„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II (M)
Klub: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bochenek (tel. 668 274 995)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BOCHENEK Dariusz 1967 M 2115 31.08.2021 1333 11.10.2014
2 DOMANIK Grzegorz 1976 M 2117 31.08.2021 2830 07.09.2019
3 GŁOWACKI Arkadiusz 1998 M 2118 31.08.2021 2253 07.09.2017
4 KUC Leszek 1970 M 2120 31.08.2021 2000 29.09.2016
5 KUTYŁA Dawid 1991 M 2122 31.08.2021 153 23.09.2020
6 NAŁÓDKA Dariusz 1969 M 2123 31.08.2021 1969 20.09.2016
7 YEHORKIN Paweł 1984 M 2127 31.08.2021 3341 06.01.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/2 2021-10-05 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Podwawelski” Kraków III 7:7🏓 ⇔
2 4Z 1/1 2021-10-08 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7🏓 ⇔
3 4Z 1/3 2021-10-15 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7🏓 ⇔
4 4Z 1/4 2021-10-19 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6🏓 ⇑
5 4Z 1/5 2021-11-13 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4🏓 ⇓
6 4Z 1/6 2021-11-18 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Victoria” Nidek 5:9🏓 ⇓
7 4Z 1/7 2021-11-27 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 4:10🏓 ⇑
8 4Z 1/8 2021-12-11 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II  
9 4Z 1/9 2021-12-21 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Backhand” Andrychów  
10 4Z 1/10 2022-01-08 12:00 MKS „Centrum” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II  
11 4Z 1/11 2022-01-18 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) KS „Podwawelski” Kraków III 1,0   2,0 0,0   1,0 3,0 7
2 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I 1,0   2,0 0,0   1,0 3,0 7
3 (W) KTS „Victoria” Spytkowice 0,0 0,0 3,0   1,0   3,0 7
4 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice II 0,5   2,5   1,5 0,0 3,5 8
5 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 0,0   0,0 0,0 0,5   3,5 4
6 (D) LKS „Victoria” Nidek 1,0   1,0   0,0 0,0 3,0 5
7 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,5   3,5   0,0 1,0 3,0 10
Razem 6,0 0,0 14,0 0,0 3,0 3,0 22,0 48
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOCHENEK Dariusz 1967 M 2115 31.08.2021 1333
2 DOMANIK Grzegorz 1976 M 2117 31.08.2021 2830
3 GŁOWACKI Arkadiusz 1998 M 2118 31.08.2021 2253
4 KUC Leszek 1970 M 2120 31.08.2021 2000
5 KUTYŁA Dawid 1991 M 2122 31.08.2021 153
6 NAŁÓDKA Dariusz 1969 M 2123 31.08.2021 1969
7 YEHORKIN Paweł 1984 M 2127 31.08.2021 3341