„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I (M)
Klub: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Dariusz Porąbka (tel. 600 440 021)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Dominik Wojdyła (tel. 507 362 557)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BRUZDA Rafał 1974 M 2116 31.08.2021 1838 16.01.2016
2 KOLIŃSKI Witold 1968 M 2119 31.08.2021 1751 07.09.2019
3 KURCZYNA Łukasz 1985 M 2121 31.08.2021 1750 07.09.2018
4 MARCHEWKA Artur 1976 M 9680 22.09.2021 1298 24.09.2021
5 PIĄSTKA Michał 1994 M 2124 31.08.2021 81 10.10.2012
6 PORĄBKA Dariusz 1968 M 2125 31.08.2021 78 06.10.2010
7 WOJDYŁA Dominik 1993 M 2126 31.08.2021 1061 05.10.2015
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2021-10-08 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7🏓 ⇔
2 4Z 1/2 2021-10-09 14:00 KS „Backhand” Andrychów - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I 8:6🏓 ⇓
3 4Z 1/5 2021-10-23 10:30 MKS „Skawa” Wadowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I 6:8🏓 ⇑
4 4Z 1/6 2021-10-29 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I - KS „Podwawelski” Kraków III 6:8🏓 ⇓
5 4Z 1/3 2021-11-05 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I - MKS „Centrum” Kraków 6:8🏓 ⇓
6 4Z 1/8 2021-12-17 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I - LKS „Polonia” Wilczkowice II 4:10🏓 ⇓
7 4Z 1/9 2021-12-22 19:30 KS „Bronowianka” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I 5:9🏓 ⇑
8 4Z 1/4 2021-12-30 19:30 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I 3:11🏓 ⇑
9 4Z 1/7 2022-01-05 18:30 KTS „Victoria” Spytkowice - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I 8:6🏓 ⇓
10 4Z 1/10 2022-01-07 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I - LKS „Victoria” Nidek 6:8🏓 ⇓
11 4Z 1/11 2022-01-15 18:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I 5:9🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   2,5 1,5 1,5   1,5 7
2 (W) KS „Backhand” Andrychów   2,0 1,0 1,5   1,5 6
3 (W) MKS „Skawa” Wadowice II   2,5 1,5 2,0   2,0 8
4 (D) KS „Podwawelski” Kraków III   2,5 0,5 1,5   1,5 6
5 (D) MKS „Centrum” Kraków   2,0 0,0 3,5   0,5 6
6 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice II 0,0 0,5 1,5 0,5   1,5 4
7 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 2,0 1,5 0,5 1,5   3,5 9
8 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków II 2,0 3,0   3,5 0,0 2,5 11
9 (W) KTS „Victoria” Spytkowice 0,0 2,0 0,0 2,0   2,0 6
10 (D) LKS „Victoria” Nidek 1,0 1,0 0,0 1,5   2,5 6
11 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 3,0 1,0 0,0 2,5   2,5 9
Razem 8,0 20,5 6,5 21,5 0,0 21,5 78
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BRUZDA Rafał 1974 M 2116 31.08.2021 1838
2 KURCZYNA Łukasz 1985 M 2121 31.08.2021 1750
3 MARCHEWKA Artur 1976 M 9680 22.09.2021 1298
4 PIĄSTKA Michał 1994 M 2124 31.08.2021 81
5 PORĄBKA Dariusz 1968 M 2125 31.08.2021 78
6 WOJDYŁA Dominik 1993 M 2126 31.08.2021 1061