KS „Backhand” Andrychów (M)
Klub: KS „Backhand” Andrychów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej
ul. Jarosława Dąbrowskiego 2
34-120 Andrychów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Łukasz Nowak (tel. 663 557 364)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 KONIECZNY Tomasz 1987 M 1882 28.08.2021 7 16.10.2020
2 MERTA Rafał 1997 M 1883 28.08.2021 3156 25.09.2020
3 MICZOŁEK Krzysztof 1996 M 9353 17.09.2021 2307 21.09.2021
4 NOWAK Łukasz 1989 M 1884 28.08.2021 2432 25.09.2020
5 OCHMAN Michał 1987 M 1885 28.08.2021 2491 25.09.2020
6 OPYD Artur 1996 M 1886 28.08.2021 59 21.09.2021
7 OSTANEK Michał 1998 M 11654 19.11.2021 514 25.11.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2021-09-18 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - KS „Backhand” Andrychów 7:7🏓 ⇔
2 4Z 1/3 2021-10-03 12:00 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Backhand” Andrychów 9:5🏓 ⇓
3 4Z 1/2 2021-10-09 14:00 KS „Backhand” Andrychów - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I 8:6🏓 ⇑
4 4Z 1/4 2021-10-16 14:00 KS „Backhand” Andrychów - KTS „Victoria” Spytkowice 8:6🏓 ⇑
5 4Z 1/5 2021-10-20 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Backhand” Andrychów 0:14 WO ⇑
6 4Z 1/6 2021-10-30 14:00 KS „Backhand” Andrychów - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5🏓 ⇑
7 4Z 1/7 2021-11-27 15:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Backhand” Andrychów 7:7🏓 ⇔
8 4Z 1/8 2021-12-11 14:00 KS „Backhand” Andrychów - UKS „Zarabie” Myślenice II  
9 4Z 1/9 2021-12-21 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Backhand” Andrychów  
10 4Z 1/10 2022-01-08 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Backhand” Andrychów  
11 4Z 1/11 2022-01-15 14:00 KS „Backhand” Andrychów - MKS „Centrum” Kraków  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków II 3,5 0,0 0,0   3,5   7
2 (W) KS „Podwawelski” Kraków III 2,5   1,0 0,0 1,5   5
3 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I 3,5 1,0 0,0 0,0 3,5   8
4 (D) KTS „Victoria” Spytkowice 3,5 3,0 0,0 0,0 1,5   8
5 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice II             0
6 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 2,5 1,0 2,0   3,5   9
7 (W) LKS „Victoria” Nidek 1,0 1,0     3,0 2,0 7
Razem 16,5 6,0 3,0 0,0 16,5 2,0 44
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 KONIECZNY Tomasz 1987 M 1882 28.08.2021 7
2 MERTA Rafał 1997 M 1883 28.08.2021 3156
3 NOWAK Łukasz 1989 M 1884 28.08.2021 2432
4 OCHMAN Michał 1987 M 1885 28.08.2021 2491
5 OPYD Artur 1996 M 1886 28.08.2021 59
6 OSTANEK Michał 1998 M 11654 19.11.2021 514