„Semarch-Podwawelski” Kraków II (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dawid Sywała (tel. 780 025 106)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BIAŁY Sebastian 1980 M 4722 03.09.2021 630 01.10.2011
2 BOCHENEK Mariusz 1969 M 8694 13.09.2021 18 16.09.2021
3 NOWAK Alojzy 1964 M 4730 03.09.2021 580 24.09.2020
4 SYWAŁA Dawid 2000 M 4734 03.09.2021 1995 13.09.2021
5 URBAN Paweł 1993 M 4735 03.09.2021 3217 15.09.2021
6 WĄS Bartłomiej 2004 M 4738 03.09.2021 2878 30.09.2020
7 ZALEWSKI Krzysztof 1994 M 4737 03.09.2021 538 21.09.2016
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2021-09-18 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - KS „Backhand” Andrychów 7:7🏓 ⇔
2 4Z 1/2 2021-09-25 12:00 MKS „Centrum” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 11:3🏓 ⇓
3 4Z 1/5 2021-10-23 17:00 KS „Podwawelski” Kraków III - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 10:4🏓 ⇓
4 4Z 1/3 2021-11-20 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 6:8🏓 ⇑
5 4Z 1/7 2021-11-24 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 7:7🏓 ⇔
6 4Z 1/8 2021-12-04 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 5:9🏓 ⇓
7 4Z 1/9 2021-12-18 15:00 LKS „Victoria” Nidek - „Semarch-Podwawelski” Kraków II  
8 4Z 1/10 2022-01-08 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice II  
9 4Z 1/11 2022-01-18 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II  
10 4Z 1/6 do ustalenia „Semarch-Podwawelski” Kraków II - KTS „Victoria” Spytkowice  
11 4Z 1/4 do ustalenia „Semarch-Podwawelski” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) KS „Backhand” Andrychów 0,0 1,5 2,0 0,0 1,0 2,5 7
2 (W) MKS „Centrum” Kraków   1,0 1,0   0,0 1,0 3
3 (W) KS „Podwawelski” Kraków III   1,0 1,0   1,0 1,0 4
4 (W) MKS „Skawa” Wadowice II   2,5 2,0   0,0 3,5 8
5 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice II   2,5 3,0   0,0 1,5 7
6 (D) KS „Bronowianka” Kraków III   2,0 0,0   0,0 3,0 5
Razem 0,0 10,5 9,0 0,0 2,0 12,5 34
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIAŁY Sebastian 1980 M 4722 03.09.2021 630
2 BOCHENEK Mariusz 1969 M 8694 13.09.2021 18
3 SYWAŁA Dawid 2000 M 4734 03.09.2021 1995
4 URBAN Paweł 1993 M 4735 03.09.2021 3217
5 WĄS Bartłomiej 2004 M 4738 03.09.2021 2878
6 ZALEWSKI Krzysztof 1994 M 4737 03.09.2021 538