V liga rejon Tarnów
Runda: 2, Numer kolejki: 19
Data kolejki ligowej: 2022-05-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-05-12 18:30 91 MOKSiR Czchów - MKS „Tarnovia” Tarnów I 11:7
1   A SIKOŃ Mateusz W JURKIEWICZ Jakub 3:2 (8:11, 11:7, 12:14, 11:9, 11:7) 1:0
2   B BACZ Andrzej X ŚLAZYK Karol 2:3 (5:11, 11:6, 11:8, 5:11, 6:11) 1:1
3   C SERAFIN Mateusz Y BUZOWSKI Piotr 3:0 (11:5, 12:10, 11:8) 2:1
4   D KANOWNIK Kajetan Z STOSUR Michał 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 3:1
5   A KANOWNIK Kajetan
TOMKOWSKI Dawid
W JURKIEWICZ Jakub
ŚLAZYK Karol
3:1 (11:6, 8:11, 11:5, 11:6) 4:1
6   B SERAFIN Mateusz
SIKOŃ Mateusz
X BUZOWSKI Piotr
STOSUR Michał
3:0 (11:2, 11:7, 11:7) 5:1
7   A SIKOŃ Mateusz X ŚLAZYK Karol 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 5:2
8   B BACZ Andrzej W JURKIEWICZ Jakub 2:3 (11:8, 8:11, 5:11, 12:10, 9:11) 5:3
9   D KANOWNIK Kajetan Y BUZOWSKI Piotr 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 6:3
10   C SERAFIN Mateusz Z STOSUR Michał 3:0 (14:12, 11:6, 11:5) 7:3
11   A SIKOŃ Mateusz Y BUZOWSKI Piotr 3:0 (12:10, 16:14, 11:8) 8:3
12   C SERAFIN Mateusz W JURKIEWICZ Jakub 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:3) 9:3
13   B TOMKOWSKI Dawid Z STOSUR Michał 3:0 (11:5, 11:6, 11:2) 10:3
14   D ŁAGOSZ Aleksandra X ŚLAZYK Karol 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) 10:4
15   A HAJDUGA Natalia Z STOSUR Michał 1:3 (10:12, 8:11, 11:8, 10:12) 10:5
16   D ŁAGOSZ Aleksandra W JURKIEWICZ Jakub 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) 10:6
17   B TOMKOWSKI Dawid Y BUZOWSKI Piotr 3:0 (11:2, 11:0, 11:8) 11:6
18   C KORNAŚ Karol X ŚLAZYK Karol 0:3 (3:11, 3:11, 9:11) 11:7
2022-05-12 18:30 92 UKS „Sokół” Żabno - MKS „Tarnovia” Tarnów II 11:7
1   A OSTROWSKI Artur W MILÓWKA Julia 3:0 (12:10, 11:4, 11:5) 1:0
2   B MLECZKO Mateusz X ŚWIĄTEK Maja 2:3 (11:13, 13:11, 11:8, 7:11, 7:11) 1:1
3   C CIERNIAK Konrad Y HABA Klaudia 1:3 (8:11, 11:9, 4:11, 5:11) 1:2
4   D GAJOWY Mateusz Z HABA Oliwia 1:3 (12:10, 8:11, 8:11, 5:11) 1:3
5   A GAJOWY Mateusz
CIERNIAK Konrad
W HABA Klaudia
ŚWIĄTEK Maja
0:3 (9:11, 8:11, 3:11) 1:4
6   B MLECZKO Mateusz
OSTROWSKI Artur
X HABA Oliwia
MILÓWKA Julia
3:0 (15:13, 11:2, 11:7) 2:4
7   A OSTROWSKI Artur X ŚWIĄTEK Maja 3:1 (14:12, 9:11, 11:8, 11:4) 3:4
8   B MLECZKO Mateusz W MILÓWKA Julia 3:1 (11:4, 9:11, 11:5, 11:9) 4:4
9   D GAJOWY Mateusz Y HABA Klaudia 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 4:5
10   C CIERNIAK Konrad Z HABA Oliwia 3:0 (12:10, 11:5, 11:2) 5:5
11   A OSTROWSKI Artur Y HABA Klaudia 3:0 (11:7, 11:3, 11:7) 6:5
12   C CIERNIAK Konrad W MILÓWKA Julia 1:3 (9:11, 11:7, 11:13, 9:11) 6:6
13   B MLECZKO Mateusz Z HABA Oliwia 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 7:6
14   D GAJOWY Mateusz X ŚWIĄTEK Maja 3:2 (7:11, 11:8, 11:7, 7:11, 11:8) 8:6
15   A OSTROWSKI Artur Z HABA Oliwia 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 9:6
16   D GAJOWY Mateusz W MILÓWKA Julia 1:3 (9:11, 12:14, 13:11, 8:11) 9:7
17   B MLECZKO Mateusz Y HABA Klaudia 3:2 (11:7, 6:11, 11:4, 11:13, 11:8) 10:7
18   C CIERNIAK Konrad X ŚWIĄTEK Maja 3:2 (16:14, 7:11, 9:11, 11:9, 11:5) 11:7
2022-05-21 10:00 93 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Fortem” Pawęzów II 8:10
1   A LIPOWICZ Kacper W MADUZIA Leszek 2:3 (8:11, 4:11, 11:8, 11:4, 5:11) 0:1
2   B DROŻDŻ Jarosław X STOSZKO Artur 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 1:1
3   C KUCHARSKI Michał Y CHŁOPEK Błażej 2:3 (9:11, 11:7, 13:11, 9:11, 10:12) 1:2
4   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian Z WINKLER Hubert 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 2:2
5   A LIPOWICZ Kacper
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
W CHŁOPEK Błażej
WINKLER Hubert
3:1 (11:8, 8:11, 11:4, 11:4) 3:2
6   B DROŻDŻ Jarosław
KUCHARSKI Michał
X STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
1:3 (10:12, 16:14, 11:13, 8:11) 3:3
7   A LIPOWICZ Kacper X STOSZKO Artur 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) 4:3
8   B DROŻDŻ Jarosław W MADUZIA Leszek 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 4:4
9   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian Y CHŁOPEK Błażej 3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:7) 5:4
