IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2021-01-31
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-01-31 11:00 61 UKS „Płomień” Limanowa II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 13:1 tak
1   A ROZUM Dawid W JASTRZĘBSKI Dawid 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 1:0
2   B GAIK Krystian X OSTROWSKI Dawid 3:2 (12:10, 6:11, 8:11, 14:12, 11:9) 2:0
3   C KORNAŚ Bartłomiej Y GAJEWSKI Dominik 3:1 (11:9, 6:11, 11:8, 11:9) 3:0
4   D GOLONKA Albert Z WOLIŃSKI Zenon 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 4:0
5   A GAIK Krystian
GOLONKA Albert
W JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
3:0 (11:6, 11:6, 11:4) 5:0
6   B ROZUM Dawid
KORNAŚ Bartłomiej
X GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:4) 6:0
7   A ROZUM Dawid X OSTROWSKI Dawid 3:2 (12:10, 12:10, 8:11, 6:11, 11:5) 7:0
8   B GAIK Krystian W JASTRZĘBSKI Dawid 3:2 (11:5, 8:11, 11:3, 8:11, 11:8) 8:0
9   D GOLONKA Filip Y GAJEWSKI Dominik 2:3 (11:4, 11:7, 8:11, 9:11, 3:11) 8:1
10   C KORNAŚ Bartłomiej Z WOLIŃSKI Zenon 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 9:1
11   A ROZUM Dawid Y GAJEWSKI Dominik 3:2 (10:12, 11:9, 11:5, 6:11, 11:7) 10:1
12   C KORNAŚ Bartłomiej W JASTRZĘBSKI Dawid 3:1 (11:4, 11:7, 7:11, 11:5) 11:1
13   B GAIK Krystian Z WOLIŃSKI Zenon 3:1 (11:9, 11:2, 3:11, 11:3) 12:1
14   D GOLONKA Filip X OSTROWSKI Dawid 3:2 (6:11, 11:8, 7:11, 11:9, 11:9) 13:1
2021-02-26 19:00 62 UKS „Jordan” Zakliczyn - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12 tak
1   A SIKOŃ Maciej W OBROCHTA Paweł 1:3 (11:8, 3:11, 4:11, 1:11) 0:1
2   B SZCZEPAŃSKI Dominik X OBROCHTA Piotr 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 0:2
3   C NAGEL Kacper Y DZIEDZIC Piotr 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:9) 1:2
4   D MARTYKA Bartłomiej Z TABOR Krzysztof 0:3 (2:11, 7:11, 3:11) 1:3
5   A MARTYKA Bartłomiej
NAGEL Kacper
W OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (10:12, 10:12, 9:11) 1:4
6   B HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
X TABOR Krzysztof
DZIEDZIC Piotr
0:3 (10:12, 7:11, 3:11) 1:5
7   A SIKOŃ Maciej X OBROCHTA Piotr 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 1:6
8   B SZCZEPAŃSKI Dominik W OBROCHTA Paweł 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 1:7
9   D MARTYKA Bartłomiej Y DZIEDZIC Piotr 1:3 (10:12, 9:11, 11:9, 6:11) 1:8
10   C NAGEL Kacper Z TABOR Krzysztof 0:3 (2:11, 5:11, 5:11) 1:9
11   A SIKOŃ Maciej Y DZIEDZIC Piotr 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) 1:10
12   C NAGEL Kacper W OBROCHTA Paweł 0:3 (10:12, 8:11, 5:11) 1:11
13   B SZCZEPAŃSKI Dominik Z TABOR Krzysztof 3:1 (9:11, 11:4, 11:6, 11:2) 2:11
14   D HEŁMECKI Szymon X OBROCHTA Piotr 2:3 (6:11, 11:9, 11:8, 7:11, 5:11) 2:12
2021-03-26 18:00 63 LUKS Lipie - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 tak
1   A SZCZECINA Piotr W TROJANOWSKI Dawid 0:3 (7:11, 3:11, 4:11) 0:1
2   B WÓJS Tomasz X MACIUSZEK Wiesław 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 0:2
3   C CEWKA Piotr Y PASEK Kamil 3:2 (8:11, 16:14, 11:6, 9:11, 11:8) 1:2
4   D MRUK Piotr Z LEŚNIAK Kamil 3:0 (16:14, 11:6, 12:10) 2:2
5   A CEWKA Piotr
WÓJS Tomasz
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 3:11, 10:12) 2:3
6   B MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
X MACIUSZEK Wiesław
LEŚNIAK Kamil
1:3 (14:12, 7:11, 11:13, 9:11) 2:4
7   A SZCZECINA Piotr X MACIUSZEK Wiesław 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) 2:5
8   B WÓJS Tomasz W TROJANOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 2:6
9   D MRUK Piotr Y PASEK Kamil 2:3 (11:3, 3:11, 11:6, 9:11, 8:11) 2:7
10   C CEWKA Piotr Z LEŚNIAK Kamil 3:2 (5:11, 11:9, 11:6, 12:14, 13:11) 3:7
11   A SZCZECINA Piotr Y PASEK Kamil 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) 3:8
12   C CEWKA Piotr W TROJANOWSKI Dawid 3:1 (11:8, 7:11, 12:10, 11:6) 4:8
13   B SEKUŁA Grzegorz Z LEŚNIAK Kamil 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 4:9
14   D MRUK Piotr X MACIUSZEK Wiesław 0:3 (3:11, 6:11, 3:11) 4:10
2021-01-31 11:00 64 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Vocovia” Wokowice
2021-01-31 11:00 65 MKS „Tarnovia” Tarnów - MKS „Radość” Gorlice II
2021-03-28 16:00 66 LKS „Orzeł” Wojnarowa - UKS „Villa Verde” Olesno IV
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy