V liga rejon Tarnów
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2022-03-13
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-13 11:00 66 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6
1   A SZUMILAS Władysław W KARTECZKA Martyna 3:0 (11:2, 11:5, 11:1) 1:0
2   B OSTROWSKI Artur X KĄCKI Patryk 3:0 (11:1, 11:5, 11:6) 2:0
3   C CIERNIAK Konrad Y KĄCKI Mateusz 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 11:6) 3:0
4   D GAJOWY Mateusz Z TROJAŃSKI Sebastian 1:3 (3:11, 16:18, 11:6, 4:11) 3:1
5   A OSTROWSKI Artur
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
W KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 4:1
6   B CHRABĄSZCZ Aleksandra
SZUMILAS Władysław
X KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 5:1
7   A SZUMILAS Władysław X KĄCKI Patryk 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 6:1
8   B OSTROWSKI Artur W KARTECZKA Martyna 3:0 (11:6, 11:4, 11:2) 7:1
9   D GAJOWY Mateusz Y KĄCKI Mateusz 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 7:2
10   C CIERNIAK Konrad Z TROJAŃSKI Sebastian 1:3 (12:14, 9:11, 11:7, 3:11) 7:3
11   A NAGÓRZAŃSKI Seweryn Y KĄCKI Mateusz 0:3 (7:11, 17:19, 9:11) 7:4
12   C CIERNIAK Konrad W KARTECZKA Martyna 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 8:4
13   B OSTROWSKI Artur Z TROJAŃSKI Sebastian 3:1 (16:14, 6:11, 11:5, 11:7) 9:4
14   D GAJOWY Mateusz X KĄCKI Patryk 3:0 (12:10, 11:5, 15:13) 10:4
15   A NAGÓRZAŃSKI Seweryn Z TROJAŃSKI Sebastian 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 10:5
16   D GAJOWY Mateusz W KARTECZKA Martyna 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) 11:5
17   B OSTROWSKI Artur Y KĄCKI Mateusz 2:3 (6:11, 2:11, 11:9, 11:9, 7:11) 11:6
18   C CIERNIAK Konrad X KĄCKI Patryk 3:1 (11:2, 11:5, 7:11, 11:7) 12:6
2022-03-13 15:00 67 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOKSiR Czchów 12:6
1   A ZACHARA Józef W NIEĆ Tomasz 3:1 (11:5, 11:5, 11:13, 11:5) 1:0
2   B WAJDA Kamil X KANOWNIK Kajetan 3:2 (11:9, 9:11, 11:7, 4:11, 11:9) 2:0
3   C DROŻDŻ Jarosław Y SIKOŃ Mateusz 1:3 (11:4, 9:11, 11:13, 9:11) 2:1
4   D LIPOWICZ Kacper Z SERAFIN Mateusz 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 3:1
5   A ZACHARA Józef
DROŻDŻ Jarosław
W SERAFIN Mateusz
SIKOŃ Mateusz
3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:9) 4:1
6   B WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
X KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
3:1 (12:10, 11:8, 6:11, 11:6) 5:1
7   A ZACHARA Józef X KANOWNIK Kajetan 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 2:11) 5:2
8   B WAJDA Kamil W NIEĆ Tomasz 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 6:2
9   D LIPOWICZ Kacper Y SIKOŃ Mateusz 3:0 (11:7, 11:3, 11:3) 7:2
10   C DROŻDŻ Jarosław Z SERAFIN Mateusz 0:3 (5:11, 8:11, 10:12) 7:3
11   A ZACHARA Józef Y SIKOŃ Mateusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 8:3
12   C DROŻDŻ Jarosław W NIEĆ Tomasz 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 10:12) 8:4
13   B WAJDA Kamil Z SERAFIN Mateusz 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:8) 9:4
14   D LIPOWICZ Kacper X KANOWNIK Kajetan 3:0 (11:2, 11:5, 11:7) 10:4
15   A ZACHARA Józef Z SERAFIN Mateusz 2:3 (11:9, 11:5, 7:11, 4:11, 9:11) 10:5
16   D LIPOWICZ Kacper W NIEĆ Tomasz 3:2 (11:8, 13:15, 9:11, 11:5, 11:9) 11:5
17   B WAJDA Kamil Y SIKOŃ Mateusz 3:0 (14:12, 11:7, 11:7) 12:5
18   C DROŻDŻ Jarosław X KANOWNIK Kajetan 1:3 (3:11, 7:11, 11:6, 5:11) 12:6
2022-03-13 10:00 68 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7
1   A KRAKOWSKI Sebastian W SARAD Anna 0:3 (11:13, 9:11, 7:11) 0:1
2   B NAGEL Nikodem X SARAD Kamil 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 1:1
3   C KRAKOWSKI Paweł Y PIS Artur 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 2:1
4   D WĘGLARCZYK Jan Z SZMYD Zygmunt 0:3 (2:11, 3:11, 5:11) 2:2
5   A KRAKOWSKI Sebastian
NAGEL Nikodem
W SARAD Kamil
SARAD Anna
3:1 (14:12, 9:11, 12:10, 11:9) 3:2
6   B WĘGLARCZYK Jan
KRAKOWSKI Paweł
X SZMYD Zygmunt
KOSIBA Klaudia
1:3 (7:11, 7:11, 12:10, 8:11) 3:3
7   A KRAKOWSKI Sebastian X SARAD Kamil 3:2 (11:4, 3:11, 9:11, 11:8, 11:9) 4:3
8   B NAGEL Nikodem W SARAD Anna 3:0 (11:8, 11:8, 11:2) 5:3
9   D WĘGLARCZYK Jan Y PIS Artur 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 4:11) 5:4
