KS „Bronowianka” Kraków III (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jerzy Szczebak (tel. 667 947 003)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 ANDRZEJAK Kacper 2005 M 269 16.08.2021 1892 25.09.2019
2 BRUZDA Julia 2005 K 271 16.08.2021 1695 29.09.2020
3 CHUDZICKI Maksym Hubert 1999 M 964 23.08.2021 2685 18.10.2021
4 CYCHOWSKA Ewa 1994 K 281 16.08.2021 2827 19.12.2020
5 GAJEWSKA Natalia 2003 K 272 16.08.2021 2578 19.12.2020
6 HADRYŚ Matylda 2008 K 273 16.08.2021 2817 19.12.2020
7 KILISZEK Kamila 2005 K 274 16.08.2021 2579 29.09.2020
8 KOPACKA Anna 2006 K 277 16.08.2021 1544 02.10.2020
9 LELEK Paweł 1973 M 283 16.08.2021 1197 29.09.2020
10 SYRDA Zuzanna 2006 K 279 16.08.2021 1569 29.09.2020
11 TWARÓG Mariusz 1997 M 3426 02.09.2021 280 18.03.2021
12 WIKTOR Julia 2008 K 280 16.08.2021 3299 28.11.2021
13 ZAJĄC Anna 2002 K 285 16.08.2021 1408 28.11.2020
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/3 2021-10-03 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Victoria” Nidek 3:11🏓 ⇓
2 4Z 1/1 2021-10-06 18:30 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Bronowianka” Kraków III 10:4🏓 ⇓
3 4Z 1/4 2021-10-19 19:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Bronowianka” Kraków III 6:8🏓 ⇑
4 4Z 1/6 2021-10-30 14:00 KS „Backhand” Andrychów - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5🏓 ⇓
5 4Z 1/5 2021-11-13 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4🏓 ⇑
6 4Z 1/7 2021-11-27 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS „Centrum” Kraków 2:12🏓 ⇓
7 4Z 1/8 2021-12-04 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 5:9🏓 ⇑
8 4Z 1/2 2021-12-08 20:00 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS „Skawa” Wadowice II  
9 4Z 1/9 2021-12-18 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I  
10 4Z 1/10 2022-01-09 11:00 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków III  
11 4Z 1/11 2022-01-15 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KTS „Victoria” Spytkowice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) LKS „Victoria” Nidek 1,0   1,0 0,0     1,0     3
2 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice II 2,5     0,0     1,5   0,0 4
3 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 1,5 3,0     0,0   3,5     8
4 (W) KS „Backhand” Andrychów 2,5       0,0 0,0 2,5     5
5 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 2,0         2,5 2,0   3,5 10
6 (D) MKS „Centrum” Kraków 0,0     0,0     1,0 1,0   2
7 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków II 1,5     1,5   2,5 3,5     9
Razem 11,0 3,0 1,0 1,5 0,0 5,0 15,0 1,0 3,5 41
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ANDRZEJAK Kacper 2005 M 269 16.08.2021 1892
2 CHUDZICKI Maksym Hubert 1999 M 964 23.08.2021 2685
3 HADRYŚ Matylda 2008 K 273 16.08.2021 2817
4 KILISZEK Kamila 2005 K 274 16.08.2021 2579
5 KOPACKA Anna 2006 K 277 16.08.2021 1544
6 SYRDA Zuzanna 2006 K 279 16.08.2021 1569
7 TWARÓG Mariusz 1997 M 3426 02.09.2021 280
8 WIKTOR Julia 2008 K 280 16.08.2021 3299
9 ZAJĄC Anna 2002 K 285 16.08.2021 1408