MKS „Centrum” Kraków (M)
Klub: MKS „Centrum” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Filip Utylski (tel. 502 937 491)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BOBER Rafał 1997 M 3478 02.09.2021 2931 19.03.2021
2 ŁAKOMY Mariusz 2001 M 3480 02.09.2021 2766 15.10.2020
3 MAJDAK Rafał 2006 M 3468 02.09.2021 1666 23.06.2021
4 PACYNA Dariusz 1965 M 3481 02.09.2021 118 16.10.2021
5 PASIECZNY Jan 1967 M 3482 02.09.2021 601 16.01.2020
6 RADEK Arkadiusz 1994 M 3483 02.09.2021 1908 14.09.2016
7 RAJTAR Marek 1997 M 3484 02.09.2021 4 14.09.2016
8 STOCHEL Adam 2006 M 3472 02.09.2021 1641 27.04.2019
9 STOCHEL Tomasz 1973 M 3485 02.09.2021 1962 20.02.2021
10 SZEWCZYK Hubert 2005 M 3473 02.09.2021 1505 02.10.2020
11 UTYLSKI Filip 1982 M 3486 02.09.2021 1 24.09.2010
12 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 3487 02.09.2021 894 12.09.2018
13 WOJAS Bartłomiej 2004 M 3477 02.09.2021 1006 12.12.2019
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/2 2021-09-25 12:00 MKS „Centrum” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 11:3🏓 ⇑
2 4Z 1/4 2021-10-16 12:00 MKS „Centrum” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków III 8:6🏓 ⇑
3 4Z 1/5 2021-10-22 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - MKS „Centrum” Kraków 4:10🏓 ⇑
4 4Z 1/6 2021-10-30 12:00 MKS „Centrum” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice II 13:1🏓 ⇑
5 4Z 1/3 2021-11-05 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I - MKS „Centrum” Kraków 6:8🏓 ⇑
6 4Z 1/1 2021-11-06 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - MKS „Centrum” Kraków 4:10🏓 ⇑
7 4Z 1/9 2021-11-21 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS „Centrum” Kraków 4:10🏓 ⇑
8 4Z 1/7 2021-11-27 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS „Centrum” Kraków 2:12🏓 ⇑
9 4Z 1/8 2021-12-11 12:00 MKS „Centrum” Kraków - LKS „Victoria” Nidek  
10 4Z 1/10 2022-01-08 12:00 MKS „Centrum” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II  
11 4Z 1/11 2022-01-15 14:00 KS „Backhand” Andrychów - MKS „Centrum” Kraków  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków II   1,5 3,5 2,5 3,5   11
2 (D) KS „Podwawelski” Kraków III   3,0 0,5 2,0 2,0 0,5 8
3 (W) KTS „Victoria” Spytkowice 0,5 3,0 3,0     3,5 10
4 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice II     3,5 2,5 3,5 3,5 13
5 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I   2,0 2,0   2,5 1,5 8
6 (W) MKS „Skawa” Wadowice II   2,5 3,0 2,0   2,5 10
7 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II   2,5 1,5   3,5 2,5 10
8 (W) KS „Bronowianka” Kraków III   3,5 2,5   3,5 2,5 12
Razem 0,5 18,0 19,5 9,0 18,5 16,5 82
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOBER Rafał 1997 M 3478 02.09.2021 2931
2 RADEK Arkadiusz 1994 M 3483 02.09.2021 1908
3 RAJTAR Marek 1997 M 3484 02.09.2021 4
4 STOCHEL Adam 2006 M 3472 02.09.2021 1641
5 UTYLSKI Filip 1982 M 3486 02.09.2021 1
6 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 3487 02.09.2021 894