10   C KRAKOWSKI Paweł Z SZMYD Zygmunt 2:3 (6:11, 11:8, 10:12, 12:10, 5:11) 5:5
11   A KRAKOWSKI Sebastian Y PIS Artur 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 6:5
12   C KRAKOWSKI Paweł W SARAD Anna 3:1 (11:3, 9:11, 14:12, 11:3) 7:5
13   B NAGEL Nikodem Z SZMYD Zygmunt 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:3) 8:5
14   D WĘGLARCZYK Jan X SARAD Kamil 1:3 (7:11, 11:6, 11:13, 5:11) 8:6
15   A KRAKOWSKI Sebastian Z SZMYD Zygmunt 1:3 (12:10, 4:11, 10:12, 6:11) 8:7
16   D SIKOŃ Jakub W KOSIBA Klaudia 3:0 (14:12, 11:3, 11:4) 9:7
17   B NAGEL Nikodem Y PIS Artur 3:1 (11:1, 8:11, 11:9, 11:7) 10:7
18   C KRAKOWSKI Paweł X SARAD Kamil 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:9) 11:7
2022-03-13 11:00 69 MKS „Tarnovia” Tarnów I - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 7:11
1   A FRANCZAK Szymon W ZIMOWSKI Mateusz 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 8:11) 0:1
2   B JURKIEWICZ Jakub X WOLIŃSKI Wojciech 3:2 (8:11, 11:4, 7:11, 11:8, 11:7) 1:1
3   C TOKARCZYK Szymon Y KRAWIEC Kamil 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 1:2
4   D ŚLAZYK Karol Z TOBIASZ Andrzej 2:3 (7:11, 11:9, 8:11, 11:3, 4:11) 1:3
5   A FRANCZAK Szymon
TOKARCZYK Szymon
W WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
1:3 (11:4, 7:11, 4:11, 4:11) 1:4
6   B JURKIEWICZ Jakub
ŚLAZYK Karol
X TOBIASZ Andrzej
ZIMOWSKI Mateusz
2:3 (9:11, 11:7, 4:11, 11:7, 10:12) 1:5
7   A FRANCZAK Szymon X WOLIŃSKI Wojciech 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) 2:5
8   B JURKIEWICZ Jakub W ZIMOWSKI Mateusz 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 14:12) 3:5
9   D ŚLAZYK Karol Y KRAWIEC Kamil 0:3 (8:11, 3:11, 6:11) 3:6
10   C TOKARCZYK Szymon Z TOBIASZ Andrzej 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 3:7
11   A FRANCZAK Szymon Y KRAWIEC Kamil 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 3:8
12   C TOKARCZYK Szymon W ZIMOWSKI Mateusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) 4:8
13   B JURKIEWICZ Jakub Z TOBIASZ Andrzej 0:3 (5:11, 10:12, 9:11) 4:9
14   D ŚLAZYK Karol X WOLIŃSKI Wojciech 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 12:10) 5:9
15   A FRANCZAK Szymon Z TOBIASZ Andrzej 2:3 (8:11, 7:11, 11:8, 11:7, 9:11) 5:10
16   D ŚLAZYK Karol W ZIMOWSKI Mateusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 6:10
17   B JURKIEWICZ Jakub Y KRAWIEC Kamil 1:3 (12:10, 11:13, 7:11, 8:11) 6:11
18   C TOKARCZYK Szymon X WOLIŃSKI Wojciech 3:2 (11:7, 11:13, 6:11, 11:2, 11:6) 7:11
2022-03-13 16:00 70 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Fortem” Pawęzów II 5:13
1   A HABA Klaudia W MADUZIA Leszek 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 1:0
2   B HABA Oliwia X STOSZKO Artur 0:3 (7:11, 3:11, 8:11) 1:1
3   C ŚWIĄTEK Maja Y CHŁOPEK Błażej 1:3 (11:7, 9:11, 10:12, 9:11) 1:2
4   D MILÓWKA Julia Z WINKLER Hubert 3:2 (11:5, 9:11, 12:10, 10:12, 11:7) 2:2
5   A HABA Oliwia
HABA Klaudia
W STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
2:3 (12:10, 11:8, 6:11, 6:11, 10:12) 2:3
6   B MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
X CHŁOPEK Błażej
WINKLER Hubert
0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 2:4
7   A HABA Klaudia X STOSZKO Artur 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 2:5
8   B HABA Oliwia W MADUZIA Leszek 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 2:6
9   D MILÓWKA Julia Y CHŁOPEK Błażej 2:3 (11:9, 10:12, 11:1, 8:11, 6:11) 2:7
10   C ŚWIĄTEK Maja Z WINKLER Hubert 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) 2:8
11   A HABA Klaudia Y CHŁOPEK Błażej 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 2:9
12   C ŚWIĄTEK Maja W MADUZIA Leszek 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 4:11) 2:10
13   B HABA Oliwia Z WINKLER Hubert 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 2:11
14   D MILÓWKA Julia X STOSZKO Artur 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 6:11) 2:12
15   A HABA Klaudia Z WINKLER Hubert 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 2:13
16   D MILÓWKA Julia W PRZEKLASA Karol 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 3:13
17   B HABA Oliwia Y PRZEKLASA Anna 3:0 (11:4, 11:2, 11:2) 4:13
18   C ŚWIĄTEK Maja X PRZEKLASA Wojciech 3:0 (11:4, 11:8, 11:4) 5:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy