V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2022-01-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-08 14:00 46 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Fortem” Pawęzów II 8:10
1   A CZUPRYNA Andrzej W MADUZIA Leszek 0:3 (4:11, 9:11, 4:11) 0:1
2   B RUSEK Andrzej X WINKLER Paweł 3:2 (11:4, 8:11, 10:12, 11:6, 11:9) 1:1
3   C KRAWIEC Kamil Y STOSZKO Artur 1:3 (13:15, 9:11, 13:11, 9:11) 1:2
4   D TOBIASZ Andrzej Z CHŁOPEK Błażej 3:0 (12:10, 13:11, 11:8) 2:2
5   A WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
W STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
2:3 (3:11, 15:13, 4:11, 11:6, 3:11) 2:3
6   B RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
X CHŁOPEK Błażej
WINKLER Paweł
3:2 (11:5, 11:8, 8:11, 8:11, 11:7) 3:3
7   A CZUPRYNA Andrzej X WINKLER Paweł 1:3 (9:11, 11:3, 5:11, 4:11) 3:4
8   B RUSEK Andrzej W MADUZIA Leszek 2:3 (5:11, 11:8, 12:10, 4:11, 8:11) 3:5
9   D TOBIASZ Andrzej Y STOSZKO Artur 3:2 (3:11, 6:11, 12:10, 11:8, 12:10) 4:5
10   C KRAWIEC Kamil Z CHŁOPEK Błażej 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 11:8, 8:11) 4:6
11   A CZUPRYNA Andrzej Y STOSZKO Artur 2:3 (13:15, 14:12, 8:11, 13:11, 7:11) 4:7
12   C WOLIŃSKI Wojciech W MADUZIA Leszek 0:3 (7:11, 4:11, 10:12) 4:8
13   B RUSEK Andrzej Z CHŁOPEK Błażej 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 5:8
14   D TOBIASZ Andrzej X WINKLER Paweł 3:2 (16:14, 6:11, 11:8, 9:11, 11:9) 6:8
15   A CZUPRYNA Andrzej Z CHŁOPEK Błażej 1:3 (11:6, 10:12, 7:11, 5:11) 6:9
16   D TOBIASZ Andrzej W MADUZIA Leszek 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) 7:9
17   B RUSEK Andrzej Y STOSZKO Artur 3:2 (11:5, 7:11, 7:11, 11:5, 11:5) 8:9
18   C WOLIŃSKI Wojciech X WINKLER Paweł 0:3 (7:11, 10:12, 8:11) 8:10
2022-01-09 11:00 47 MKS „Tarnovia” Tarnów I - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5
1   A FRANCZAK Szymon W KĄCKI Patryk 3:0 (11:7, 11:3, 11:1) 1:0
2   B JURKIEWICZ Jakub X KARTECZKA Martyna 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 2:0
3   C SMOLEŃ Julita Y TROJAŃSKI Sebastian 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 2:1
4   D TOKARCZYK Szymon Z KĄCKI Mateusz 1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 7:11) 2:2
5   A FRANCZAK Szymon
JURKIEWICZ Jakub
W KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
3:1 (11:3, 9:11, 11:9, 11:8) 3:2
6   B SMOLEŃ Julita
TOKARCZYK Szymon
X KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
3:1 (11:6, 6:11, 11:6, 11:3) 4:2
7   A FRANCZAK Szymon X KARTECZKA Martyna 3:0 (11:2, 11:4, 11:0) 5:2
8   B JURKIEWICZ Jakub W KĄCKI Patryk 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 6:2
9   D TOKARCZYK Szymon Y TROJAŃSKI Sebastian 2:3 (11:13, 11:5, 12:10, 6:11, 8:11) 6:3
10   C SMOLEŃ Julita Z KĄCKI Mateusz 3:1 (8:11, 11:3, 11:4, 11:9) 7:3
11   A FRANCZAK Szymon Y TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:5, 11:4, 12:10) 8:3
12   C OLSZAŃSKA Patrycja W KĄCKI Patryk 2:3 (9:11, 9:11, 11:8, 11:8, 10:12) 8:4
13   B JURKIEWICZ Jakub Z KĄCKI Mateusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) 9:4
14   D TOKARCZYK Szymon X KARTECZKA Martyna 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) 10:4
15   A FRANCZAK Szymon Z KĄCKI Mateusz 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) 11:4
16   D TOKARCZYK Szymon W KĄCKI Patryk 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 12:4
17   B JURKIEWICZ Jakub Y TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) 13:4
18   C OLSZAŃSKA Patrycja X KARTECZKA Martyna 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) 13:5
2022-01-06 18:30 48 MOKSiR Czchów - UKS „Królewski Biecz”
2022-01-07 19:00 49 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Jordan” Zakliczyn II 6:12
1   A SARAD Kamil W ZWOLEŃ Konrad 3:0 (12:10, 12:10, 11:9) 1:0
2   B SARAD Anna X KRAKOWSKI Sebastian 3:1 (11:8, 11:9, 4:11, 13:11) 2:0
3   C SZMYD Zygmunt Y KRAS Nikodem 2:3 (10:12, 6:11, 11:9, 11:2, 8:11) 2:1
4   D PIS Artur Z WĘGLARCZYK Jan 2:3 (11:8, 12:10, 9:11, 9:11, 9:11) 2:2
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W KRAS Nikodem
ZWOLEŃ Konrad
0:3 (5:11, 3:11, 5:11) 2:3
6   B SZMYD Zygmunt
PIS Artur
X KRAKOWSKI Sebastian
WĘGLARCZYK Jan
3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:7) 3:3
7   A SARAD Kamil X KRAKOWSKI Sebastian 2:3 (7:11, 11:6, 11:8, 8:11, 7:11) 3:4
8   B SARAD Anna W ZWOLEŃ Konrad 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 3:5
9   D PIS Artur Y KRAS Nikodem 0:3 (9:11, 4:11, 3:11) 3:6
10   C SZMYD Zygmunt Z WĘGLARCZYK Jan 3:1 (11:5, 8:11, 11:6, 11:7) 4:6
11   A SARAD Kamil Y KRAS Nikodem 1:3 (12:14, 11:8, 9:11, 3:11) 4:7
12   C JASIŃSKA Angelika W ZWOLEŃ Konrad 0:3 (5:11, 7:11, 1:11) 4:8
13   B SARAD Anna Z WĘGLARCZYK Jan 2:3 (9:11, 11:6, 11:2, 12:14, 6:11) 4:9
14   D PIS Artur X KRAKOWSKI Sebastian 0:3 (7:11, 3:11, 9:11) 4:10
15   A SARAD Kamil Z KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 5:10
16   D PIS Artur W RAMIAN Marcin 0:3 (6:11, 9:11, 3:11) 5:11
17   B SARAD Anna Y KRAKOWSKI Paweł 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 5:12
18   C JASIŃSKA Angelika X SIKOŃ Jakub 3:0 (11:6, 15:13, 12:10) 6:12
2022-01-13 18:00 50 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:5
1   A NAGÓRZAŃSKI Seweryn W LIPOWICZ Kacper 0:3 (11:13, 11:13, 5:11) 0:1
2   B OSTROWSKI Artur X WAJDA Kamil 2:3 (11:8, 6:11, 11:13, 12:10, 12:14) 0:2
3   C SZUMILAS Władysław Y DROŻDŻ Jarosław 3:1 (11:3, 11:5, 8:11, 11:8) 1:2
4   D MLECZKO Mateusz Z ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1:3 (11:9, 5:11, 8:11, 10:12) 1:3
5   A MLECZKO Mateusz
OSTROWSKI Artur
W WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
3:1 (11:9, 3:11, 11:8, 11:3) 2:3
6   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn
SZUMILAS Władysław
X DROŻDŻ Jarosław
KUCHARSKI Michał
3:0 (11:8, 11:3, 11:7) 3:3
7   A CHOLEWA Dariusz X WAJDA Kamil 3:0 (11:1, 11:5, 11:8) 4:3
8   B OSTROWSKI Artur W LIPOWICZ Kacper 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 4:4
9   D MLECZKO Mateusz Y DROŻDŻ Jarosław 0:3 (6:11, 10:12, 5:11) 4:5
10   C SZUMILAS Władysław Z ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:1 (11:9, 11:6, 11:13, 11:8) 5:5
11   A CHOLEWA Dariusz Y KUCHARSKI Michał 3:1 (11:2, 11:1, 7:11, 11:6) 6:5
12   C SZUMILAS Władysław W LIPOWICZ Kacper 3:2 (6:11, 7:11, 11:8, 11:8, 11:7) 7:5
13   B OSTROWSKI Artur Z ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:1 (12:10, 11:9, 4:11, 11:9) 8:5
14   D CHRABĄSZCZ Aleksandra X WAJDA Kamil 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 11:8) 9:5
15   A CHOLEWA Dariusz Z ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:0 (11:1, 11:5, 11:3) 10:5
16   D CHRABĄSZCZ Aleksandra W LIPOWICZ Kacper 3:1 (11:4, 5:11, 11:6, 11:5) 11:5
17   B OSTROWSKI Artur Y KUCHARSKI Michał 3:0 (11:3, 11:7, 11:9) 12:5
18   C SZUMILAS Władysław X WAJDA Kamil 3:0 (11:7, 11:0, 11:6) 13:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy