11:3) 8:9
18   C NIEĆ Tomasz X RAMIAN Marcin 1:3 (9:11, 11:6, 5:11, 8:11) 8:10
2022-03-22 18:00 72 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno 10:8
1   A ZACHARA Józef W SZUMILAS Władysław 3:1 (4:11, 11:8, 11:9, 11:9) 1:0
2   B WAJDA Kamil X OPIOŁA Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) 1:1
3   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian Y NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 1:2
4   D LIPOWICZ Kacper Z OSTROWSKI Artur 3:1 (11:5, 9:11, 11:5, 11:4) 2:2
5   A ZACHARA Józef
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
W OPIOŁA Tomasz
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 11:9) 3:2
6   B WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
X CHRABĄSZCZ Aleksandra
SZUMILAS Władysław
3:0 (11:7, 12:10, 11:8) 4:2
7   A ZACHARA Józef X OPIOŁA Tomasz 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 5:2
8   B WAJDA Kamil W SZUMILAS Władysław 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) 5:3
9   D LIPOWICZ Kacper Y NAGÓRZAŃSKI Seweryn 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:2) 6:3
10   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian Z OSTROWSKI Artur 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 6:4
11   A ZACHARA Józef Y CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:2 (4:11, 11:8, 6:11, 11:8, 11:9) 7:4
12   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian W SZUMILAS Władysław 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 7:5
13   B WAJDA Kamil Z OSTROWSKI Artur 1:3 (6:11, 11:9, 11:13, 12:14) 7:6
14   D LIPOWICZ Kacper X OPIOŁA Tomasz 3:2 (11:8, 7:11, 9:11, 11:7, 11:6) 8:6
15   A ZACHARA Józef Z OSTROWSKI Artur 3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 11:9) 9:6
16   D LIPOWICZ Kacper W SZUMILAS Władysław 3:1 (11:7, 11:7, 11:13, 11:3) 10:6
17   B WAJDA Kamil Y CHRABĄSZCZ Aleksandra 2:3 (10:12, 9:11, 12:10, 11:7, 12:14) 10:7
18   C ŚWIATŁOWSKI Sebastian X OPIOŁA Tomasz 0:3 (11:13, 8:11, 12:14) 10:8
2022-03-20 11:00 73 MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Fortem” Pawęzów II 6:12
1   A JURKIEWICZ Jakub W WINKLER Hubert 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B FRANCZAK Szymon X CHŁOPEK Błażej 1:3 (10:12, 11:4, 8:11, 12:14) 0:2
3   C BUZOWSKI Piotr Y STOSZKO Artur 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 0:3
4   D TOKARCZYK Szymon Z MADUZIA Leszek 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 0:4
5   A BUZOWSKI Piotr
TOKARCZYK Szymon
W CHŁOPEK Błażej
WINKLER Hubert
0:3 (7:11, 4:11, 9:11) 0:5
6   B FRANCZAK Szymon
JURKIEWICZ Jakub
X STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
2:3 (11:7, 11:9, 9:11, 10:12, 4:11) 0:6
7   A JURKIEWICZ Jakub X CHŁOPEK Błażej 0:3 (6:11, 7:11, 10:12) 0:7
8   B FRANCZAK Szymon W WINKLER Hubert 3:2 (13:11, 11:6, 11:13, 5:11, 12:10) 1:7
9   D TOKARCZYK Szymon Y STOSZKO Artur 1:3 (17:19, 7:11, 11:6, 9:11) 1:8
10   C BUZOWSKI Piotr Z MADUZIA Leszek 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) 1:9
11   A JURKIEWICZ Jakub Y STOSZKO Artur 3:2 (3:11, 4:11, 11:9, 12:10, 11:9) 2:9
12   C BUZOWSKI Piotr W WINKLER Hubert 0:3 (1:11, 5:11, 8:11) 2:10
13   B FRANCZAK Szymon Z PRZEKLASA Karol 3:0 (11:3, 11:9, 11:5) 3:10
14   D TOKARCZYK Szymon X CHŁOPEK Błażej 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 10:12) 3:11
15   A JURKIEWICZ Jakub Z PRZEKLASA Karol 3:0 (11:1, 11:5, 11:7) 4:11
16   D TOKARCZYK Szymon W PRZEKLASA Anna 3:0 (11:5, 11:4, 11:1) 5:11
17   B FRANCZAK Szymon Y PRZEKLASA Wojciech 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 6:11
18   C BUZOWSKI Piotr X CHŁOPEK Błażej 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 6:12
2022-03-20 11:00 74 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 4:14
1   A PIS Artur W ZIMOWSKI Mateusz 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 6:11) 0:1
2   B SARAD Kamil X WOLIŃSKI Wojciech 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:5) 1:1
3   C SARAD Anna Y RUSEK Andrzej 0:3 (10:12, 6:11, 4:11) 1:2
4   D SZMYD Zygmunt Z TOBIASZ Andrzej 1:3 (12:10, 7:11, 3:11, 4:11) 1:3
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
2:3 (9:11, 5:11, 14:12, 11:8, 7:11) 1:4
6   B SZMYD Zygmunt
PIS Artur
X WOLIŃSKI Wojciech
ZIMOWSKI Mateusz
0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 1:5
7   A PIS Artur X WOLIŃSKI Wojciech 2:3 (11:8, 9:11, 11:9, 9:11, 7:11) 1:6
8   B SARAD Kamil W ZIMOWSKI Mateusz 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 1:7
9   D SZMYD Zygmunt Y RUSEK Andrzej 2:3 (12:10, 18:20, 7:11, 11:9, 9:11) 1:8
10   C SARAD Anna Z TOBIASZ Andrzej 1:3 (13:11, 9:11, 3:11, 6:11) 1:9
11   A PIS Artur Y RUSEK Andrzej 0:3 (7:11, 6:11, 3:11) 1:10
12   C SARAD Anna W ZIMOWSKI Mateusz 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 13:11) 2:10
13   B SARAD Kamil Z TOBIASZ Andrzej 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 10:12) 2:11
14   D SZMYD Zygmunt X WOLIŃSKI Wojciech 3:1 (6:11, 11:8, 11:8, 13:11) 3:11
15   A PIS Artur Z TOBIASZ Andrzej 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 3:12
16   D SZMYD Zygmunt W ZIMOWSKI Mateusz 3:0 (11:3, 11:5, 11:9) 4:12
17   B SARAD Kamil Y RUSEK Andrzej 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 4:13
18   C SARAD Anna X WOLIŃSKI Wojciech 2:3 (10:12, 5:11, 11:9, 11:8, 8:11) 4:14
2022-03-20 11:00 75 LUKS „Sobolik” Sobolów - MKS „Tarnovia” Tarnów II 8:10
1   A KĄCKI Mateusz W HABA Klaudia 3:1 (11:5, 7:11, 11:4, 11:6) 1:0
2   B TROJAŃSKI Sebastian X MILÓWKA Emilia 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 5:11) 1:1
3   C KARTECZKA Martyna Y ŚWIĄTEK Maja 1:3 (11:6, 7:11, 6:11, 10:12) 1:2
4   D KĄCKI Patryk Z ŚWIĄTEK Emilia 3:1 (16:14, 11:8, 7:11, 11:9) 2:2
5   A KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
W MILÓWKA Emilia
ŚWIĄTEK Maja
3:2 (9:11, 11:4, 11:4, 5:11, 11:4) 3:2
6   B KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
X HABA Klaudia
ŚWIĄTEK Emilia
0:3 (2:11, 4:11, 8:11) 3:3
7   A KĄCKI Mateusz X MILÓWKA Emilia 3:2 (11:9, 7:11, 6:11, 12:10, 11:6) 4:3
8   B TROJAŃSKI Sebastian W HABA Klaudia 1:3 (6:11, 4:11, 11:8, 4:11) 4:4
9   D KĄCKI Patryk Y ŚWIĄTEK Maja 3:1 (6:11, 11:5, 11:6, 14:12) 5:4
10   C KARTECZKA Martyna Z ŚWIĄTEK Emilia 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) 5:5
11   A KĄCKI Mateusz Y ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) 6:5
12   C KARTECZKA Martyna W HABA Klaudia 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 6:6
13   B TROJAŃSKI Sebastian Z ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 7:6
14   D KĄCKI Patryk X MILÓWKA Emilia 1:3 (5:11, 3:11, 11:8, 5:11) 7:7
15   A KĄCKI Mateusz Z ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:6, 12:10, 11:6) 8:7
16   D KĄCKI Patryk W HABA Klaudia 1:3 (11:8, 3:11, 8:11, 7:11) 8:8
17   B TROJAŃSKI Sebastian Y ŚWIĄTEK Maja 1:3 (9:11, 12:14, 12:10, 9:11) 8:9
18   C KARTECZKA Martyna X MILÓWKA Emilia 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) 8:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy