IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2021-01-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-03-26 16:00 55 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9
1   A GAJDA Rafał W MRUGAŁA Jan 3:0 (13:11, 16:14, 11:9) 1:0
2   B URBAN Paweł X KOWALCZYK Michał 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 1:1
3   C WĄS Bartłomiej Y JACHYMIAK Krzysztof 3:2 (11:8, 8:11, 10:12, 20:18, 11:3) 2:1
4   D BUJACZ Mikołaj Z GNIADEK Piotr 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 2:2
5   A GAJDA Rafał
WĄS Bartłomiej
W KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
3:2 (9:11, 10:12, 11:8, 12:10, 11:9) 3:2
6   B URBAN Paweł
BUJACZ Mikołaj
X GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 3:3
7   A GAJDA Rafał X KOWALCZYK Michał 3:0 (11:2, 11:4, 11:4) 4:3
8   B URBAN Paweł W MRUGAŁA Jan 0:3 (1:11, 14:16, 8:11) 4:4
9   D BUJACZ Mikołaj Y JACHYMIAK Krzysztof 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 4:5
10   C WĄS Bartłomiej Z GNIADEK Piotr 1:3 (8:11, 11:6, 5:11, 5:11) 4:6
11   A GAJDA Rafał Y JACHYMIAK Krzysztof 3:1 (5:11, 11:6, 11:5, 11:6) 5:6
12   C WĄS Bartłomiej W MRUGAŁA Jan 0:3 (5:11, 5:11, 11:13) 5:7
13   B URBAN Paweł Z GNIADEK Piotr 2:3 (8:11, 7:11, 12:10, 17:15, 3:11) 5:8
14   D BUJACZ Mikołaj X KOWALCZYK Michał 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 5:9
2021-01-22 18:00 56 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice II
do ustalenia 57 KTS „Victoria” Spytkowice - LKS „Kłos” Olkusz
2021-03-19 18:30 58 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków IV 11:3 tak
1   A KURCZYNA Łukasz W BODZIONY Mateusz 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 8:11) 0:1
2   B PIĄSTKA Michał X WOJCIACZYK Antoni 3:2 (8:11, 12:10, 11:8, 7:11, 12:10) 1:1
3   C BRUZDA Rafał Y BIEL Jakub 3:1 (14:12, 8:11, 20:18, 12:10) 2:1
4   D WOJDYŁA Dominik Z PIETRZYK Marcin 3:2 (12:10, 6:11, 12:14, 11:8, 12:10) 3:1
5   A WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
W BIEL Jakub
PIETRZYK Marcin
3:2 (9:11, 8:11, 11:7, 11:7, 11:6) 4:1
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X WOJCIACZYK Antoni
BODZIONY Mateusz
3:2 (11:8, 9:11, 12:10, 10:12, 11:9) 5:1
7   A KURCZYNA Łukasz X WOJCIACZYK Antoni 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 6:1
8   B PIĄSTKA Michał W BODZIONY Mateusz 2:3 (4:11, 11:9, 7:11, 11:8, 10:12) 6:2
9   D WOJDYŁA Dominik Y BIEL Jakub 3:1 (11:8, 11:9, 4:11, 11:8) 7:2
10   C BRUZDA Rafał Z PIETRZYK Marcin 3:0 (11:8, 11:1, 11:7) 8:2
11   A KURCZYNA Łukasz Y BIEL Jakub 2:3 (11:7, 11:8, 5:11, 8:11, 10:12) 8:3
12   C BRUZDA Rafał W BODZIONY Mateusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 9:3
13   B PIĄSTKA Michał Z PIETRZYK Marcin 3:2 (9:11, 11:2, 7:11, 11:8, 11:9) 10:3
14   D WOJDYŁA Dominik X WOJCIACZYK Antoni 3:0 (11:7, 13:11, 12:10) 11:3
do ustalenia 59 MKS „Centrum” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III
2021-01-23 15:00 60 LKS „Victoria” Nidek - „Dorbud-Gryf” Gdów II
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy