Zuzanna Kozioł
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1188 ANTOSZ Michał 2000
1477 BALIGA Cezary 1998
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
546 BUDZIK Oskar 1998
336 CEWKA Piotr 1990
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
757 CHYL Zbigniew 1964
567 DAMIAN Janusz 1972
992 DAMIAN Szczepan 1997
381 DAMIAN Tomasz 1979
991 DAMIAN Wiktor 2001
402 DUDA Tomasz 1981
317 DUTKA Karolina 1992
1633 DZIEDZIC Marta 1969
756 FILIPOWSKI Michał 1995
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
683 GALUS Krzysztof 1973
1139 GAWLIK Seweryn 1999
885 GEMBACZ Marcin 2000
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
983 JUREK Szymon 1996
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1353 KARCZMARCZYK Klaudia 2005
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
1802 KUDŁA Paweł 1985
367 LECH Elżbieta 1998
128 LENART Marek 1992
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
774 MARTA Patrycja 1999
750 MARTYKA Kamil 1991
707 MIREK Damian 1994
706 MIREK Joanna 1996
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1721 NALEPKA Maciej 1977
758 NOSEK Artur 1996
496 NOWAK Marcin 1984
1347 NOWAK Mariusz 1980
424 NOWAK Patryk 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
396 OSIKA Natalia 1997
617 PACH Mateusz 1994
547 PAJĄK Dawid 1998
884 PAPIEŻ Filip 2001
946 PARA Eligiusz 1954
1020 PIECHNIK Dawid 2001
259 PIĘTOŃ Robert 1983
551 PIÓRO Eryk 1999
945 PODGÓRSKI Jan 1959
350 PRZEKLASA Marek 1962
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1111 RUSEK Andrzej 1967
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
265 TATARCZUCH Marek 1974
480 TOKARZ Adam 1964
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
251 URBAŃSKI Adam 1950
33 WARIAN Mirosław 1974
616 WIERZCHOWIEC Piotr 1994
470 WILK Paweł 1988
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997