IV liga mężczyzn wschód => I runda
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2023-12-09 17:00 1 PTG Sokół Grybów - UKS Sęp Wilczyska 6:8 🏓
2023-09-24 11:00 2 UKS Fortem Pawęzów - UKS Villa Verde Olesno III 3:11 🏓
2023-09-24 11:00 3 LKS Vocovia Wokowice - TG Sokół Brzesko 6:8 🏓
2023-10-03 18:30 4 UKS Sokół Żabno - UKS Jordan Zakliczyn 9:5 🏓
2023-10-04 19:00 5 MKS Radość Gorlice II - UKS Płomień Limanowa II 14:0 🏓
2023-09-22 18:00 6 KS Start Nowy Sącz - LUKS Galux Skrzyszów II 5:9 🏓
Runda 1 - Kolejka 2
2023-09-29 19:00 7 UKS Sęp Wilczyska - UKS Fortem Pawęzów 5:9 🏓
2023-10-01 11:00 8 UKS Villa Verde Olesno III - LKS Vocovia Wokowice 13:1 🏓
2023-09-30 10:00 9 TG Sokół Brzesko - UKS Sokół Żabno 8:6 🏓
2023-09-29 19:00 10 UKS Jordan Zakliczyn - MKS Radość Gorlice II 4:10 🏓
2023-09-28 18:00 11 UKS Płomień Limanowa II - KS Start Nowy Sącz 1:13 🏓
2023-10-01 11:00 12 LUKS Galux Skrzyszów II - PTG Sokół Grybów 10:4 🏓
Runda 1 - Kolejka 3
2023-10-06 18:00 13 LKS Vocovia Wokowice - UKS Sęp Wilczyska 3:11 🏓
2023-10-14 17:00 14 PTG Sokół Grybów - UKS Fortem Pawęzów 3:11 🏓
2023-10-15 11:00 15 UKS Sokół Żabno - UKS Villa Verde Olesno III 2:12 🏓
2023-10-08 11:00 16 MKS Radość Gorlice II - TG Sokół Brzesko 9:5 🏓
2023-10-13 18:00 17 KS Start Nowy Sącz - UKS Jordan Zakliczyn 5:9 🏓
2023-10-16 17:30 18 LUKS Galux Skrzyszów II - UKS Płomień Limanowa II 12:2 🏓
Runda 1 - Kolejka 4
2023-10-20 19:00 19 UKS Sęp Wilczyska - UKS Sokół Żabno 8:6 🏓
2023-10-22 11:00 20 UKS Fortem Pawęzów - LKS Vocovia Wokowice 8:6 🏓
2023-10-22 11:00 21 UKS Villa Verde Olesno III - MKS Radość Gorlice II 6:8 🏓
2023-11-10 18:30 22 TG Sokół Brzesko - KS Start Nowy Sącz 3:11 🏓
2023-10-20 19:00 23 UKS Jordan Zakliczyn - LUKS Galux Skrzyszów II 8:6 🏓
2023-10-22 11:00 24 UKS Płomień Limanowa II - PTG Sokół Grybów 0:14 🏓
Runda 1 - Kolejka 5
2023-10-29 11:00 25 MKS Radość Gorlice II - UKS Sęp Wilczyska 10:4 🏓
2023-10-29 11:00 26 UKS Sokół Żabno - UKS Fortem Pawęzów 8:6 🏓
2023-10-28 17:00 27 PTG Sokół Grybów - LKS Vocovia Wokowice 5:9 🏓
2023-10-27 18:00 28 KS Start Nowy Sącz - UKS Villa Verde Olesno III 1:13 🏓
2023-10-29 11:00 29 LUKS Galux Skrzyszów II - TG Sokół Brzesko 4:10 🏓
2023-10-29 11:00 30 UKS Płomień Limanowa II - UKS Jordan Zakliczyn 1:13 🏓
Runda 1 - Kolejka 6
2023-11-03 19:00 31 UKS Sęp Wilczyska - KS Start Nowy Sącz 10:4 🏓
2023-11-05 11:00 32 UKS Fortem Pawęzów - MKS Radość Gorlice II 4:10 🏓
2023-11-05 11:00 33 LKS Vocovia Wokowice - UKS Sokół Żabno 7:7 🏓
2023-11-05 11:00 34 UKS Villa Verde Olesno III - LUKS Galux Skrzyszów II 10:4 🏓
2023-11-04 10:00 35 TG Sokół Brzesko - UKS Płomień Limanowa II 14:0 🏓
2023-11-04 17:00 36 PTG Sokół Grybów - UKS Jordan Zakliczyn 6:8 🏓
Runda 1 - Kolejka 7
2023-11-26 11:00 37 LUKS Galux Skrzyszów II - UKS Sęp Wilczyska 8:6 🏓
2023-11-24 18:00 38 KS Start Nowy Sącz - UKS Fortem Pawęzów 3:11 🏓
2023-11-26 11:00 39 MKS Radość Gorlice II - LKS Vocovia Wokowice 11:3 🏓
2023-11-26 11:00 40 UKS Sokół Żabno - PTG Sokół Grybów 11:3 🏓
2023-11-22 17:30 41 UKS Płomień Limanowa II - UKS Villa Verde Olesno III 1:13 🏓
2023-12-02 09:30 42 UKS Jordan Zakliczyn - TG Sokół Brzesko 10:4 🏓
Runda 1 - Kolejka 8
2023-12-01 19:00 43 UKS Sęp Wilczyska - UKS Płomień Limanowa II 14:0 🏓
2023-12-04 17:00 44 UKS Fortem Pawęzów - LUKS Galux Skrzyszów II 9:5 🏓
2023-12-03 11:00 45 LKS Vocovia Wokowice - KS Start Nowy Sącz 8:6 🏓
2023-12-03 11:00 46 UKS Sokół Żabno - MKS Radość Gorlice II 4:10 🏓
2023-11-28 18:00 47 UKS Villa Verde Olesno III - UKS Jordan Zakliczyn 10:4 🏓
2023-12-02 17:00 48 PTG Sokół Grybów - TG Sokół Brzesko 3:11 🏓
Runda 1 - Kolejka 9
2023-12-15 19:00 49 UKS Jordan Zakliczyn - UKS Sęp Wilczyska 10:4 🏓
2023-12-13 18:00 50 UKS Płomień Limanowa II - UKS Fortem Pawęzów 0:14 🏓
2023-12-17 11:00 51 LUKS Galux Skrzyszów II - LKS Vocovia Wokowice 12:2 🏓
2023-12-01 18:00 52 KS Start Nowy Sącz - UKS Sokół Żabno 6:8 🏓
2023-12-17 11:00 53 MKS Radość Gorlice II - PTG Sokół Grybów 10:4 🏓
2023-12-16 10:00 54 TG Sokół Brzesko - UKS Villa Verde Olesno III 5:9 🏓
Runda 1 - Kolejka 10
2024-01-12 19:00 55 UKS Sęp Wilczyska - TG Sokół Brzesko 8:6 🏓
2024-01-12 19:00 56 UKS Fortem Pawęzów - UKS Jordan Zakliczyn 6:8 🏓
2024-01-14 11:00 57 LKS Vocovia Wokowice - UKS Płomień Limanowa II 14:0 🏓
2024-01-14 11:00 58 UKS Sokół Żabno - LUKS Galux Skrzyszów II 3:11 🏓
2024-01-10 19:00 59 MKS Radość Gorlice II - KS Start Nowy Sącz 12:2 🏓
2024-01-13 17:00 60 PTG Sokół Grybów - UKS Villa Verde Olesno III 1:13 🏓
Runda 1 - Kolejka 11
2024-01-19 19:00 61 UKS Villa Verde Olesno III - UKS Sęp Wilczyska 6:8 🏓
2023-11-19 11:00 62 TG Sokół Brzesko - UKS Fortem Pawęzów 2:12 🏓
2024-01-26 19:00 63 UKS Jordan Zakliczyn - LKS Vocovia Wokowice 10:4 🏓
2024-01-27 15:00 64 UKS Płomień Limanowa II - UKS Sokół Żabno 2:12 🏓
2024-01-28 11:00 65 LUKS Galux Skrzyszów II - MKS Radość Gorlice II 7:7 🏓
2024-01-26 18:00 66 KS Start Nowy Sącz - PTG Sokół Grybów 6:8 🏓
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 4w@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu