KS „Podwawelski” Kraków III (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marcin Pietrzyk (tel. 692 530 974)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BIAŁCZYK Łukasz 1989 M 4721 03.09.2021 628 16.09.2021
2 BIEL Jakub 1977 M 4723 03.09.2021 15 11.09.2021
3 BODZIONY Mateusz 1989 M 4724 03.09.2021 2125 11.09.2021
4 BOLEK Łukasz 1997 M 4725 03.09.2021 1272 11.09.2021
5 CHYC Tomasz 1993 M 4726 03.09.2021 226 16.09.2021
6 DYMEK Michał 1987 M 4727 03.09.2021 2249 11.09.2021
7 GAJDA Rafał 2000 M 4728 03.09.2021 2206 26.09.2020
8 JANIK Tomasz 1979 M 4729 03.09.2021 808 16.09.2021
9 OSIKA Sławomir 1990 M 4731 03.09.2021 1033 16.09.2021
10 PIETRZYK Marcin 1990 M 4732 03.09.2021 951 11.09.2021
11 STRZAŁKA Marek 1969 M 4733 03.09.2021 17 16.09.2021
12 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 4736 03.09.2021 353 11.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/3 2021-10-03 12:00 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Backhand” Andrychów 9:5🏓 ⇑
2 4Z 1/2 2021-10-05 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Podwawelski” Kraków III 7:7🏓 ⇔
3 4Z 1/1 2021-10-10 16:30 KS „Podwawelski” Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice II 11:3🏓 ⇑
4 4Z 1/4 2021-10-16 12:00 MKS „Centrum” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków III 8:6🏓 ⇓
5 4Z 1/5 2021-10-23 17:00 KS „Podwawelski” Kraków III - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 10:4🏓 ⇑
6 4Z 1/6 2021-10-29 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I - KS „Podwawelski” Kraków III 6:8🏓 ⇑
7 4Z 1/7 2021-12-03 19:30 KS „Podwawelski” Kraków III - MKS „Skawa” Wadowice II 11:3🏓 ⇑
8 4Z 1/9 2021-12-15 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Podwawelski” Kraków III 8:6🏓 ⇓
9 4Z 1/8 2021-12-19 11:00 KS „Podwawelski” Kraków III - KTS „Victoria” Spytkowice 12:2🏓 ⇑
10 4Z 1/10 2022-01-09 10:00 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6🏓 ⇑
11 4Z 1/11 2022-01-15 15:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Podwawelski” Kraków III 10:4🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) KS „Backhand” Andrychów 0,0 2,0 2,5 1,0 3,0 0,5 9
2 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0,5 1,5 2,5 0,0 2,5   7
3 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II   2,0 3,5 2,0 3,0 0,5 11
4 (W) MKS „Centrum” Kraków 0,5   1,0 2,0 2,5 0,0 6
5 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków II 1,5 2,0 2,5   3,5 0,5 10
6 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I 2,0 2,0 0,0   3,0 1,0 8
7 (D) MKS „Skawa” Wadowice II 3,0 3,0 1,5 1,0 2,0 0,5 11
8 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice II 0,0 2,5   1,0 2,5 0,0 6
9 (D) KTS „Victoria” Spytkowice 0,5 2,0 3,5 2,0 2,5 1,5 12
10 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 0,5 1,0 2,5 0,0 2,5 1,5 8
11 (W) LKS „Victoria” Nidek 0,5 0,0 0,5 0,0 2,5 0,5 4
Razem 9,0 18,0 20,0 9,0 29,5 6,5 92
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIEL Jakub 1977 M 4723 03.09.2021 15
2 BODZIONY Mateusz 1989 M 4724 03.09.2021 2125
3 BOLEK Łukasz 1997 M 4725 03.09.2021 1272
4 DYMEK Michał 1987 M 4727 03.09.2021 2249
5 GAJDA Rafał 2000 M 4728 03.09.2021 2206
6 PIETRZYK Marcin 1990 M 4732 03.09.2021 951