V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2021-10-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-21 18:00 21 UKS „Sokół” Żabno - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 11:7
1   A NAGÓRZAŃSKI Seweryn W RUSEK Andrzej 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 6:11, 10:12) 0:1
2   B CHOLEWA Dariusz X CZUPRYNA Andrzej 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 0:2
3   C SZUMILAS Władysław Y KRAWIEC Kamil 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 0:3
4   D CHRABĄSZCZ Aleksandra Z TOBIASZ Andrzej 3:0 (11:6, 14:12, 11:7) 1:3
5   A NAGÓRZAŃSKI Seweryn
SZUMILAS Władysław
W WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
1:3 (7:11, 2:11, 11:8, 8:11) 1:4
6   B CHRABĄSZCZ Aleksandra
OSTROWSKI Artur
X RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
3:2 (11:9, 6:11, 11:6, 3:11, 11:9) 2:4
7   A NAGÓRZAŃSKI Seweryn X CZUPRYNA Andrzej 3:2 (11:8, 9:11, 4:11, 11:6, 15:13) 3:4
8   B CHOLEWA Dariusz W RUSEK Andrzej 3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 12:10) 4:4
9   D CHRABĄSZCZ Aleksandra Y KRAWIEC Kamil 3:1 (11:7, 3:11, 11:6, 11:4) 5:4
10   C SZUMILAS Władysław Z TOBIASZ Andrzej 3:1 (11:3, 11:7, 8:11, 14:12) 6:4
11   A OSTROWSKI Artur Y KRAWIEC Kamil 3:2 (5:11, 5:11, 11:6, 11:7, 11:7) 7:4
12   C SZUMILAS Władysław W RUSEK Andrzej 3:1 (11:13, 11:7, 11:8, 11:4) 8:4
13   B CHOLEWA Dariusz Z TOBIASZ Andrzej 1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 10:12) 8:5
14   D CHRABĄSZCZ Aleksandra X CZUPRYNA Andrzej 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:7) 9:5
15   A OSTROWSKI Artur Z TOBIASZ Andrzej 2:3 (11:6, 7:11, 10:12, 11:3, 10:12) 9:6
16   D CHRABĄSZCZ Aleksandra W RUSEK Andrzej 3:1 (9:11, 11:6, 11:4, 11:8) 10:6
17   B CIERNIAK Konrad Y WOLIŃSKI Wojciech 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) 11:6
18   C MLECZKO Mateusz X CZUPRYNA Andrzej 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 11:7
2021-10-24 11:00 22 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Tarnovia” Tarnów I 4:14
1   A SARAD Kamil W FRANCZAK Szymon 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 1:0
2   B PIS Artur X JURKIEWICZ Jakub 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 1:1
3   C SARAD Anna Y TOKARCZYK Szymon 2:3 (11:6, 11:9, 8:11, 9:11, 4:11) 1:2
4   D KOSIBA Klaudia Z ŚLAZYK Karol 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 1:3
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W FRANCZAK Szymon
JURKIEWICZ Jakub
3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:8) 2:3
6   B PIS Artur
ŻMUDA Tomasz
X ŚLAZYK Karol
TOKARCZYK Szymon
1:3 (9:11, 9:11, 11:8, 9:11) 2:4
7   A SARAD Kamil X JURKIEWICZ Jakub 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 7:11) 2:5
8   B PIS Artur W FRANCZAK Szymon 0:3 (8:11, 10:12, 4:11) 2:6
9   D ŻMUDA Tomasz Y TOKARCZYK Szymon 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 2:7
10   C SARAD Anna Z ŚLAZYK Karol 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 2:8
11   A SARAD Kamil Y TOKARCZYK Szymon 3:1 (11:6, 12:10, 10:12, 11:7) 3:8
12   C SARAD Anna W FRANCZAK Szymon 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 3:9
13   B JASIŃSKA Angelika Z ŚLAZYK Karol 0:3 (6:11, 4:11, 3:11) 3:10
14   D ŻMUDA Tomasz X JURKIEWICZ Jakub 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 8:11) 3:11
15   A SARAD Kamil Z ŚLAZYK Karol 3:2 (11:6, 14:16, 11:7, 6:11, 12:10) 4:11
16   D ŻMUDA Tomasz W FRANCZAK Szymon 0:3 (1:11, 6:11, 4:11) 4:12
17   B JASIŃSKA Angelika Y TOKARCZYK Szymon 0:3 (11:13, 9:11, 6:11) 4:13
18   C SARAD Anna X JURKIEWICZ Jakub 1:3 (11:7, 5:11, 6:11, 4:11) 4:14
2021-10-24 15:00 23 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów II 12:6
1   A LIPOWICZ Kacper W HABA Klaudia 3:0 (11:4, 11:4, 11:1) 1:0
2   B KUCHARSKI Michał X MILÓWKA Emilia 3:0 (11:5, 11:9, 11:3) 2:0
3   C JAJE Tomasz Y ŚWIĄTEK Maja 2:3 (11:5, 11:13, 11:6, 9:11, 8:11) 2:1
4   D WÓJCIK Oliwia Z MILÓWKA Julia 3:2 (11:7, 4:11, 11:5, 8:11, 11:9) 3:1
5   A WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
W MILÓWKA Emilia
HABA Klaudia
3:2 (7:11, 6:11, 11:5, 11:9, 11:7) 4:1
6   B WÓJCIK Oliwia
KUCHARSKI Michał
X MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
1:3 (5:11, 8:11, 11:2, 9:11) 4:2
7   A LIPOWICZ Kacper X MILÓWKA Emilia 3:0 (11:5, 12:10, 11:8) 5:2
8   B KUCHARSKI Michał W HABA Klaudia 2:3 (9:11, 9:11, 11:9, 11:9, 8:11) 5:3
9   D WÓJCIK Oliwia Y ŚWIĄTEK Maja 3:1 (11:4, 6:11, 11:6, 13:11) 6:3
10   C WAJDA Kamil Z MILÓWKA Julia 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 7:3
11   A LIPOWICZ Kacper Y ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 8:3
12   C WAJDA Kamil W HABA Klaudia 3:1 (9:11, 11:7, 12:10, 11:7) 9:3
13   B KUCHARSKI Michał Z ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) 10:3
14   D WÓJCIK Oliwia X MILÓWKA Emilia 0:3 (11:13, 9:11, 5:11) 10:4
15   A LIPOWICZ Kacper Z ŚWIĄTEK Emilia 3:0 (11:7, 11:3, 11:8) 11:4
16   D WÓJCIK Oliwia W HABA Klaudia 1:3 (6:11, 11:8, 9:11, 5:11) 11:5
17   B KUCHARSKI Michał Y ŚWIĄTEK Maja 3:0 (12:10, 11:4, 11:7) 12:5
18   C WAJDA Kamil X MILÓWKA Emilia 1:3 (12:10, 9:11, 11:13, 6:11) 12:6
2021-10-22 19:00 24 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Fortem” Pawęzów II 14:4
1   A KOBYLARCZYK Kacper W STOSZKO Artur 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B NAGEL Kacper X WINKLER Hubert 3:1 (11:7, 4:11, 11:3, 11:9) 1:1
3   C KRAS Nikodem Y SZCZEPAŃSKI Oliwier 3:1 (11:7, 10:12, 11:4, 11:5) 2:1
4   D RAMIAN Marcin Z PRZEKLASA Karol 3:0 (11:5, 11:7, 11:1) 3:1
5   A NAGEL Kacper
KOBYLARCZYK Kacper
W PRZEKLASA Karol
WINKLER Hubert
3:2 (7:11, 5:11, 11:9, 11:7, 11:7) 4:1
6   B KRAS Nikodem
RAMIAN Marcin
X SZCZEPAŃSKI Oliwier
STOSZKO Artur
3:2 (9:11, 11:9, 8:11, 11:7, 11:8) 5:1
7   A KOBYLARCZYK Kacper X WINKLER Hubert 0:3 (7:11, 9:11, 3:11) 5:2
8   B NAGEL Kacper W STOSZKO Artur 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) 6:2
9   D RAMIAN Marcin Y SZCZEPAŃSKI Oliwier 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) 7:2
10   C KRAS Nikodem Z PRZEKLASA Karol 3:1 (4:11, 11:6, 11:6, 11:3) 8:2
11   A KOBYLARCZYK Kacper Y PRZEKLASA Anna 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 9:2
12   C KRAS Nikodem W STOSZKO Artur 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:7) 10:2
13   B NAGEL Kacper Z PRZEKLASA Karol 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 11:2
14   D RAMIAN Marcin X WINKLER Hubert 3:1 (11:9, 6:11, 11:4, 11:6) 12:2
15   A KRAKOWSKI Sebastian Z PRZEKLASA Karol 1:3 (6:11, 13:15, 11:8, 8:11) 12:3
16   D WĘGLARCZYK Jan W STOSZKO Artur 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) 12:4
17   B ZWOLEŃ Konrad Y PRZEKLASA Anna 3:0 (11:6, 11:4, 13:11) 13:4
18   C KRAKOWSKI Paweł X WINKLER Hubert 3:2 (15:13, 10:12, 5:11, 11:5, 11:8) 14:4
2021-10-23 11:00 25 UKS „Królewski Biecz” - LUKS „Sobolik” Sobolów
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy