V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2021-10-03
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-09-30 18:30 11 MOKSiR Czchów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 10:8
1   A KANOWNIK Kajetan W KRAWIEC Kamil 1:3 (7:11, 9:11, 12:10, 7:11) 0:1
2   B SIKOŃ Mateusz X TOBIASZ Andrzej 1:3 (8:11, 12:10, 6:11, 6:11) 0:2
3   C BACZ Andrzej Y CZUPRYNA Andrzej 3:2 (8:11, 11:5, 5:11, 11:2, 11:7) 1:2
4   D NIEĆ Tomasz Z RUSEK Andrzej 3:2 (7:11, 12:10, 11:4, 4:11, 11:9) 2:2
5   A BACZ Andrzej
SIKOŃ Mateusz
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
3:1 (6:11, 11:4, 12:10, 11:8) 3:2
6   B KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
X KRAWIEC Kamil
CZUPRYNA Andrzej
3:0 (11:8, 13:11, 11:9) 4:2
7   A KANOWNIK Kajetan X TOBIASZ Andrzej 3:0 (12:10, 11:9, 13:11) 5:2
8   B SIKOŃ Mateusz W KRAWIEC Kamil 1:3 (11:8, 4:11, 3:11, 6:11) 5:3
9   D NIEĆ Tomasz Y CZUPRYNA Andrzej 1:3 (7:11, 9:11, 14:12, 5:11) 5:4
10   C BACZ Andrzej Z RUSEK Andrzej 3:2 (12:10, 8:11, 11:9, 13:15, 11:8) 6:4
11   A KANOWNIK Kajetan Y CZUPRYNA Andrzej 3:2 (8:11, 11:3, 11:5, 5:11, 11:8) 7:4
12   C BACZ Andrzej W KRAWIEC Kamil 3:2 (11:8, 11:6, 6:11, 4:11, 11:4) 8:4
13   B SIKOŃ Mateusz Z RUSEK Andrzej 1:3 (11:4, 7:11, 12:14, 8:11) 8:5
14   D NIEĆ Tomasz X TOBIASZ Andrzej 3:1 (11:8, 10:12, 11:5, 11:6) 9:5
15   A KANOWNIK Kajetan Z RUSEK Andrzej 3:1 (7:11, 14:12, 11:7, 11:7) 10:5
16   D NIEĆ Tomasz W KRAWIEC Kamil 2:3 (7:11, 11:9, 14:12, 8:11, 8:11) 10:6
17   B SIKOŃ Mateusz Y CZUPRYNA Andrzej 1:3 (7:11, 6:11, 11:2, 9:11) 10:7
18   C BACZ Andrzej X TOBIASZ Andrzej 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 10:8
2021-10-03 11:00 12 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Tarnovia” Tarnów II 3:15
1   A SARAD Anna W HABA Klaudia 1:3 (6:11, 4:11, 11:7, 6:11) 0:1
2   B SARAD Kamil X ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 1:1
3   C PIS Artur Y HABA Oliwia 0:3 (4:11, 2:11, 9:11) 1:2
4   D KOSIBA Klaudia Z MILÓWKA Julia 0:3 (4:11, 2:11, 10:12) 1:3
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W HABA Oliwia
HABA Klaudia
3:2 (11:9, 11:8, 9:11, 6:11, 11:5) 2:3
6   B PIS Artur
KOSIBA Klaudia
X MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
0:3 (4:11, 9:11, 5:11) 2:4
7   A SARAD Anna X ŚWIĄTEK Maja 1:3 (5:11, 7:11, 11:8, 9:11) 2:5
8   B SARAD Kamil W HABA Klaudia 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:9) 3:5
9   D KOSIBA Klaudia Y HABA Oliwia 0:3 (4:11, 9:11, 12:14) 3:6
10   C PIS Artur Z MILÓWKA Julia 0:3 (3:11, 6:11, 3:11) 3:7
11   A SARAD Anna Y MILÓWKA Emilia 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 3:8
12   C PIS Artur W HABA Klaudia 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 3:9
13   B SARAD Kamil Z MILÓWKA Julia 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 10:12) 3:10
14   D JASIŃSKA Angelika X ŚWIĄTEK Maja 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) 3:11
15   A SARAD Anna Z MILÓWKA Julia 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 3:12
16   D JASIŃSKA Angelika W HABA Klaudia 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 3:13
17   B SARAD Kamil Y MILÓWKA Emilia 1:3 (11:3, 8:11, 9:11, 7:11) 3:14
18   C PIS Artur X ŚWIĄTEK Maja 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 9:11) 3:15
2021-10-03 11:00 13 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Fortem” Pawęzów II 12:6
1   A CHRABĄSZCZ Aleksandra W WINKLER Hubert 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 1:0
2   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn X PRZEKLASA Karol 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 2:0
3   C OSTROWSKI Artur Y STOSZKO Artur 3:1 (12:10, 11:7, 7:11, 11:9) 3:0
4   D SZUMILAS Władysław Z MADUZIA Leszek 1:3 (8:11, 6:11, 11:6, 5:11) 3:1
5   A NAGÓRZAŃSKI Seweryn
SZUMILAS Władysław
W PRZEKLASA Karol
WINKLER Hubert
3:0 (11:3, 11:5, 11:5) 4:1
6   B CHRABĄSZCZ Aleksandra
OSTROWSKI Artur
X SZCZEPAŃSKI Oliwier
STOSZKO Artur
3:0 (11:8, 11:7, 12:10) 5:1
7   A CHRABĄSZCZ Aleksandra X PRZEKLASA Karol 3:0 (11:3, 11:1, 11:5) 6:1
8   B NAGÓRZAŃSKI Seweryn W WINKLER Hubert 1:3 (5:11, 8:11, 11:7, 7:11) 6:2
9   D SZUMILAS Władysław Y STOSZKO Artur 3:0 (12:10, 12:10, 11:9) 7:2
10   C OSTROWSKI Artur Z MADUZIA Leszek 1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 5:11) 7:3
11   A MLECZKO Mateusz Y STOSZKO Artur 0:3 (1:11, 4:11, 10:12) 7:4
12   C OSTROWSKI Artur W WINKLER Hubert 3:0 (11:6, 12:10, 11:7) 8:4
13   B CIERNIAK Konrad Z MADUZIA Leszek 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 8:5
14   D SZUMILAS Władysław X SZCZEPAŃSKI Oliwier 3:0 (11:8, 11:7, 13:11) 9:5
15   A MLECZKO Mateusz Z PRZEKLASA Anna 3:1 (11:8, 10:12, 11:6, 11:9) 10:5
16   D GAJOWY Mateusz W WINKLER Hubert 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 10:6
17   B CIERNIAK Konrad Y PRZEKLASA Wojciech 3:2 (6:11, 11:8, 11:7, 9:11, 11:1) 11:6
18   C OSTROWSKI Artur X SZCZEPAŃSKI Oliwier 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:5) 12:6
2021-10-03 15:00 14 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 15:3
1   A WAJDA Kamil W BABRAL Stanisław 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) 1:0
2   B KUCHARSKI Michał X KĄCKI Mateusz 2:3 (11:8, 11:5, 5:11, 5:11, 8:11) 1:1
3   C JAJE Tomasz Y TROJAŃSKI Sebastian 3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:9) 2:1
4   D KUDŁA Paweł Z KĄCKI Patryk 3:0 (11:2, 11:3, 11:5) 3:1
5   A KUDŁA Paweł
KUCHARSKI Michał
W KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
3:2 (9:11, 11:5, 11:8, 6:11, 11:8) 4:1
6   B WAJDA Kamil
WÓJCIK Oliwia
X BABRAL Stanisław
KĄCKI Patryk
3:0 (11:4, 11:3, 11:9) 5:1
7   A WAJDA Kamil X KĄCKI Mateusz 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 5:2
8   B KUCHARSKI Michał W BABRAL Stanisław 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 6:2
9   D KUDŁA Paweł Y TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 7:2
10   C JAJE Tomasz Z KĄCKI Patryk 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) 8:2
11   A WAJDA Kamil Y TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (13:11, 11:7, 11:6) 9:2
12   C WÓJCIK Oliwia W BABRAL Stanisław 3:0 (11:1, 11:2, 11:5) 10:2
13   B KUCHARSKI Michał Z KĄCKI Patryk 3:1 (8:11, 11:3, 11:9, 11:6) 11:2
14   D KUDŁA Paweł X KĄCKI Mateusz 3:2 (11:3, 11:8, 10:12, 10:12, 11:6) 12:2
15   A WAJDA Kamil Z KĄCKI Patryk 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 13:2
16   D KUDŁA Paweł W BABRAL Stanisław 3:0 (11:4, 11:2, 11:1) 14:2
17   B KUCHARSKI Michał Y TROJAŃSKI Sebastian 3:1 (11:8, 13:11, 10:12, 12:10) 15:2
18   C WÓJCIK Oliwia X KĄCKI Mateusz 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 8:11) 15:3
2021-10-01 19:00 15 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Królewski Biecz”
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy