V liga rejon Nowy Targ => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2020-01-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-17 18:00 61 ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ III 9:5 tak
1   A GRAJNY Piotr W MRUGAŁA Jan 0:3 (13:15, 5:11, 6:11) 0:1
2   B BANAŚ Jan X JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:9, 11:3) 1:1
3   C KACHEL Jan Y GNIADEK Piotr 3:2 (11:13, 10:12, 11:3, 11:5, 11:9) 2:1
4   D KACHEL Piotr Z KORCZAK Natasza 1:3 (7:11, 12:14, 14:12, 9:11) 2:2
5   A GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
W JACHYMIAK Krzysztof
GNIADEK Piotr
3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 3:2
6   B KACHEL Jan
BANAŚ Jan
X KORCZAK Natasza
MRUGAŁA Jan
3:0 (11:7, 11:3, 11:4) 4:2
7   A GRAJNY Piotr X JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:3, 11:4, 11:9) 5:2
8   B BANAŚ Jan W MRUGAŁA Jan 2:3 (9:11, 11:8, 8:11, 11:6, 7:11) 5:3
9   D KACHEL Piotr Y GNIADEK Piotr 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 5:4
10   C KACHEL Jan Z KORCZAK Natasza 3:0 (11:6, 11:9, 11:3) 6:4
11   A GRAJNY Piotr Y GNIADEK Piotr 3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:6) 7:4
12   C KACHEL Jan W MRUGAŁA Jan 3:1 (11:4, 10:12, 11:9, 11:7) 8:4
13   B BANAŚ Jan Z KORCZAK Natasza 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 8:5
14   D KACHEL Piotr X JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:5, 12:10, 11:1) 9:5
2020-01-17 17:00 62 „Power Rangers” Czarny Dunajec - LKS „Victoria” Nidek 3:11 tak
1   A WINIARSKI Adam W HOLCMAN Zbigniew 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 0:1
2   B PALENIK Jerzy X HOLCMAN Tomasz 3:2 (3:11, 11:7, 7:11, 11:6, 11:7) 1:1
3   C BODZIONY Grzegorz Y NOWAK Łukasz 2:3 (14:12, 11:4, 7:11, 6:11, 7:11) 1:2
4   D WŁODEK Sławomir Z SZEMIK Krzysztof 0:3 (4:11, 4:11, 12:14) 1:3
5   A BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
W NOWAK Łukasz
HOLCMAN Zbigniew
1:3 (5:11, 11:7, 7:11, 7:11) 1:4
6   B WŁODEK Sławomir
PALENIK Jerzy
X BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 11:6) 2:4
7   A WINIARSKI Adam X HOLCMAN Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 2:5
8   B PALENIK Jerzy W HOLCMAN Zbigniew 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 12:10) 3:5
9   D WŁODEK Sławomir Y NOWAK Łukasz 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 3:6
10   C BODZIONY Grzegorz Z SZEMIK Krzysztof 2:3 (11:4, 5:11, 11:7, 6:11, 5:11) 3:7
11   A BANDYK Katarzyna Y NOWAK Łukasz 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) 3:8
12   C BODZIONY Grzegorz W HOLCMAN Zbigniew 1:3 (5:11, 9:11, 12:10, 6:11) 3:9
13   B PALENIK Jerzy Z SZEMIK Krzysztof 0:3 (16:18, 4:11, 8:11) 3:10
14   D WŁODEK Sławomir X BIZOŃ Stefan 1:3 (11:7, 4:11, 9:11, 9:11) 3:11
2020-01-24 18:00 63 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Gorce” Nowy Targ IV 14:0 tak
1   A CAPUTA Henryk W MARDUŁA Mateusz 3:2 (11:4, 11:7, 4:11, 10:12, 11:9) 1:0
2   B PITALA Stanisław X KLAG Franciszek 3:1 (11:7, 9:11, 11:3, 11:1) 2:0
3   C GODAWSKI Dariusz Y MROCZKA Alicja 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 3:0
4   D SURMA Mariusz Z PIETRUSZYŃSKA Natasza 3:1 (11:5, 8:11, 11:5, 11:4) 4:0
5   A KOWALCZYK Grzegorz
GODAWSKI Dariusz
W KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
3:0 (11:5, 11:2, 11:4) 5:0
6   B CAPUTA Henryk
SURMA Mariusz
X MROCZKA Alicja
PIETRUSZYŃSKA Natasza
3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 6:0
7   A CAPUTA Henryk X KLAG Franciszek 3:0 (11:1, 11:7, 11:1) 7:0
8   B PITALA Stanisław W MARDUŁA Mateusz 3:0 (11:6, 11:2, 11:5) 8:0
9   D SURMA Mariusz Y MROCZKA Alicja 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 9:0
10   C GODAWSKI Dariusz Z PIETRUSZYŃSKA Natasza 3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 11:8) 10:0
11   A CAPUTA Henryk Y MROCZKA Alicja 3:1 (8:11, 11:5, 11:6, 11:6) 11:0
12   C KOWALCZYK Grzegorz W MARDUŁA Mateusz 3:2 (11:8, 11:9, 6:11, 9:11, 11:5) 12:0
13   B PITALA Stanisław Z PIETRUSZYŃSKA Natasza 3:0 (11:6, 11:1, 11:8) 13:0
14   D SURMA Mariusz X KLAG Franciszek 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 14:0
2020-01-17 18:00 64 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Unia” Naprawa WO:WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2019-10-26 11:00 65 KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Skawa” Wadowice III 4:10 tak
1   A KOWALCZYK Bartosz W KACZMARCZYK Karol 3:1 (11:5, 5:11, 11:3, 11:4) 1:0
2   B KUROS Antoni X WIŚNIEWSKI Mateusz 0:3 (9:11, 7:11, 10:12) 1:1
3   C ŻÓŁTEK Daniel Y ZAJDA Bartłomiej 1:3 (12:10, 6:11, 7:11, 8:11) 1:2
4   D CZYSZCZOŃ Robert Z MACIEJCZYK Paweł 0:3 (7:11, 6:11, 12:14) 1:3
5   A KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
W KACZMARCZYK Karol
WIŚNIEWSKI Mateusz
3:2 (11:6, 7:11, 11:9, 7:11, 11:8) 2:3
6   B CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
X MACIEJCZYK Paweł
ZAJDA Bartłomiej
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 2:4
7   A KOWALCZYK Bartosz X WIŚNIEWSKI Mateusz 2:3 (7:11, 11:9, 11:6, 9:11, 5:11) 2:5
8   B KUROS Antoni W KACZMARCZYK Karol 3:0 (15:13, 11:6, 13:11) 3:5
9   D CZYSZCZOŃ Robert Y ZAJDA Bartłomiej 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 8:11) 3:6
10   C ŻÓŁTEK Daniel Z MACIEJCZYK Paweł 0:3 (7:11, 4:11, 10:12) 3:7
11   A KOWALCZYK Bartosz Y ZAJDA Bartłomiej 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 3:8
12   C ŻÓŁTEK Daniel W KACZMARCZYK Karol 3:1 (5:11, 11:7, 11:4, 11:4) 4:8
13   B KUROS Antoni Z MACIEJCZYK Paweł 2:3 (11:7, 10:12, 8:11, 13:11, 8:11) 4:9
14   D CZYSZCZOŃ Robert X WIŚNIEWSKI Mateusz 0:3 (10:12, 8:11, 7:11) 4:10
2020-01-20 18:00 66 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KTS „Victoria” Spytkowice III 12:2 tak
1   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz W STUDNICKA Anna 3:0 (11:5, 11:2, 11:6) 1:0
2   B MORAWETZ Krzysztof X BRYŁA Rafał 3:0 (11:3, 11:5, 11:3) 2:0
3   C GRELA Antoni Y BOBAK Mikołaj 3:0 (11:0, 11:1, 11:4) 3:0
4   D WOJAS Wojciech Z PLACEK Dominik 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 4:0
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
GRELA Antoni
W STUDNICKA Anna
BRYŁA Rafał
3:0 (11:5, 11:2, 11:3) 5:0
6   B WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
X BOBAK Mikołaj
PLACEK Dominik
3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 6:0
7   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz X BRYŁA Rafał 3:0 (11:5, 12:10, 11:5) 7:0
8   B MORAWETZ Krzysztof W STUDNICKA Anna 3:1 (11:5, 7:11, 11:3, 11:6) 8:0
9   D WOJAS Wojciech Y BOBAK Mikołaj 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 9:0
10   C MOTYKA Janusz Z PLACEK Dominik 3:0 (11:3, 11:5, 11:3) 10:0
11   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Y BOBAK Mikołaj 3:0 (11:0, 11:3, 11:6) 11:0
12   C MOTYKA Janusz W STUDNICKA Anna 1:3 (11:4, 11:13, 8:11, 4:11) 11:1
13   B MORAWETZ Krzysztof Z PLACEK Dominik 3:0 (11:1, 11:7, 11:1) 12:1
14   D WOJAS Wojciech X BRYŁA Rafał 0:3 (10:12, 10:12, 4:11) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.