10   C KUCHARSKI Michał Z WINKLER Hubert 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) 5:5
11   A LIPOWICZ Kacper Y CHŁOPEK Błażej 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) 6:5
12   C KUCHARSKI Michał W MADUZIA Leszek 1:3 (15:17, 11:9, 8:11, 7:11) 6:6
13   B DROŻDŻ Jarosław Z WINKLER Hubert 2:3 (7:11, 14:12, 5:11, 11:7, 9:11) 6:7
14   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian X STOSZKO Artur 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 6:8
15   A LIPOWICZ Kacper Z WINKLER Hubert 3:2 (11:6, 9:11, 11:8, 7:11, 11:4) 7:8
16   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian W MADUZIA Leszek 1:3 (5:11, 8:11, 11:9, 8:11) 7:9
17   B DROŻDŻ Jarosław Y CHŁOPEK Błażej 3:1 (11:9, 6:11, 11:5, 11:7) 8:9
18   C KUCHARSKI Michał X STOSZKO Artur 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 8:10
2022-05-06 19:30 94 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 9:9
1   A TOBIASZ Andrzej W KRAS Nikodem 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B RUSEK Andrzej X RAMIAN Marcin 0:3 (2:11, 4:11, 3:11) 0:2
3   C CZUPRYNA Andrzej Y KRAKOWSKI Sebastian 1:3 (11:9, 10:12, 4:11, 10:12) 0:3
4   D KRAWIEC Kamil Z NAGEL Nikodem 3:1 (11:9, 11:6, 12:14, 11:4) 1:3
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W KRAKOWSKI Sebastian
RAMIAN Marcin
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 1:4
6   B KRAWIEC Kamil
CZUPRYNA Andrzej
X KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
1:3 (12:14, 9:11, 11:9, 2:11) 1:5
7   A TOBIASZ Andrzej X RAMIAN Marcin 3:1 (12:10, 7:11, 11:6, 11:9) 2:5
8   B RUSEK Andrzej W KRAS Nikodem 1:3 (11:8, 9:11, 16:18, 8:11) 2:6
9   D KRAWIEC Kamil Y KRAKOWSKI Sebastian 3:1 (11:3, 11:6, 9:11, 11:9) 3:6
10   C CZUPRYNA Andrzej Z NAGEL Nikodem 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:8) 4:6
11   A TOBIASZ Andrzej Y KRAKOWSKI Sebastian 3:2 (6:11, 11:8, 6:11, 11:9, 11:5) 5:6
12   C CZUPRYNA Andrzej W KRAS Nikodem 1:3 (10:12, 10:12, 11:8, 8:11) 5:7
13   B RUSEK Andrzej Z NAGEL Nikodem 3:2 (6:11, 11:6, 12:14, 11:6, 11:6) 6:7
14   D KRAWIEC Kamil X RAMIAN Marcin 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) 7:7
15   A TOBIASZ Andrzej Z NAGEL Nikodem 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 8:7
16   D KRAWIEC Kamil W KRAS Nikodem 1:3 (11:5, 11:13, 4:11, 8:11) 8:8
17   B RUSEK Andrzej Y KRAKOWSKI Sebastian 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 9:8
18   C CZUPRYNA Andrzej X RAMIAN Marcin 1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 3:11) 9:9
2022-05-15 11:00 95 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 7:11
1   A KĄCKI Mateusz W SZMYD Zygmunt 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 1:0
2   B KĄCKI Patryk X SARAD Kamil 0:3 (12:14, 9:11, 7:11) 1:1
3   C BABRAL Tomasz Y SARAD Anna 0:3 (3:11, 8:11, 2:11) 1:2
4   D BABRAL Berenika Z JASIŃSKA Angelika 0:3 (5:11, 4:11, 10:12) 1:3
5   A KĄCKI Mateusz
KĄCKI Patryk
W SARAD Kamil
SARAD Anna
3:0 (11:6, 11:9, 11:2) 2:3
6   B BABRAL Tomasz
BABRAL Berenika
X SZMYD Zygmunt
JASIŃSKA Angelika
1:3 (11:9, 4:11, 7:11, 5:11) 2:4
7   A KĄCKI Mateusz X SARAD Kamil 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 5:11) 2:5
8   B KĄCKI Patryk W SZMYD Zygmunt 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) 2:6
9   D BABRAL Berenika Y SARAD Anna 0:3 (3:11, 6:11, 2:11) 2:7
10   C BABRAL Tomasz Z JASIŃSKA Angelika 0:3 (9:11, 4:11, 1:11) 2:8
11   A KĄCKI Mateusz Y SARAD Anna 3:0 (16:14, 12:10, 11:9) 3:8
12   C BABRAL Tomasz W SZMYD Zygmunt 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 3:9
13   B KĄCKI Patryk Z JASIŃSKA Angelika 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 4:9
14   D BABRAL Berenika X SARAD Kamil 3:2 (11:8, 11:8, 5:11, 9:11, 11:9) 5:9
15   A KĄCKI Mateusz Z JASIŃSKA Angelika 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) 6:9
16   D BABRAL Berenika W SZMYD Zygmunt 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) 6:10
17   B KĄCKI Patryk Y SARAD Anna 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 7:10
18   C BABRAL Tomasz X SARAD Kamil 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 7:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy