LKS „Polonia” Wilczkowice II (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
ul. Jana Pawła II 1
32-091 Michałowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Dąbrowski (tel. 607 225 045)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DĄBROWSKI Damian 1979 M 4614 02.09.2021 888 20.09.2018
2 GADAWSKI Adrian 1990 M 9067 16.09.2021 622 11.10.2021
3 JEDYNAK Damian 1989 M 4616 02.09.2021 975 17.09.2018
4 KALICIAK Dariusz 1974 M 4617 02.09.2021 2001 24.09.2020
5 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985 M 4618 02.09.2021 3142 29.10.2021
6 LENART Marek 1992 M 4619 02.09.2021 128 20.09.2021
7 NOWICKI Marek 1975 M 4622 02.09.2021 1832 13.09.2019
8 PARTYKA Ryszard 1976 M 4623 02.09.2021 1709 24.09.2020
9 SKRZYPEK Adrian 2003 M 4633 02.09.2021 1780 19.10.2021
10 SZELEST Jacek 1981 M 4626 02.09.2021 1241 17.09.2018
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/2 2021-09-25 15:00 LKS „Victoria” Nidek - LKS „Polonia” Wilczkowice II 10:4🏓 ⇓
2 4Z 1/1 2021-10-06 18:30 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Bronowianka” Kraków III 10:4🏓 ⇑
3 4Z 1/3 2021-10-11 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II 8:6🏓 ⇑
4 4Z 1/4 2021-10-19 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6🏓 ⇓
5 4Z 1/5 2021-10-20 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Backhand” Andrychów 0:14 WO ⇓
6 4Z 1/6 2021-10-30 12:00 MKS „Centrum” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice II 13:1🏓 ⇓
7 4Z 1/7 2021-11-24 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 7:7🏓 ⇔
8 4Z 1/9 2021-12-15 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Podwawelski” Kraków III 8:6🏓 ⇑
9 4Z 1/8 2021-12-17 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I - LKS „Polonia” Wilczkowice II 4:10🏓 ⇑
10 4Z 1/11 2022-01-09 11:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - MKS „Skawa” Wadowice II 10:4🏓 ⇑
11 4Z 1/10 2022-01-12 19:00 KTS „Victoria” Spytkowice - LKS „Polonia” Wilczkowice II 9:5🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) LKS „Victoria” Nidek 1,0   0,5   0,0 2,0 0,5   4
2 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 2,0   0,0   3,5 1,5 3,0   10
3 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,0   1,5     3,0 1,5   8
4 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 2,0 2,0 0,0     2,0 0,0   6
5 (D) KS „Backhand” Andrychów                 0
6 (W) MKS „Centrum” Kraków     0,0 0,0     1,0 0,0 1
7 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków II   3,0 1,5     1,0 1,5   7
8 (D) KS „Podwawelski” Kraków III 1,0 3,0 0,5     3,0 0,5   8
9 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I 1,0 3,0 0,0     3,0 3,0   10
10 (D) MKS „Skawa” Wadowice II 2,0 2,0 1,5     3,0 1,5   10
11 (W) KTS „Victoria” Spytkowice 1,0   0,5     2,0 1,5   5
Razem 12,0 13,0 6,0 0,0 3,5 20,5 14,0 0,0 69
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DĄBROWSKI Damian 1979 M 4614 02.09.2021 888
2 GADAWSKI Adrian 1990 M 9067 16.09.2021 622
3 KALICIAK Dariusz 1974 M 4617 02.09.2021 2001
4 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985 M 4618 02.09.2021 3142
5 LENART Marek 1992 M 4619 02.09.2021 128
6 NOWICKI Marek 1975 M 4622 02.09.2021 1832
7 PARTYKA Ryszard 1976 M 4623 02.09.2021 1709
8 SZELEST Jacek 1981 M 4626 02.09.2021 1241