V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2020-11-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-19 18:00 16 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS „Sokół” Żabno 9:9 tak
1   A LIPOWICZ Kacper W SZUMILAS Władysław 3:1 (11:5, 9:11, 11:5, 11:7) 1:0
2   B JAJE Tomasz X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:9) 2:0
3   C KUCHARSKI Michał Y MLECZKO Mateusz 0:3 (3:11, 10:12, 8:11) 2:1
4   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian Z CIERNIAK Konrad 3:0 (11:9, 11:2, 11:5) 3:1
5   A LIPOWICZ Kacper
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
W CIERNIAK Konrad
SZUMILAS Władysław
3:0 (11:4, 13:11, 11:4) 4:1
6   B DROŻDŻ Jarosław
KUCHARSKI Michał
X MLECZKO Mateusz
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
2:3 (11:8, 4:11, 9:11, 13:11, 9:11) 4:2
7   A LIPOWICZ Kacper X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1:3 (5:11, 6:11, 11:8, 12:14) 4:3
8   B JAJE Tomasz W SZUMILAS Władysław 0:3 (10:12, 3:11, 9:11) 4:4
9   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian Y MLECZKO Mateusz 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 9:11) 4:5
10   C KUCHARSKI Michał Z CIERNIAK Konrad 3:0 (11:3, 11:9, 11:8) 5:5
11   A LIPOWICZ Kacper Y MLECZKO Mateusz 3:2 (11:8, 9:11, 11:9, 9:11, 11:4) 6:5
12   C KUCHARSKI Michał W SZUMILAS Władysław 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:6) 7:5
13   B DROŻDŻ Jarosław Z CIERNIAK Konrad 3:1 (13:15, 11:3, 11:6, 11:8) 8:5
14   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (11:13, 6:11, 7:11) 8:6
15   A LIPOWICZ Kacper Z CIERNIAK Konrad 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) 9:6
16   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian W SZUMILAS Władysław 0:3 (7:11, 6:11, 11:13) 9:7
17   B DROŻDŻ Jarosław Y MLECZKO Mateusz 1:3 (4:11, 6:11, 11:7, 6:11) 9:8
18   C KUCHARSKI Michał X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (5:11, 4:11, 3:11) 9:9
2021-03-01 17:00 17 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Królewski Biecz” 16:2 tak
1   A PARA Eligiusz W SARAD Kamil 3:1 (10:12, 11:2, 11:6, 11:9) 1:0
2   B KOZIOŁ Wiesław X HOLECZKO Oskar 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) 2:0
3   C KANIA Jan Y MARKOWICZ Marcin 3:0 (11:9, 11:2, 11:6) 3:0
4   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej Z DUDEK Adam 3:0 (11:7, 11:3, 11:3) 4:0
5   A PARA Eligiusz
KANIA Jan
W HOLECZKO Oskar
MARKOWICZ Marcin
2:3 (11:5, 9:11, 11:4, 11:13, 6:11) 4:1
6   B PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
X DUDEK Adam
SARAD Kamil
3:0 (11:7, 11:4, 11:6) 5:1
7   A PARA Eligiusz X HOLECZKO Oskar 2:3 (8:11, 11:13, 11:7, 11:2, 8:11) 5:2
8   B KOZIOŁ Wiesław W SARAD Kamil 3:0 (11:8, 11:3, 13:11) 6:2
9   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej Y MARKOWICZ Marcin 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 7:2
10   C KANIA Jan Z DUDEK Adam 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 8:2
11   A PARA Eligiusz Y MARKOWICZ Marcin 3:0 (11:4, 12:10, 11:7) 9:2
12   C PODGÓRSKI Jan W SARAD Kamil 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) 10:2
13   B KOZIOŁ Wiesław Z DUDEK Adam 3:0 (11:2, 11:2, 11:5) 11:2
14   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej X HOLECZKO Oskar 3:1 (12:10, 5:11, 11:9, 11:6) 12:2
15   A SZMYD Zygmunt Z DUDEK Adam 3:2 (11:6, 11:13, 11:4, 9:11, 11:5) 13:2
16   D KĄDZIOŁKA Bartłomiej W SARAD Kamil 3:1 (11:4, 11:3, 9:11, 11:2) 14:2
17   B KOZIOŁ Wiesław Y MARKOWICZ Marcin 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) 15:2
18   C PODGÓRSKI Jan X HOLECZKO Oskar 3:2 (6:11, 5:11, 11:9, 11:4, 12:10) 16:2
2020-11-18 19:00 18 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Jordan” Zakliczyn II 13:5 tak
1   A PIĘKOSZ Jakub W NAGEL Nikodem 3:1 (11:5, 11:9, 6:11, 11:6) 1:0
2   B RACHFAŁ Maciej X KRAS Nikodem 3:0 (14:12, 13:11, 11:2) 2:0
3   C PUT Maciej Y KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 3:0
4   D NOWAK Dawid Z KRAKOWSKI Sebastian 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 11:9) 4:0
5   A PIĘKOSZ Jakub
RACHFAŁ Maciej
W KRAKOWSKI Sebastian
KOBYLARCZYK Kacper
3:0 (11:9, 11:1, 11:4) 5:0
6   B NOWAK Dawid
PUT Maciej
X KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
3:1 (11:9, 11:4, 5:11, 11:5) 6:0
7   A PIĘKOSZ Jakub X KRAS Nikodem 3:2 (11:6, 9:11, 11:9, 9:11, 11:9) 7:0
8   B RACHFAŁ Maciej W NAGEL Nikodem 3:1 (9:11, 11:9, 11:2, 11:7) 8:0
9   D NOWAK Dawid Y KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 9:0
10   C PUT Maciej Z KRAKOWSKI Sebastian 3:2 (8:11, 11:5, 6:11, 11:7, 11:6) 10:0
11   A JONAK Maciej Y KOBYLARCZYK Kacper 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) 10:1
12   C PUT Gabriela W NAGEL Nikodem 1:3 (3:11, 9:11, 14:12, 8:11) 10:2
13   B RACHFAŁ Maciej Z KRAKOWSKI Sebastian 3:0 (11:1, 11:4, 11:5) 11:2
14   D NOWAK Dawid X KRAS Nikodem 2:3 (11:1, 11:13, 11:5, 11:13, 9:11) 11:3
15   A JONAK Maciej Z KRAKOWSKI Sebastian 1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 7:11) 11:4
16   D NOWAK Dawid W NAGEL Nikodem 3:1 (11:5, 9:11, 11:3, 11:7) 12:4
17   B RACHFAŁ Maciej Y KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:6, 11:9, 11:1) 13:4
18   C PUT Gabriela X KRAS Nikodem 2:3 (7:11, 12:10, 4:11, 12:10, 6:11) 13:5
2020-11-22 11:00 19 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 16:2 tak
1   A TOBIASZ Andrzej W KĄCKI Mateusz 3:1 (12:10, 11:8, 7:11, 11:7) 1:0
2   B CZUPRYNA Andrzej X TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:7, 11:8, 13:11) 2:0
3   C KRAWIEC Kamil Y KUCHARCZYK Dominik 3:0 (11:2, 11:8, 11:7) 3:0
4   D WOLIŃSKI Wojciech Z KĄCKI Patryk 3:1 (11:6, 11:4, 9:11, 11:6) 4:0
5   A TOBIASZ Andrzej
CZUPRYNA Andrzej
W KUCHARCZYK Dominik
KĄCKI Patryk
3:0 (11:7, 11:1, 11:4) 5:0
6   B WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
X KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
2:3 (11:7, 2:11, 11:9, 10:12, 7:11) 5:1
7   A TOBIASZ Andrzej X TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:3, 11:9, 11:5) 6:1
8   B CZUPRYNA Andrzej W KĄCKI Mateusz 3:1 (8:11, 15:13, 11:7, 11:6) 7:1
9   D WOLIŃSKI Wojciech Y KUCHARCZYK Dominik 3:0 (11:2, 11:3, 12:10) 8:1
10   C KRAWIEC Kamil Z KĄCKI Patryk 3:0 (11:4, 11:7, 11:2) 9:1
11   A TOBIASZ Andrzej Y KUCHARCZYK Dominik 3:0 (11:4, 11:4, 12:10) 10:1
12   C KRAWIEC Kamil W KĄCKI Mateusz 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 10:2
13   B ZIMOWSKI Mateusz Z KĄCKI Patryk 3:2 (3:11, 11:8, 3:11, 11:6, 11:8) 11:2
14   D WOLIŃSKI Wojciech X TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) 12:2
15   A TOBIASZ Andrzej Z KĄCKI Patryk 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 13:2
16   D WOLIŃSKI Wojciech W KĄCKI Mateusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 14:2
17   B ZIMOWSKI Mateusz Y KUCHARCZYK Dominik 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 15:2
18   C KRAWIEC Kamil X TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 16:2
2020-11-19 18:30 20 MOKSiR Czchów - UKS „Fortem” Pawęzów 8:10 tak
1   A SERAFIN Mateusz W WINKLER Paweł 1:3 (6:11, 6:11, 12:10, 3:11) 0:1
2   B BACZ Andrzej X WINKLER Hubert 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:3) 1:1
3   C NIEĆ Tomasz Y SZCZEPAŃSKI Oliwier 3:0 (11:8, 11:5, 12:10) 2:1
4   D KANOWNIK Kajetan Z WINKLER Grzegorz 3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:9) 3:1
5   A KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
W WINKLER Grzegorz
WINKLER Paweł
0:3 (3:11, 6:11, 5:11) 3:2
6   B BACZ Andrzej
SERAFIN Mateusz
X SZCZEPAŃSKI Andrzej
SZCZEPAŃSKI Oliwier
0:3 (10:12, 10:12, 10:12) 3:3
7   A SERAFIN Mateusz X WINKLER Hubert 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 4:3
8   B BACZ Andrzej W WINKLER Paweł 3:2 (12:10, 11:4, 6:11, 3:11, 11:8) 5:3
9   D KANOWNIK Kajetan Y SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 5:4
10   C NIEĆ Tomasz Z WINKLER Grzegorz 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 5:5
11   A SERAFIN Mateusz Y SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 5:6
12   C NIEĆ Tomasz W WINKLER Paweł 3:1 (11:5, 8:11, 11:8, 11:6) 6:6
13   B BACZ Andrzej Z WINKLER Grzegorz 1:3 (5:11, 11:7, 8:11, 5:11) 6:7
14   D KANOWNIK Kajetan X WINKLER Hubert 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) 7:7
15   A SERAFIN Mateusz Z WINKLER Grzegorz 0:3 (1:11, 0:11, 9:11) 7:8
16   D KANOWNIK Kajetan W WINKLER Paweł 3:0 (11:4, 11:2, 11:6) 8:8
17   B BACZ Andrzej Y SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 8:9
18   C NIEĆ Tomasz X WINKLER Hubert 1:3 (11:6, 10:12, 7:11, 6:11) 8:10
2020-11-22 13:00 59 MOSiR Tuchów - MKS „Tarnovia” Tarnów II 10:8 tak
1   A STEFAN Igor W ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:7, 13:11, 11:7) 1:0
2   B KOCOŁ Piotr X MILÓWKA Julia 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) 1:1
3   C WŁODEK Krystian Y SMOLEŃ Julita 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 2:11) 1:2
4   D FURMAŃSKI Robert Z ŚWIĄTEK Emilia 3:2 (9:11, 4:11, 11:9, 11:8, 11:6) 2:2
5   A STEFAN Igor
FURMAŃSKI Robert
W ŚWIĄTEK Emilia
SMOLEŃ Julita
3:1 (11:3, 4:11, 11:6, 11:8) 3:2
6   B KOCOŁ Piotr
WŁODEK Krystian
X MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
2:3 (12:10, 6:11, 11:9, 4:11, 3:11) 3:3
7   A STEFAN Igor X MILÓWKA Julia 1:3 (6:11, 11:5, 9:11, 11:13) 3:4
8   B KOCOŁ Piotr W ŚWIĄTEK Maja 0:3 (7:11, 4:11, 4:11) 3:5
9   D FURMAŃSKI Robert Y SMOLEŃ Julita 3:2 (11:13, 11:9, 11:8, 4:11, 11:7) 4:5
10   C WŁODEK Krystian Z ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:9, 11:6, 12:10) 5:5
11   A STEFAN Igor Y SMOLEŃ Julita 3:0 (11:2, 11:6, 13:11) 6:5
12   C WŁODEK Krystian W ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:6, 11:9, 13:11) 7:5
13   B KOCOŁ Piotr Z ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:4, 11:4, 11:1) 8:5
14   D FURMAŃSKI Robert X MILÓWKA Julia 0:3 (10:12, 5:11, 5:11) 8:6
15   A STEFAN Igor Z ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 9:6
16   D FURMAŃSKI Robert W ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 10:6
17   B KOCOŁ Piotr Y SMOLEŃ Julita 1:3 (6:11, 11:3, 7:11, 8:11) 10:7
18   C WŁODEK Krystian X MILÓWKA Julia 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) 10:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11