IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2022-01-08
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-08 12:00 55 MKS „Centrum” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 9:5
1   A STOCHEL Adam W YEHORKIN Paweł 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 0:1
2   B RAJTAR Marek X GŁOWACKI Arkadiusz 3:1 (11:9, 11:4, 9:11, 11:9) 1:1
3   C RADEK Arkadiusz Y KUC Leszek 3:1 (11:5, 11:7, 11:13, 11:5) 2:1
4   D UTYLSKI Filip Z BOCHENEK Dariusz 3:0 (13:11, 11:8, 11:5) 3:1
5   A UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
W KUC Leszek
YEHORKIN Paweł
3:0 (11:8, 11:5, 11:7) 4:1
6   B RAJTAR Marek
STOCHEL Adam
X BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11) 4:2
7   A STOCHEL Adam X GŁOWACKI Arkadiusz 1:3 (10:12, 11:3, 4:11, 7:11) 4:3
8   B RAJTAR Marek W YEHORKIN Paweł 3:2 (11:8, 8:11, 12:14, 11:6, 11:9) 5:3
9   D UTYLSKI Filip Y KUC Leszek 3:0 (12:10, 11:2, 11:3) 6:3
10   C RADEK Arkadiusz Z BOCHENEK Dariusz 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:5) 7:3
11   A STOCHEL Adam Y KUC Leszek 3:2 (11:7, 4:11, 13:11, 9:11, 11:8) 8:3
12   C RADEK Arkadiusz W YEHORKIN Paweł 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 4:11) 8:4
13   B WIERZBIŃSKI Marcin Z BOCHENEK Dariusz 1:3 (8:11, 9:11, 13:11, 8:11) 8:5
14   D UTYLSKI Filip X GŁOWACKI Arkadiusz 3:0 (11:2, 11:4, 11:4) 9:5
2022-01-08 19:00 56 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10
1   A BOCHENEK Mariusz W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) 1:0
2   B ZALEWSKI Krzysztof X DŹWIG Andrzej 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) 1:1
3   C BIAŁY Sebastian Y DZIADEK Dominik 0:3 (8:11, 2:11, 9:11) 1:2
4   D SYWAŁA Dawid Z WALICZEK Wojciech 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 12:10) 2:2
5   A SYWAŁA Dawid
WĄS Bartłomiej
W WALICZEK Wojciech
DŹWIG Andrzej
1:3 (15:13, 4:11, 8:11, 10:12) 2:3
6   B BOCHENEK Mariusz
ZALEWSKI Krzysztof
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
DZIADEK Dominik
2:3 (11:9, 13:11, 8:11, 9:11, 10:12) 2:4
7   A BOCHENEK Mariusz X DŹWIG Andrzej 2:3 (11:8, 11:6, 8:11, 11:13, 10:12) 2:5
8   B ZALEWSKI Krzysztof W ŚWIATŁOŃ Sebastian 2:3 (11:9, 7:11, 8:11, 11:9, 10:12) 2:6
9   D SYWAŁA Dawid Y DZIADEK Dominik 3:1 (8:11, 11:2, 11:8, 11:6) 3:6
10   C BIAŁY Sebastian Z WALICZEK Wojciech 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) 3:7
11   A WĄS Bartłomiej Y ŻĄDŁO Piotr 3:2 (11:7, 8:11, 9:11, 11:5, 11:7) 4:7
12   C NOWAK Alojzy W ŚWIATŁOŃ Sebastian 2:3 (9:11, 9:11, 13:11, 11:7, 9:11) 4:8
13   B ZALEWSKI Krzysztof Z WALICZEK Wojciech 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 4:9
14   D SYWAŁA Dawid X DŹWIG Andrzej 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 6:11) 4:10
2022-01-07 18:30 57 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I - LKS „Victoria” Nidek 6:8
1   A BRUZDA Rafał W PIEKARCZYK Michał 1:3 (11:7, 9:11, 5:11, 4:11) 0:1
2   B KURCZYNA Łukasz X HOLCMAN Tomasz 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) 1:1
3   C WOJDYŁA Dominik Y WODNIAK Kamil 0:3 (3:11, 7:11, 5:11) 1:2
4   D PIĄSTKA Michał Z WOLANIN Piotr 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 13:11) 2:2
5   A PIĄSTKA Michał
WOJDYŁA Dominik
W ŻEBRO Krzysztof
PIEKARCZYK Michał
3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 3:2
6   B MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
X WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 3:3
7   A BRUZDA Rafał X HOLCMAN Tomasz 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 4:3
8   B KURCZYNA Łukasz W PIEKARCZYK Michał 2:3 (9:11, 11:5, 6:11, 11:9, 7:11) 4:4
9   D PIĄSTKA Michał Y WODNIAK Kamil 0:3 (4:11, 5:11, 10:12) 4:5
10   C WOJDYŁA Dominik Z WOLANIN Piotr 3:2 (11:9, 11:8, 11:13, 8:11, 11:4) 5:5
11   A BRUZDA Rafał Y WODNIAK Kamil 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 5:6
12   C WOJDYŁA Dominik W PIEKARCZYK Michał 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:5, 11:6) 6:6
13   B KURCZYNA Łukasz Z WOLANIN Piotr 1:3 (11:1, 5:11, 8:11, 9:11) 6:7
14   D PIĄSTKA Michał X HOLCMAN Tomasz 1:3 (10:12, 11:5, 5:11, 9:11) 6:8
2022-01-09 10:00 58 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6
1   A GAJDA Rafał W KILISZEK Kamila 2:3 (7:11, 11:7, 5:11, 11:7, 5:11) 0:1
2   B DYMEK Michał X TWARÓG Mariusz 2:3 (11:9, 6:11, 11:13, 12:10, 5:11) 0:2
3   C BODZIONY Mateusz Y HADRYŚ Matylda 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) 1:2
4   D BOLEK Łukasz Z ANDRZEJAK Kacper 3:2 (7:11, 11:5, 11:8, 12:14, 11:5) 2:2
5   A BIEL Jakub
PIETRZYK Marcin
W TWARÓG Mariusz
ANDRZEJAK Kacper
3:2 (10:12, 6:11, 12:10, 11:7, 11:3) 3:2
6   B BOLEK Łukasz
GAJDA Rafał
X KILISZEK Kamila
HADRYŚ Matylda
3:0 (12:10, 11:5, 11:3) 4:2
7   A GAJDA Rafał X TWARÓG Mariusz 3:2 (9:11, 11:7, 11:4, 11:13, 11:7) 5:2
8   B DYMEK Michał W KILISZEK Kamila 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) 5:3
9   D BOLEK Łukasz Y HADRYŚ Matylda 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) 6:3
10   C BODZIONY Mateusz Z ANDRZEJAK Kacper 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 6:4
11   A GAJDA Rafał Y HADRYŚ Matylda 3:2 (11:6, 8:11, 11:7, 10:12, 11:7) 7:4
12   C BIEL Jakub W KILISZEK Kamila 1:3 (7:11, 11:13, 11:9, 5:11) 7:5
13   B PIETRZYK Marcin Z ANDRZEJAK Kacper 3:2 (13:11, 6:11, 7:11, 11:8, 11:9) 8:5
14   D BOLEK Łukasz X TWARÓG Mariusz 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 8:6
2022-01-12 19:00 59 KTS „Victoria” Spytkowice - LKS „Polonia” Wilczkowice II 9:5
1   A PNIACZEK Dominik W KALICIAK Dariusz 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:9) 1:0
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X NOWICKI Marek 3:2 (11:7, 4:11, 5:11, 11:6, 11:5) 2:0
3   C GRONDALCZYK Adrian Y DĄBROWSKI Damian 2:3 (11:5, 8:11, 11:4, 6:11, 7:11) 2:1
4   D CHOJNA Dawid Z PARTYKA Ryszard 3:1 (6:11, 11:9, 11:5, 11:9) 3:1
5   A PNIACZEK Dominik
CHOJNA Dawid
W DĄBROWSKI Damian
NOWICKI Marek
3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:8) 4:1
6   B MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
X PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 4:11) 4:2
7   A PNIACZEK Dominik X NOWICKI Marek 1:3 (11:8, 3:11, 3:11, 1:11) 4:3
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W KALICIAK Dariusz 3:2 (11:5, 3:11, 9:11, 11:6, 11:9) 5:3
9   D CHOJNA Dawid Y DĄBROWSKI Damian 3:1 (9:11, 11:9, 11:5, 12:10) 6:3
10   C GRONDALCZYK Adrian Z PARTYKA Ryszard 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 6:4
11   A PNIACZEK Dominik Y DĄBROWSKI Damian 3:0 (11:6, 11:9, 11:3) 7:4
12   C GRONDALCZYK Adrian W KALICIAK Dariusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) 8:4
13   B PIETRAŃCZYK Jakub Z PARTYKA Ryszard 3:1 (11:8, 10:12, 15:13, 11:6) 9:4
14   D CHOJNA Dawid X NOWICKI Marek 0:3 (2:11, 12:14, 5:11) 9:5
2022-01-08 14:00 60 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Backhand” Andrychów 4:10
1   A KACZMARCZYK Karol W KONIECZNY Tomasz 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) 0:1
2   B JOŃCZYK Bartłomiej X OSTANEK Michał 1:3 (4:11, 11:6, 9:11, 9:11) 0:2
3   C RUPA Robert Y OCHMAN Michał 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) 1:2
4   D PIEKARCZYK Zuzanna Z NOWAK Łukasz 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 1:3
5   A PIEKARCZYK Zuzanna
JOŃCZYK Bartłomiej
W NOWAK Łukasz
OCHMAN Michał
1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 7:11) 1:4
6   B RUPA Robert
KACZMARCZYK Karol
X KONIECZNY Tomasz
OSTANEK Michał
1:3 (6:11, 6:11, 11:5, 7:11) 1:5
7   A KACZMARCZYK Karol X OSTANEK Michał 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 1:6
8   B JOŃCZYK Bartłomiej W KONIECZNY Tomasz 1:3 (4:11, 11:8, 4:11, 5:11) 1:7
9   D PIEKARCZYK Zuzanna Y OCHMAN Michał 3:0 (18:16, 11:2, 11:9) 2:7
10   C RUPA Robert Z NOWAK Łukasz 3:0 (11:5, 11:6, 11:2) 3:7
11   A KACZMARCZYK Karol Y OCHMAN Michał 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 3:8
12   C RUPA Robert W KONIECZNY Tomasz 0:3 (14:16, 8:11, 4:11) 3:9
13   B JOŃCZYK Bartłomiej Z NOWAK Łukasz 3:0 (11:6, 11:5, 16:14) 4:9
14   D PIEKARCZYK Zuzanna X OSTANEK Michał 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) 4:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 4z@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy