UKS „Zarabie” Myślenice II (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 5835 06.09.2021 667 14.11.2017
2 DZIADEK Dominik 1998 M 5836 06.09.2021 704 14.09.2021
3 DŹWIG Andrzej 1986 M 5837 06.09.2021 1790 17.09.2017
4 GONET Szymon 1999 M 5838 06.09.2021 768 14.09.2021
5 KUZIO Waldemar 1977 M 5839 06.09.2021 523 28.09.2016
6 NALEPA Maciej 1973 M 5841 06.09.2021 1096 01.10.2018
7 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 M 5842 06.09.2021 228 21.10.2020
8 PORADZISZ Michał 1994 M 5843 06.09.2021 784 23.02.2020
9 STALMACH Zbigniew 2000 M 5844 06.09.2021 1313 26.02.2018
10 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989 M 5845 06.09.2021 669 14.09.2021
11 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 5846 06.09.2021 668 28.09.2016
12 WALICZEK Wojciech 1988 M 5849 06.09.2021 224 21.12.2020
13 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 5850 06.09.2021 2489 01.10.2018
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/2 2021-09-25 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KTS „Victoria” Spytkowice 8:6🏓 ⇑
2 4Z 1/1 2021-10-10 16:30 KS „Podwawelski” Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice II 11:3🏓 ⇓
3 4Z 1/3 2021-10-11 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II 8:6🏓 ⇓
4 4Z 1/4 2021-10-19 19:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Bronowianka” Kraków III 6:8🏓 ⇓
5 4Z 1/5 2021-10-23 15:00 LKS „Victoria” Nidek - UKS „Zarabie” Myślenice II 9:5🏓 ⇓
6 4Z 1/6 2021-10-30 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II 5:9🏓 ⇑
7 4Z 1/9 2021-11-21 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS „Centrum” Kraków 4:10🏓 ⇓
8 4Z 1/7 2021-11-27 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 4:10🏓 ⇓
9 4Z 1/8 2021-12-11 14:00 KS „Backhand” Andrychów - UKS „Zarabie” Myślenice II  
10 4Z 1/10 2022-01-08 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice II  
11 4Z 1/11 2022-01-15 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) KTS „Victoria” Spytkowice 1,0 3,5   2,0 1,5   8
2 (W) KS „Podwawelski” Kraków III 0,5 1,0     0,0 1,5 3
3 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice II 2,0 2,5   0,0 1,5   6
4 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 1,0 2,5 1,5     1,0 6
5 (W) LKS „Victoria” Nidek 1,0 1,5   2,0   0,5 5
6 (W) MKS „Skawa” Wadowice II 1,0 3,5   1,0 3,5 0,0 9
7 (D) MKS „Centrum” Kraków   2,0   0,0 2,0 0,0 4
8 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0,0 1,5   0,0 2,5 0,0 4
Razem 6,5 18,0 1,5 5,0 11,0 3,0 45
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DZIADEK Dominik 1998 M 5836 06.09.2021 704
2 DŹWIG Andrzej 1986 M 5837 06.09.2021 1790
3 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 M 5842 06.09.2021 228
4 PORADZISZ Michał 1994 M 5843 06.09.2021 784
5 WALICZEK Wojciech 1988 M 5849 06.09.2021 224
6 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 5850 06.09.2021 2489