IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2022-01-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-15 14:00 61 KS „Backhand” Andrychów - MKS „Centrum” Kraków 9:5
1   A OPYD Artur W UTYLSKI Filip 3:2 (11:3, 9:11, 11:8, 12:14, 11:2) 1:0
2   B KONIECZNY Tomasz X WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:6, 11:8, 14:12) 2:0
3   C MERTA Rafał Y RADEK Arkadiusz 1:3 (10:12, 5:11, 11:6, 7:11) 2:1
4   D OSTANEK Michał Z RAJTAR Marek 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) 2:2
5   A KONIECZNY Tomasz
OPYD Artur
W UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
3:2 (8:11, 11:9, 9:11, 11:7, 11:9) 3:2
6   B OSTANEK Michał
MERTA Rafał
X RAJTAR Marek
STOCHEL Adam
3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:5) 4:2
7   A OPYD Artur X STOCHEL Adam 3:0 (11:3, 11:6, 11:8) 5:2
8   B KONIECZNY Tomasz W UTYLSKI Filip 3:1 (10:12, 11:6, 11:7, 13:11) 6:2
9   D OSTANEK Michał Y RADEK Arkadiusz 1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 9:11) 6:3
10   C MERTA Rafał Z RAJTAR Marek 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 6:4
11   A OPYD Artur Y RADEK Arkadiusz 3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 11:3) 7:4
12   C OCHMAN Michał W UTYLSKI Filip 0:3 (9:11, 2:11, 16:18) 7:5
13   B KONIECZNY Tomasz Z RAJTAR Marek 3:2 (11:7, 11:7, 4:11, 5:11, 11:8) 8:5
14   D OSTANEK Michał X STOCHEL Adam 3:0 (11:6, 15:13, 11:7) 9:5
2022-01-18 18:00 62 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II
2022-01-15 18:00 63 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I 5:9
1   A DZIADEK Dominik W KURCZYNA Łukasz 1:3 (9:11, 12:10, 1:11, 6:11) 0:1
2   B WALICZEK Wojciech X PIĄSTKA Michał 3:2 (9:11, 7:11, 11:5, 11:8, 11:9) 1:1
3   C DŹWIG Andrzej Y WOJDYŁA Dominik 3:2 (11:8, 10:12, 13:15, 11:3, 11:7) 2:1
4   D ŚWIATŁOŃ Sebastian Z BRUZDA Rafał 2:3 (11:9, 11:13, 6:11, 11:8, 7:11) 2:2
5   A WALICZEK Wojciech
DŹWIG Andrzej
W MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
3:2 (7:11, 11:13, 13:11, 11:7, 11:7) 3:2
6   B ŚWIATŁOŃ Sebastian
DZIADEK Dominik
X PIĄSTKA Michał
WOJDYŁA Dominik
2:3 (11:7, 7:11, 12:10, 4:11, 7:11) 3:3
7   A DZIADEK Dominik X PIĄSTKA Michał 2:3 (10:12, 11:9, 9:11, 11:9, 3:11) 3:4
8   B WALICZEK Wojciech W KURCZYNA Łukasz 3:2 (11:6, 7:11, 8:11, 16:14, 11:8) 4:4
9   D ŚWIATŁOŃ Sebastian Y WOJDYŁA Dominik 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 4:5
10   C DŹWIG Andrzej Z BRUZDA Rafał 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 4:6
11   A DZIADEK Dominik Y WOJDYŁA Dominik 1:3 (10:12, 11:9, 9:11, 5:11) 4:7
12   C DŹWIG Andrzej W KURCZYNA Łukasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 5:7
13   B WALICZEK Wojciech Z BRUZDA Rafał 2:3 (11:8, 9:11, 11:3, 9:11, 9:11) 5:8
14   D ŚWIATŁOŃ Sebastian X PIĄSTKA Michał 2:3 (11:7, 6:11, 6:11, 14:12, 6:11) 5:9
2022-01-15 15:00 64 LKS „Victoria” Nidek - KS „Podwawelski” Kraków III 10:4
1   A PIEKARCZYK Michał W BODZIONY Mateusz 3:1 (11:6, 14:16, 11:7, 11:1) 1:0
2   B WODNIAK Kamil X DYMEK Michał 3:0 (11:5, 11:2, 11:3) 2:0
3   C HOLCMAN Tomasz Y BOLEK Łukasz 3:1 (14:12, 11:8, 10:12, 12:10) 3:0
4   D WOLANIN Piotr Z GAJDA Rafał 2:3 (11:8, 4:11, 12:10, 9:11, 7:11) 3:1
5   A WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
W BOLEK Łukasz
GAJDA Rafał
2:3 (6:11, 8:11, 11:8, 12:10, 9:11) 3:2
6   B ŻEBRO Krzysztof
PIEKARCZYK Michał
X BIEL Jakub
PIETRZYK Marcin
0:3 (6:11, 9:11, 11:13) 3:3
7   A PIEKARCZYK Michał X DYMEK Michał 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:8) 4:3
8   B WODNIAK Kamil W BODZIONY Mateusz 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) 5:3
9   D WOLANIN Piotr Y BOLEK Łukasz 3:1 (11:7, 15:13, 7:11, 11:7) 6:3
10   C HOLCMAN Tomasz Z GAJDA Rafał 3:1 (11:8, 9:11, 13:11, 11:7) 7:3
11   A PIEKARCZYK Michał Y BIEL Jakub 3:1 (6:11, 11:4, 11:9, 11:3) 8:3
12   C HOLCMAN Tomasz W BODZIONY Mateusz 3:2 (8:11, 11:2, 11:7, 6:11, 11:8) 9:3
13   B WODNIAK Kamil Z GAJDA Rafał 1:3 (9:11, 6:11, 11:5, 5:11) 9:4
14   D WOLANIN Piotr X PIETRZYK Marcin 3:2 (9:11, 11:13, 11:9, 11:8, 11:9) 10:4
2022-01-14 18:30 65 KS „Bronowianka” Kraków III - KTS „Victoria” Spytkowice 11:3
1   A TWARÓG Mariusz W GRONDALCZYK Adrian 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:3) 1:0
2   B ANDRZEJAK Kacper X MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) 2:0
3   C KILISZEK Kamila Y CHOJNA Dawid 0:3 (6:11, 9:11, 3:11) 2:1
4   D SYRDA Zuzanna Z MUCHA Daniel 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) 3:1
5   A TWARÓG Mariusz
ANDRZEJAK Kacper
W CHOJNA Dawid
MUCHA Daniel
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:7) 4:1
6   B SYRDA Zuzanna
KILISZEK Kamila
X MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
3:1 (11:8, 11:8, 4:11, 11:9) 5:1
7   A TWARÓG Mariusz X MAMOŃ Wojciech 2:3 (11:7, 12:10, 9:11, 2:11, 7:11) 5:2
8   B ANDRZEJAK Kacper W GRONDALCZYK Adrian 3:1 (8:11, 11:7, 11:6, 11:6) 6:2
9   D SYRDA Zuzanna Y CHOJNA Dawid 1:3 (8:11, 4:11, 11:9, 2:11) 6:3
10   C KILISZEK Kamila Z MUCHA Daniel 3:2 (11:8, 4:11, 12:14, 18:16, 11:6) 7:3
11   A TWARÓG Mariusz Y CHOJNA Dawid 3:2 (11:8, 9:11, 10:12, 11:6, 11:7) 8:3
12   C KILISZEK Kamila W GRONDALCZYK Adrian 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 9:3
13   B ANDRZEJAK Kacper Z MUCHA Daniel 3:2 (16:18, 7:11, 11:4, 11:3, 11:5) 10:3
14   D SYRDA Zuzanna X MAMOŃ Wojciech 3:0 (12:10, 11:7, 11:4) 11:3
2022-01-09 11:00 66 LKS „Polonia” Wilczkowice II - MKS „Skawa” Wadowice II 10:4
1   A GADAWSKI Adrian W JOŃCZYK Bartłomiej 3:2 (11:6, 16:18, 9:11, 11:9, 11:7) 1:0
2   B NOWICKI Marek X KACZMARCZYK Karol 3:0 (11:9, 11:6, 11:3) 2:0
3   C DĄBROWSKI Damian Y RUPA Robert 0:3 (6:11, 14:16, 11:13) 2:1
4   D PARTYKA Ryszard Z PIEKARCZYK Zuzanna 3:1 (11:9, 11:5, 10:12, 11:9) 3:1
5   A PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
W PIEKARCZYK Zuzanna
KACZMARCZYK Karol
3:1 (11:9, 6:11, 11:6, 11:8) 4:1
6   B DĄBROWSKI Damian
NOWICKI Marek
X RUPA Robert
JOŃCZYK Bartłomiej
2:3 (12:10, 11:8, 5:11, 6:11, 4:11) 4:2
7   A GADAWSKI Adrian X KACZMARCZYK Karol 3:1 (11:8, 11:5, 10:12, 11:8) 5:2
8   B NOWICKI Marek W JOŃCZYK Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 6:2
9   D KALICIAK Dariusz Y RUPA Robert 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) 6:3
10   C DĄBROWSKI Damian Z PIEKARCZYK Zuzanna 3:1 (12:10, 14:16, 12:10, 18:16) 7:3
11   A GADAWSKI Adrian Y RUPA Robert 2:3 (11:9, 11:13, 9:11, 12:10, 7:11) 7:4
12   C DĄBROWSKI Damian W JOŃCZYK Bartłomiej 3:2 (5:11, 14:16, 11:4, 11:5, 11:5) 8:4
13   B NOWICKI Marek Z PIEKARCZYK Zuzanna 3:1 (11:4, 11:4, 10:12, 11:9) 9:4
14   D KALICIAK Dariusz X KACZMARCZYK Karol 3:1 (13:11, 12:14, 12:10, 11:9) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 4z@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy