V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2020-10-25
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-24 11:00 11 UKS „Królewski Biecz” - UKS „Villa Verde” Olesno V 3:15 tak
1   A CICHOŃ Łukasz W LIPOWICZ Kacper 1:3 (13:11, 9:11, 9:11, 9:11) 0:1
2   B SARAD Kamil X LIPOWICZ Robert 2:3 (11:8, 11:8, 8:11, 8:11, 8:11) 0:2
3   C DUDEK Adam Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1:3 (11:5, 3:11, 4:11, 7:11) 0:3
4   D CZELUŚNIAK Angelika Z DROŻDŻ Jarosław 0:3 (2:11, 1:11, 1:11) 0:4
5   A DUDEK Adam
CICHOŃ Łukasz
W LIPOWICZ Kacper
LIPOWICZ Robert
2:3 (11:5, 11:7, 7:11, 10:12, 8:11) 0:5
6   B CZELUŚNIAK Angelika
SARAD Kamil
X DROŻDŻ Jarosław
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 0:6
7   A CICHOŃ Łukasz X LIPOWICZ Robert 3:0 (11:5, 11:5, 19:17) 1:6
8   B SARAD Kamil W LIPOWICZ Kacper 0:3 (4:11, 10:12, 5:11) 1:7
9   D CZELUŚNIAK Angelika Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 12:14) 1:8
10   C DUDEK Adam Z DROŻDŻ Jarosław 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 1:9
11   A CICHOŃ Łukasz Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 2:3 (11:9, 6:11, 11:5, 11:13, 10:12) 1:10
12   C DUDEK Adam W LIPOWICZ Kacper 0:3 (4:11, 9:11, 10:12) 1:11
13   B SARAD Kamil Z DROŻDŻ Jarosław 1:3 (4:11, 11:8, 6:11, 10:12) 1:12
14   D CZELUŚNIAK Angelika X LIPOWICZ Robert 0:3 (5:11, 2:11, 0:11) 1:13
15   A CICHOŃ Łukasz Z DROŻDŻ Jarosław 3:2 (11:8, 6:11, 6:11, 11:6, 11:6) 2:13
16   D CZELUŚNIAK Angelika W LIPOWICZ Kacper 0:3 (2:11, 9:11, 8:11) 2:14
17   B SARAD Kamil Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 2:15
18   C DUDEK Adam X LIPOWICZ Robert 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 3:15
2020-10-25 11:00 12 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów III 6:12 tak
1   A SZUMILAS Władysław W PODGÓRSKI Jan 0:3 (12:14, 5:11, 6:11) 0:1
2   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn X KOZIOŁ Wiesław 1:3 (9:11, 12:14, 11:2, 2:11) 0:2
3   C MLECZKO Mateusz Y SZMYD Zygmunt 0:3 (9:11, 3:11, 10:12) 0:3
4   D GAJOWY Mateusz Z KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (1:11, 5:11, 3:11) 0:4
5   A MLECZKO Mateusz
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
W KOZIOŁ Wiesław
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
3:0 (11:2, 11:3, 11:7) 1:4
6   B CIERNIAK Konrad
SZUMILAS Władysław
X PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
2:3 (11:9, 11:6, 5:11, 5:11, 8:11) 1:5
7   A SZUMILAS Władysław X KOZIOŁ Wiesław 3:1 (12:10, 11:8, 9:11, 11:4) 2:5
8   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn W PODGÓRSKI Jan 3:2 (11:8, 12:14, 12:10, 8:11, 11:5) 3:5
9   D GAJOWY Mateusz Y SZMYD Zygmunt 0:3 (9:11, 4:11, 6:11) 3:6
10   C MLECZKO Mateusz Z KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 3:7
11   A SZUMILAS Władysław Y SZMYD Zygmunt 3:2 (9:11, 4:11, 11:9, 11:7, 12:10) 4:7
12   C MLECZKO Mateusz W PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 5:7
13   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn Z KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:0 (11:6, 12:10, 11:2) 6:7
14   D CIERNIAK Konrad X KOZIOŁ Wiesław 1:3 (11:9, 9:11, 11:13, 3:11) 6:8
15   A SZUMILAS Władysław Z KĄDZIOŁKA Bartłomiej 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 5:11) 6:9
16   D CIERNIAK Konrad W PODGÓRSKI Jan 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 6:10
17   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn Y SZMYD Zygmunt 1:3 (9:11, 4:11, 12:10, 7:11) 6:11
18   C MLECZKO Mateusz X KOZIOŁ Wiesław 2:3 (4:11, 13:11, 11:8, 7:11, 4:11) 6:12
2020-10-25 11:00 13 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko 6:12 tak
1   A KUCHARCZYK Dominik W PIĘKOSZ Jakub 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 0:1
2   B RAJZER Krzysztof X PUT Maciej 1:3 (6:11, 9:11, 11:6, 4:11) 0:2
3   C KĄCKI Mateusz Y NOWAK Dawid 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) 1:2
4   D TROJAŃSKI Sebastian Z PIĘKOSZ Wacław 0:3 (2:11, 7:11, 5:11) 1:3
5   A KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
W PIĘKOSZ Jakub
PIĘKOSZ Wacław
2:3 (12:10, 9:11, 7:11, 11:5, 9:11) 1:4
6   B RAJZER Krzysztof
KUCHARCZYK Dominik
X NOWAK Dawid
PUT Maciej
2:3 (5:11, 11:8, 11:9, 11:13, 14:16) 1:5
7   A KUCHARCZYK Dominik X PUT Maciej 1:3 (11:7, 5:11, 4:11, 7:11) 1:6
8   B RAJZER Krzysztof W PIĘKOSZ Jakub 3:2 (0:11, 11:9, 11:9, 8:11, 11:7) 2:6
9   D TROJAŃSKI Sebastian Y NOWAK Dawid 0:3 (9:11, 9:11, 11:13) 2:7
10   C KĄCKI Mateusz Z PIĘKOSZ Wacław 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 2:8
11   A KĄCKI Patryk Y NOWAK Dawid 0:3 (2:11, 1:11, 5:11) 2:9
12   C KĄCKI Mateusz W PIĘKOSZ Jakub 3:2 (11:9, 11:7, 5:11, 8:11, 11:8) 3:9
13   B RAJZER Krzysztof Z PIĘKOSZ Wacław 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 3:10
14   D TROJAŃSKI Sebastian X PUT Maciej 3:2 (12:10, 11:8, 10:12, 4:11, 12:10) 4:10
15   A KĄCKI Patryk Z PIĘKOSZ Wacław 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 4:11
16   D TROJAŃSKI Sebastian W PIĘKOSZ Jakub 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 4:12
17   B RAJZER Krzysztof Y NOWAK Dawid 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 5:12
18   C KĄCKI Mateusz X PUT Maciej 3:0 (11:6, 11:6, 12:10) 6:12
2020-10-23 19:00 14 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1:17 tak
1   A SIKOŃ Maciej W TOBIASZ Andrzej 0:3 (5:11, 8:11, 11:13) 0:1
2   B NAGEL Nikodem X KRAWIEC Kamil 0:3 (6:11, 7:11, 3:11) 0:2
3   C KRAS Nikodem Y WOLIŃSKI Wojciech 0:3 (7:11, 3:11, 6:11) 0:3
4   D KRAKOWSKI Sebastian Z WOLIŃSKI Andrzej 0:3 (8:11, 6:11, 10:12) 0:4
5   A KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
W WOLIŃSKI Andrzej
TOBIASZ Andrzej
0:3 (4:11, 9:11, 7:11) 0:5
6   B KRAKOWSKI Sebastian
SIKOŃ Maciej
X WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
0:3 (5:11, 3:11, 8:11) 0:6
7   A SIKOŃ Maciej X KRAWIEC Kamil 1:3 (9:11, 11:5, 8:11, 6:11) 0:7
8   B NAGEL Nikodem W TOBIASZ Andrzej 1:3 (11:4, 4:11, 7:11, 4:11) 0:8
9   D KRAKOWSKI Sebastian Y WOLIŃSKI Wojciech 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 0:9
10   C KRAS Nikodem Z WOLIŃSKI Andrzej 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 0:10
11   A SIKOŃ Maciej Y WOLIŃSKI Wojciech 3:2 (9:11, 11:7, 11:8, 8:11, 11:9) 1:10
12   C KRAKOWSKI Paweł W TOBIASZ Andrzej 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 1:11
13   B NAGEL Nikodem Z WOLIŃSKI Andrzej 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 1:12
14   D KRAKOWSKI Sebastian X KRAWIEC Kamil 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 1:13
15   A SIKOŃ Maciej Z WOLIŃSKI Andrzej 1:3 (11:7, 4:11, 8:11, 9:11) 1:14
16   D WĘGLARCZYK Jan W TOBIASZ Andrzej 0:3 (6:11, 3:11, 7:11) 1:15
17   B NAGEL Nikodem Y WOLIŃSKI Wojciech 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 7:11) 1:16
18   C KRAKOWSKI Paweł X KRAWIEC Kamil 1:3 (8:11, 11:9, 4:11, 7:11) 1:17
2020-12-16 18:30 15 UKS „Fortem” Pawęzów - MOSiR Tuchów 16:2 tak
1   A WINKLER Grzegorz W MARTYKA Igor 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 1:0
2   B WINKLER Paweł X STEFAN Igor 3:0 (11:1, 11:3, 11:5) 2:0
3   C WINKLER Hubert Y FURMAŃSKI Robert 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 3:0
4   D SZCZEPAŃSKI Oliwier Z WŁODEK Krystian 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) 4:0
5   A WINKLER Grzegorz
WINKLER Paweł
W STEFAN Igor
FURMAŃSKI Robert
3:1 (11:4, 7:11, 11:7, 11:4) 5:0
6   B SZCZEPAŃSKI Oliwier
WINKLER Hubert
X MARTYKA Igor
WŁODEK Krystian
3:0 (11:5, 11:5, 11:3) 6:0
7   A WINKLER Grzegorz X STEFAN Igor 3:0 (11:1, 11:3, 11:5) 7:0
8   B WINKLER Paweł W MARTYKA Igor 3:0 (11:3, 11:1, 11:5) 8:0
9   D SZCZEPAŃSKI Oliwier Y FURMAŃSKI Robert 2:3 (8:11, 11:8, 11:9, 8:11, 9:11) 8:1
10   C WINKLER Hubert Z WŁODEK Krystian 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 9:1
11   A CHŁOPEK Błażej Y FURMAŃSKI Robert 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 10:1
12   C WINKLER Hubert W MARTYKA Igor 3:0 (11:2, 11:2, 11:8) 11:1
13   B WINKLER Paweł Z WŁODEK Krystian 3:0 (11:1, 11:5, 11:4) 12:1
14   D SZCZEPAŃSKI Oliwier X STEFAN Igor 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 12:14) 12:2
15   A CHŁOPEK Błażej Z WŁODEK Krystian 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) 13:2
16   D SZCZEPAŃSKI Oliwier W MARTYKA Igor 3:2 (11:9, 8:11, 9:11, 12:10, 11:4) 14:2
17   B PRZEKLASA Karol Y FURMAŃSKI Robert 3:2 (11:8, 9:11, 10:12, 11:2, 13:11) 15:2
18   C WINKLER Hubert X STEFAN Igor 3:1 (10:12, 12:10, 11:7, 11:3) 16:2
2020-10-24 10:00 58 MKS „Tarnovia” Tarnów II - MOKSiR Czchów 4:14 tak
1   A MILÓWKA Julia W KANOWNIK Kajetan 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 0:1
2   B ŚWIĄTEK Maja X BACZ Andrzej 3:1 (11:9, 11:8, 11:13, 11:9) 1:1
3   C HABA Klaudia Y NIEĆ Tomasz 3:2 (11:9, 3:11, 2:11, 11:9, 11:8) 2:1
4   D ŚWIĄTEK Emilia Z KOSTRZEWA Kacper 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 2:2
5   A MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
W BACZ Andrzej
KOSTRZEWA Kacper
2:3 (7:11, 15:13, 10:12, 11:6, 2:11) 2:3
6   B HABA Klaudia
ŚWIĄTEK Emilia
X KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
2:3 (6:11, 12:10, 3:11, 11:9, 4:11) 2:4
7   A MILÓWKA Julia X BACZ Andrzej 1:3 (8:11, 11:8, 3:11, 4:11) 2:5
8   B ŚWIĄTEK Maja W KANOWNIK Kajetan 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 2:6
9   D ŚWIĄTEK Emilia Y NIEĆ Tomasz 0:3 (2:11, 6:11, 10:12) 2:7
10   C HABA Klaudia Z KOSTRZEWA Kacper 3:0 (14:12, 11:5, 11:9) 3:7
11   A MILÓWKA Julia Y NIEĆ Tomasz 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 4:7
12   C HABA Klaudia W KANOWNIK Kajetan 1:3 (10:12, 11:8, 9:11, 12:14) 4:8
13   B ŚWIĄTEK Maja Z KOSTRZEWA Kacper 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 4:9
14   D ŚWIĄTEK Emilia X BACZ Andrzej 0:3 (2:11, 2:11, 3:11) 4:10
15   A MILÓWKA Julia Z KOSTRZEWA Kacper 0:3 (9:11, 11:13, 4:11) 4:11
16   D ŚWIĄTEK Emilia W KANOWNIK Kajetan 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 4:12
17   B ŚWIĄTEK Maja Y NIEĆ Tomasz 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 4:13
18   C HABA Klaudia X BACZ Andrzej 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 9:11) 4:14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11