V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2020-11-29
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-29 13:00 21 MOSiR Tuchów - UKS „Villa Verde” Olesno V 1:17 tak
1   A MARTYKA Igor W ŚWIATŁOWSKI Sebastian 0:3 (1:11, 3:11, 4:11) 0:1
2   B STEFAN Igor X LIPOWICZ Kacper 2:3 (9:11, 11:8, 3:11, 11:9, 6:11) 0:2
3   C WŁODEK Krystian Y DROŻDŻ Jarosław 0:3 (10:12, 4:11, 3:11) 0:3
4   D FURMAŃSKI Robert Z KUCHARSKI Michał 0:3 (11:13, 8:11, 2:11) 0:4
5   A STEFAN Igor
FURMAŃSKI Robert
W DROŻDŻ Jarosław
KUCHARSKI Michał
0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 0:5
6   B KOCOŁ Piotr
WŁODEK Krystian
X LIPOWICZ Kacper
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
0:3 (10:12, 5:11, 8:11) 0:6
7   A MARTYKA Igor X LIPOWICZ Kacper 0:3 (4:11, 2:11, 4:11) 0:7
8   B STEFAN Igor W ŚWIATŁOWSKI Sebastian 0:3 (5:11, 3:11, 8:11) 0:8
9   D FURMAŃSKI Robert Y DROŻDŻ Jarosław 1:3 (2:11, 11:8, 4:11, 5:11) 0:9
10   C WŁODEK Krystian Z JAJE Tomasz 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) 0:10
11   A KOCOŁ Piotr Y DROŻDŻ Jarosław 0:3 (7:11, 2:11, 9:11) 0:11
12   C WŁODEK Krystian W ŚWIATŁOWSKI Sebastian 0:3 (5:11, 3:11, 10:12) 0:12
13   B STEFAN Igor Z JAJE Tomasz 3:2 (3:11, 12:10, 11:4, 8:11, 21:19) 1:12
14   D FURMAŃSKI Robert X LIPOWICZ Kacper 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 1:13
15   A KOCOŁ Piotr Z JAJE Tomasz 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 1:14
16   D FURMAŃSKI Robert W ŚWIATŁOWSKI Sebastian 0:3 (4:11, 8:11, 2:11) 1:15
17   B STEFAN Igor Y DROŻDŻ Jarosław 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) 1:16
18   C WŁODEK Krystian X LIPOWICZ Kacper 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) 1:17
2020-11-26 18:30 22 MOKSiR Czchów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7 tak
1   A BACZ Andrzej W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:1 (11:7, 11:7, 7:11, 11:8) 1:0
2   B KANOWNIK Kajetan X SZMYD Zygmunt 3:2 (11:4, 9:11, 9:11, 11:6, 11:7) 2:0
3   C SERAFIN Mateusz Y PARA Eligiusz 3:1 (12:10, 11:7, 8:11, 11:8) 3:0
4   D SIKOŃ Mateusz Z PODGÓRSKI Jan 0:3 (1:11, 9:11, 10:12) 3:1
5   A BACZ Andrzej
SERAFIN Mateusz
W PARA Eligiusz
SZMYD Zygmunt
2:3 (7:11, 11:8, 11:3, 7:11, 6:11) 3:2
6   B KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
X PODGÓRSKI Jan
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
3:1 (11:8, 2:11, 11:3, 13:11) 4:2
7   A BACZ Andrzej X SZMYD Zygmunt 3:1 (4:11, 11:9, 11:6, 11:9) 5:2
8   B KANOWNIK Kajetan W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:0 (11:5, 12:10, 11:6) 6:2
9   D SIKOŃ Mateusz Y PARA Eligiusz 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) 6:3
10   C SERAFIN Mateusz Z PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:8, 11:9, 16:14) 7:3
11   A BACZ Andrzej Y PARA Eligiusz 3:1 (4:11, 12:10, 11:7, 11:5) 8:3
12   C SERAFIN Mateusz W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2:3 (9:11, 7:11, 13:11, 11:6, 6:11) 8:4
13   B KANOWNIK Kajetan Z PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:2, 11:1, 11:3) 9:4
14   D SIKOŃ Mateusz X SZMYD Zygmunt 3:2 (13:11, 3:11, 11:7, 10:12, 11:7) 10:4
15   A TOMKOWSKI Dawid Z PODGÓRSKI Jan 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 10:5
16   D SIKOŃ Mateusz W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (5:11, 5:11, 2:11) 10:6
17   B KANOWNIK Kajetan Y PARA Eligiusz 3:0 (11:3, 14:12, 11:5) 11:6
18   C NIEĆ Tomasz X SZMYD Zygmunt 1:3 (11:13, 11:8, 8:11, 7:11) 11:7
2020-11-28 11:00 23 UKS „Królewski Biecz” - TG „Sokół” Brzesko 0:18 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2021-02-18 18:00 24 UKS „Sokół” Żabno - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 5:13 tak
1   A SZUMILAS Władysław W CZUPRYNA Andrzej 0:3 (10:12, 6:11, 8:11) 0:1
2   B CHOLEWA Dariusz X RUSEK Andrzej 3:2 (12:14, 11:8, 11:7, 9:11, 11:8) 1:1
3   C NAGÓRZAŃSKI Seweryn Y KRAWIEC Kamil 3:2 (9:11, 9:11, 11:8, 11:7, 11:4) 2:1
4   D MLECZKO Mateusz Z TOBIASZ Andrzej 1:3 (6:11, 11:6, 5:11, 5:11) 2:2
5   A MLECZKO Mateusz
CIERNIAK Konrad
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
0:3 (2:11, 8:11, 4:11) 2:3
6   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn
SZUMILAS Władysław
X KRAWIEC Kamil
CZUPRYNA Andrzej
2:3 (3:11, 3:11, 11:7, 11:6, 7:11) 2:4
7   A SZUMILAS Władysław X RUSEK Andrzej 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 2:5
8   B CHOLEWA Dariusz W CZUPRYNA Andrzej 3:2 (13:11, 11:6, 8:11, 6:11, 11:7) 3:5
9   D MLECZKO Mateusz Y KRAWIEC Kamil 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 3:6
10   C NAGÓRZAŃSKI Seweryn Z TOBIASZ Andrzej 0:3 (11:13, 11:13, 6:11) 3:7
11   A CIERNIAK Konrad Y KRAWIEC Kamil 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 3:8
12   C NAGÓRZAŃSKI Seweryn W CZUPRYNA Andrzej 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 3:9
13   B CHOLEWA Dariusz Z TOBIASZ Andrzej 3:2 (11:6, 11:7, 9:11, 8:11, 11:7) 4:9
14   D MLECZKO Mateusz X RUSEK Andrzej 1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 4:11) 4:10
15   A CIERNIAK Konrad Z TOBIASZ Andrzej 1:3 (11:6, 4:11, 7:11, 9:11) 4:11
16   D MLECZKO Mateusz W CZUPRYNA Andrzej 0:3 (11:13, 7:11, 9:11) 4:12
17   B CHOLEWA Dariusz Y KRAWIEC Kamil 3:2 (11:7, 8:11, 9:11, 11:4, 11:5) 5:12
18   C NAGÓRZAŃSKI Seweryn X RUSEK Andrzej 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 5:13
2020-11-29 12:00 25 UKS „Fortem” Pawęzów - LUKS „Sobolik” Sobolów 17:1 tak
1   A WINKLER Grzegorz W BABRAL Stanisław 3:0 (11:2, 11:2, 11:5) 1:0
2   B WINKLER Paweł X KARTECZKA Martyna 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) 2:0
3   C CHŁOPEK Błażej Y TROJAŃSKI Sebastian 3:1 (11:2, 9:11, 11:6, 11:4) 3:0
4   D MADUZIA Leszek Z KĄCKI Mateusz 3:0 (12:10, 11:4, 11:5) 4:0
5   A WINKLER Grzegorz
WINKLER Paweł
W BABRAL Stanisław
KARTECZKA Martyna
3:0 (11:2, 11:5, 11:1) 5:0
6   B SZCZEPAŃSKI Andrzej
MADUZIA Leszek
X KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
3:2 (10:12, 4:11, 11:8, 11:4, 11:5) 6:0
7   A WINKLER Grzegorz X KARTECZKA Martyna 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) 7:0
8   B WINKLER Paweł W BABRAL Stanisław 3:0 (11:1, 11:1, 11:1) 8:0
9   D MADUZIA Leszek Y TROJAŃSKI Sebastian 3:1 (11:8, 9:11, 14:12, 11:6) 9:0
10   C CHŁOPEK Błażej Z KĄCKI Mateusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 10:0
11   A SZCZEPAŃSKI Oliwier Y TROJAŃSKI Sebastian 3:1 (15:13, 6:11, 11:6, 11:2) 11:0
12   C CHŁOPEK Błażej W BABRAL Stanisław 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) 12:0
13   B WINKLER Hubert Z KĄCKI Mateusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 13:0
14   D PRZEKLASA Karol X KARTECZKA Martyna 3:1 (11:13, 11:3, 11:2, 11:5) 14:0
15   A SZCZEPAŃSKI Oliwier Z KĄCKI Mateusz 0:3 (8:11, 6:11, 12:14) 14:1
16   D PRZEKLASA Karol W BABRAL Stanisław 3:0 (11:1, 11:7, 11:1) 15:1
17   B WINKLER Hubert Y TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 16:1
18   C CHŁOPEK Błażej X KARTECZKA Martyna 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) 17:1
2020-11-28 17:00 60 MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 7:11 tak
1   A MILÓWKA Julia W NAGEL Nikodem 3:0 (11:1, 11:6, 11:5) 1:0
2   B ŚWIĄTEK Maja X KRAS Nikodem 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 1:1
3   C HABA Klaudia Y KRAKOWSKI Sebastian 2:3 (11:5, 10:12, 11:8, 9:11, 9:11) 1:2
4   D ŚWIĄTEK Emilia Z KOBYLARCZYK Kacper 3:2 (8:11, 8:11, 11:9, 11:8, 11:6) 2:2
5   A MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
W KRAKOWSKI Sebastian
KOBYLARCZYK Kacper
3:0 (12:10, 11:4, 11:7) 3:2
6   B HABA Klaudia
ŚWIĄTEK Emilia
X KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 3:3
7   A MILÓWKA Julia X KRAS Nikodem 3:1 (11:6, 10:12, 11:7, 11:5) 4:3
8   B ŚWIĄTEK Maja W NAGEL Nikodem 2:3 (8:11, 11:8, 7:11, 12:10, 10:12) 4:4
9   D ŚWIĄTEK Emilia Y KRAKOWSKI Sebastian 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 4:5
10   C HABA Klaudia Z KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 5:5
11   A MILÓWKA Julia Y KRAKOWSKI Sebastian 3:0 (11:5, 11:9, 12:10) 6:5
12   C HABA Klaudia W NAGEL Nikodem 1:3 (10:12, 11:5, 9:11, 7:11) 6:6
13   B ŚWIĄTEK Maja Z KOBYLARCZYK Kacper 3:1 (8:11, 11:5, 11:9, 11:3) 7:6
14   D ŚWIĄTEK Emilia X KRAS Nikodem 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) 7:7
15   A MILÓWKA Julia Z KRAKOWSKI Paweł 1:3 (7:11, 12:10, 8:11, 6:11) 7:8
16   D ŚWIĄTEK Emilia W NAGEL Nikodem 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) 7:9
17   B ŚWIĄTEK Maja Y KRAKOWSKI Sebastian 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 7:10
18   C HABA Klaudia X KRAS Nikodem 2:3 (11:13, 11:7, 6:11, 12:10, 9:11) 7:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11