IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-12-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-11 12:00 43 MKS „Centrum” Kraków - LKS „Victoria” Nidek 8:6
1   A RAJTAR Marek W HOLCMAN Tomasz 2:3 (11:7, 11:9, 9:11, 9:11, 5:11) 0:1
2   B RADEK Arkadiusz X WODNIAK Kamil 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 0:2
3   C UTYLSKI Filip Y ŻEBRO Krzysztof 3:0 (11:3, 11:4, 11:9) 1:2
4   D WIERZBIŃSKI Marcin Z PIEKARCZYK Michał 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) 1:3
5   A UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
W WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
3:1 (11:9, 10:12, 11:9, 11:8) 2:3
6   B RAJTAR Marek
STOCHEL Adam
X ŻEBRO Krzysztof
PIEKARCZYK Michał
3:1 (12:10, 11:6, 7:11, 11:8) 3:3
7   A RAJTAR Marek X WODNIAK Kamil 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 3:4
8   B RADEK Arkadiusz W HOLCMAN Tomasz 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 4:4
9   D WIERZBIŃSKI Marcin Y WOLANIN Piotr 3:1 (12:10, 7:11, 11:8, 11:8) 5:4
10   C UTYLSKI Filip Z PIEKARCZYK Michał 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 6:4
11   A STOCHEL Adam Y WOLANIN Piotr 3:0 (12:10, 11:6, 12:10) 7:4
12   C UTYLSKI Filip W HOLCMAN Tomasz 3:1 (11:8, 8:11, 14:12, 11:5) 8:4
13   B RADEK Arkadiusz Z PIEKARCZYK Michał 1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 8:11) 8:5
14   D WIERZBIŃSKI Marcin X WODNIAK Kamil 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 8:6
2021-12-04 19:00 44 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 5:9
1   A WĄS Bartłomiej W KILISZEK Kamila 1:3 (10:12, 6:11, 11:7, 7:11) 0:1
2   B ZALEWSKI Krzysztof X SYRDA Zuzanna 3:1 (11:7, 1:11, 11:3, 11:9) 1:1
3   C BOCHENEK Mariusz Y TWARÓG Mariusz 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 5:11) 1:2
4   D SYWAŁA Dawid Z ANDRZEJAK Kacper 2:3 (11:5, 11:9, 4:11, 8:11, 9:11) 1:3
5   A BOCHENEK Mariusz
ZALEWSKI Krzysztof
W TWARÓG Mariusz
ANDRZEJAK Kacper
1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 9:11) 1:4
6   B SYWAŁA Dawid
WĄS Bartłomiej
X SYRDA Zuzanna
KILISZEK Kamila
1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 8:11) 1:5
7   A WĄS Bartłomiej X SYRDA Zuzanna 1:3 (10:12, 8:11, 11:7, 9:11) 1:6
8   B ZALEWSKI Krzysztof W KILISZEK Kamila 3:2 (11:5, 10:12, 9:11, 15:13, 11:9) 2:6
9   D SYWAŁA Dawid Y TWARÓG Mariusz 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 2:7
10   C BOCHENEK Mariusz Z ANDRZEJAK Kacper 3:2 (9:11, 11:9, 11:9, 9:11, 11:9) 3:7
11   A WĄS Bartłomiej Y TWARÓG Mariusz 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) 3:8
12   C BOCHENEK Mariusz W KILISZEK Kamila 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 4:8
13   B ZALEWSKI Krzysztof Z ANDRZEJAK Kacper 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:9) 5:8
14   D SYWAŁA Dawid X SYRDA Zuzanna 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 9:11, 8:11) 5:9
2021-12-17 18:30 45 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I - LKS „Polonia” Wilczkowice II 4:10
1   A KURCZYNA Łukasz W GADAWSKI Adrian 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 0:1
2   B PIĄSTKA Michał X NOWICKI Marek 0:3 (14:16, 7:11, 8:11) 0:2
3   C WOJDYŁA Dominik Y DĄBROWSKI Damian 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:5) 1:2
4   D MARCHEWKA Artur Z PARTYKA Ryszard 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 13:15) 1:3
5   A PIĄSTKA Michał
WOJDYŁA Dominik
W PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
3:2 (11:9, 11:8, 9:11, 10:12, 11:8) 2:3
6   B MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
X GADAWSKI Adrian
NOWICKI Marek
3:1 (11:9, 14:12, 3:11, 11:8) 3:3
7   A KURCZYNA Łukasz X NOWICKI Marek 1:3 (9:11, 4:11, 11:9, 6:11) 3:4
8   B PIĄSTKA Michał W GADAWSKI Adrian 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 7:11) 3:5
9   D MARCHEWKA Artur Y DĄBROWSKI Damian 3:0 (11:3, 13:11, 11:6) 4:5
10   C WOJDYŁA Dominik Z PARTYKA Ryszard 0:3 (2:11, 8:11, 9:11) 4:6
11   A KURCZYNA Łukasz Y DĄBROWSKI Damian 2:3 (11:9, 13:11, 9:11, 5:11, 11:13) 4:7
12   C BRUZDA Rafał W GADAWSKI Adrian 1:3 (8:11, 18:16, 7:11, 7:11) 4:8
13   B PIĄSTKA Michał Z PARTYKA Ryszard 2:3 (11:9, 7:11, 11:7, 6:11, 9:11) 4:9
14   D MARCHEWKA Artur X NOWICKI Marek 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 4:10
2021-12-19 11:00 46 KS „Podwawelski” Kraków III - KTS „Victoria” Spytkowice 12:2
1   A BODZIONY Mateusz W GRONDALCZYK Adrian 3:1 (11:6, 11:9, 10:12, 14:12) 1:0
2   B DYMEK Michał X MAMOŃ Wojciech 3:1 (14:12, 14:16, 11:9, 11:7) 2:0
3   C GAJDA Rafał Y BODNAR Marcin 3:1 (9:11, 11:3, 11:3, 11:4) 3:0
4   D BOLEK Łukasz Z CHOJNA Dawid 3:2 (5:11, 5:11, 11:5, 11:5, 11:6) 4:0
5   A PIETRZYK Marcin
BOLEK Łukasz
W CHOJNA Dawid
BODNAR Marcin
3:0 (11:4, 11:9, 11:4) 5:0
6   B BIEL Jakub
GAJDA Rafał
X MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
3:1 (7:11, 11:8, 11:4, 12:10) 6:0
7   A BODZIONY Mateusz X MAMOŃ Wojciech 3:0 (13:11, 11:8, 22:20) 7:0
8   B DYMEK Michał W GRONDALCZYK Adrian 3:0 (12:10, 11:8, 11:1) 8:0
9   D BOLEK Łukasz Y BODNAR Marcin 3:0 (11:4, 12:10, 11:3) 9:0
10   C GAJDA Rafał Z CHOJNA Dawid 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 10:0
11   A BIEL Jakub Y BODNAR Marcin 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 10:1
12   C GAJDA Rafał W GRONDALCZYK Adrian 1:3 (11:8, 10:12, 10:12, 9:11) 10:2
13   B PIETRZYK Marcin Z CHOJNA Dawid 3:2 (8:11, 12:10, 8:11, 11:2, 11:4) 11:2
14   D BOLEK Łukasz X MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:2, 11:8, 11:8) 12:2
2021-12-11 14:00 47 KS „Backhand” Andrychów - UKS „Zarabie” Myślenice II 11:3
1   A KONIECZNY Tomasz W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 1:0
2   B OSTANEK Michał X WALICZEK Wojciech 3:2 (11:6, 7:11, 8:11, 11:9, 12:10) 2:0
3   C OPYD Artur Y ŻĄDŁO Piotr 3:0 (11:7, 15:13, 12:10) 3:0
4   D NOWAK Łukasz Z DŹWIG Andrzej 2:3 (11:9, 9:11, 11:6, 6:11, 7:11) 3:1
5   A KONIECZNY Tomasz
OPYD Artur
W ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŻĄDŁO Piotr
3:1 (11:7, 11:6, 10:12, 13:11) 4:1
6   B OSTANEK Michał
MERTA Rafał
X WALICZEK Wojciech
DŹWIG Andrzej
3:1 (13:11, 11:9, 3:11, 11:6) 5:1
7   A KONIECZNY Tomasz X WALICZEK Wojciech 3:2 (12:10, 11:6, 13:15, 9:11, 13:11) 6:1
8   B OSTANEK Michał W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:2 (7:11, 8:11, 11:4, 11:4, 11:9) 7:1
9   D NOWAK Łukasz Y ŻĄDŁO Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 8:1
10   C OPYD Artur Z DŹWIG Andrzej 3:0 (18:16, 11:2, 11:8) 9:1
11   A KONIECZNY Tomasz Y ŻĄDŁO Piotr 3:1 (11:5, 13:11, 8:11, 11:8) 10:1
12   C OPYD Artur W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:7) 11:1
13   B OSTANEK Michał Z DŹWIG Andrzej 0:3 (7:11, 5:11, 2:11) 11:2
14   D NOWAK Łukasz X WALICZEK Wojciech 0:3 (5:11, 4:11, 7:11) 11:3
2022-01-15 14:00 48 MKS „Skawa” Wadowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 5:9
1   A RADWAN Radosław W NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (11:9, 12:10, 6:11, 11:2) 1:0
2   B WIŚNIEWSKI Mateusz X BOCHENEK Dariusz 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 7:11) 1:1
3   C RUPA Robert Y GŁOWACKI Arkadiusz 1:3 (7:11, 11:8, 10:12, 8:11) 1:2
4   D PIEKARCZYK Zuzanna Z YEHORKIN Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 1:3
5   A RADWAN Radosław
RUPA Robert
W BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
3:1 (3:11, 11:7, 13:11, 11:7) 2:3
6   B PIEKARCZYK Zuzanna
WIŚNIEWSKI Mateusz
X NAŁÓDKA Dariusz
YEHORKIN Paweł
0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 2:4
7   A RADWAN Radosław X BOCHENEK Dariusz 3:1 (2:11, 13:11, 11:7, 11:7) 3:4
8   B WIŚNIEWSKI Mateusz W NAŁÓDKA Dariusz 1:3 (9:11, 11:5, 7:11, 7:11) 3:5
9   D PIEKARCZYK Zuzanna Y GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (8:11, 13:15, 5:11) 3:6
10   C RUPA Robert Z YEHORKIN Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) 3:7
11   A RADWAN Radosław Y GŁOWACKI Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 4:7
12   C KACZMARCZYK Karol W NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 4:8
13   B WIŚNIEWSKI Mateusz Z YEHORKIN Paweł 0:3 (5:11, 8:11, 3:11) 4:9
14   D PIEKARCZYK Zuzanna X BOCHENEK Dariusz 3:2 (5:11, 11:5, 5:11, 11:9, 11:7) 5:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 4z@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy