KTS „Victoria” Spytkowice (M)
Klub: KTS „Victoria” Spytkowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Naszej Przyrody
ul. Wadowicka 133
34-103 Woźniki
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dawid Chojna (tel. 530 452 830)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BOBAK Jacek 1968 M 3553 02.09.2021 2054 27.09.2020
2 BOBAK Mikołaj 2008 M 3548 02.09.2021 2519 18.09.2019
3 BOBAK Piotr 1978 M 3554 02.09.2021 329 27.09.2020
4 BODNAR Marcin 1973 M 3565 02.09.2021 333 14.09.2021
5 BRYŁA Rafał 2006 M 3549 02.09.2021 2704 31.10.2018
6 CHOJNA Dawid 1992 M 3555 02.09.2021 332 17.11.2014
7 GALA Stanisław 1978 M 3566 02.09.2021 3518 14.09.2021
8 GRONDALCZYK Adrian 1992 M 3556 02.09.2021 507 17.11.2014
9 KAJFASZ Bogdan 1972 M 3557 02.09.2021 2109 27.09.2020
10 MAMOŃ Wojciech 1981 M 3558 02.09.2021 328 17.11.2014
11 MUCHA Daniel 1990 M 3559 02.09.2021 2886 27.09.2020
12 PIETRAŃCZYK Jacek 1967 M 3560 02.09.2021 2096 27.09.2020
13 PIETRAŃCZYK Jakub 1999 M 3561 02.09.2021 863 12.09.2019
14 PNIACZEK Dominik 1999 M 11849 13.12.2021 139 17.12.2021
15 POCHOPIEŃ Michał 1986 M 3562 02.09.2021 2888 27.09.2020
16 STUDNICKA Anna 2006 K 3552 02.09.2021 2070 18.09.2019
17 ŚLUSARCZYK Michał 1990 M 3563 02.09.2021 2887 27.09.2020
18 WARMUZ Kamil 1989 M 3564 02.09.2021 330 29.09.2015
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/2 2021-09-25 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KTS „Victoria” Spytkowice 8:6🏓 ⇓
2 4Z 1/3 2021-10-15 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7🏓 ⇔
3 4Z 1/4 2021-10-16 14:00 KS „Backhand” Andrychów - KTS „Victoria” Spytkowice 8:6🏓 ⇓
4 4Z 1/5 2021-10-22 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - MKS „Centrum” Kraków 4:10🏓 ⇓
5 4Z 1/1 2021-10-29 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - LKS „Victoria” Nidek 4:10🏓 ⇓
6 4Z 1/8 2021-12-19 11:00 KS „Podwawelski” Kraków III - KTS „Victoria” Spytkowice 12:2🏓 ⇓
7 4Z 1/6 2021-12-29 20:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - KTS „Victoria” Spytkowice 7:7🏓 ⇔
8 4Z 1/9 2022-01-03 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - MKS „Skawa” Wadowice II 8:6🏓 ⇑
9 4Z 1/7 2022-01-05 18:30 KTS „Victoria” Spytkowice - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I 8:6🏓 ⇑
10 4Z 1/10 2022-01-12 19:00 KTS „Victoria” Spytkowice - LKS „Polonia” Wilczkowice II 9:5🏓 ⇑
11 4Z 1/11 2022-01-14 18:30 KS „Bronowianka” Kraków III - KTS „Victoria” Spytkowice 11:3🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 1,5 2,5 2,0     0,0   6
2 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 2,5 1,5 1,5 1,5       7
3 (W) KS „Backhand” Andrychów 1,5 1,5 2,0 1,0       6
4 (D) MKS „Centrum” Kraków   1,0 0,5 1,5   1,0   4
5 (D) LKS „Victoria” Nidek 0,5 1,5 0,5 1,5       4
6 (W) KS „Podwawelski” Kraków III 1,0 0,0 1,0 0,0       2
7 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków II   2,0 2,5 1,5   1,0   7
8 (D) MKS „Skawa” Wadowice II   2,0 3,5 0,5 1,0 1,0   8
9 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I   1,5 2,5 0,5     3,5 8
10 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice II   2,5 1,0 0,0   3,0 2,5 9
11 (W) KS „Bronowianka” Kraków III   2,0 0,0 1,0 0,0     3
Razem 7,0 18,0 17,0 9,0 1,0 6,0 6,0 64
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BODNAR Marcin 1973 M 3565 02.09.2021 333
2 CHOJNA Dawid 1992 M 3555 02.09.2021 332
3 GRONDALCZYK Adrian 1992 M 3556 02.09.2021 507
4 MAMOŃ Wojciech 1981 M 3558 02.09.2021 328
5 MUCHA Daniel 1990 M 3559 02.09.2021 2886
6 PIETRAŃCZYK Jakub 1999 M 3561 02.09.2021 863
7 PNIACZEK Dominik 1999 M 11849 13.12.2021 139