IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-11-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-27 11:00 37 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS „Centrum” Kraków 2:12
1   A TWARÓG Mariusz W WIERZBIŃSKI Marcin 3:1 (11:5, 10:12, 11:8, 11:6) 1:0
2   B ANDRZEJAK Kacper X RAJTAR Marek 0:3 (11:13, 7:11, 3:11) 1:1
3   C KILISZEK Kamila Y RADEK Arkadiusz 2:3 (11:8, 7:11, 5:11, 11:7, 4:11) 1:2
4   D WIKTOR Julia Z UTYLSKI Filip 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 1:3
5   A TWARÓG Mariusz
ANDRZEJAK Kacper
W UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 1:4
6   B KILISZEK Kamila
WIKTOR Julia
X RAJTAR Marek
RADEK Arkadiusz
2:3 (11:6, 8:11, 11:3, 8:11, 14:16) 1:5
7   A TWARÓG Mariusz X RAJTAR Marek 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 7:11) 1:6
8   B ANDRZEJAK Kacper W WIERZBIŃSKI Marcin 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) 1:7
9   D WIKTOR Julia Y RADEK Arkadiusz 1:3 (11:9, 4:11, 13:15, 6:11) 1:8
10   C KILISZEK Kamila Z UTYLSKI Filip 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 2:11) 1:9
11   A TWARÓG Mariusz Y RADEK Arkadiusz 1:3 (7:11, 4:11, 11:4, 3:11) 1:10
12   C KILISZEK Kamila W WIERZBIŃSKI Marcin 2:3 (6:11, 11:7, 11:5, 8:11, 9:11) 1:11
13   B ANDRZEJAK Kacper Z UTYLSKI Filip 0:3 (6:11, 10:12, 2:11) 1:12
14   D WIKTOR Julia X RAJTAR Marek 3:2 (4:11, 12:10, 11:8, 7:11, 11:8) 2:12
2021-11-24 19:00 38 LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 7:7
1   A NOWICKI Marek W ZALEWSKI Krzysztof 2:3 (11:7, 4:11, 11:8, 7:11, 10:12) 0:1
2   B GADAWSKI Adrian X WĄS Bartłomiej 3:1 (12:10, 11:6, 9:11, 11:5) 1:1
3   C KALICIAK Dariusz Y SYWAŁA Dawid 1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 12:14) 1:2
4   D PARTYKA Ryszard Z BOCHENEK Mariusz 0:3 (8:11, 7:11, 11:13) 1:3
5   A PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
W SYWAŁA Dawid
WĄS Bartłomiej
3:1 (11:9, 7:11, 11:2, 11:6) 2:3
6   B GADAWSKI Adrian
NOWICKI Marek
X BOCHENEK Mariusz
ZALEWSKI Krzysztof
1:3 (9:11, 11:4, 4:11, 6:11) 2:4
7   A NOWICKI Marek X WĄS Bartłomiej 3:1 (11:2, 11:3, 8:11, 11:9) 3:4
8   B GADAWSKI Adrian W ZALEWSKI Krzysztof 3:2 (9:11, 3:11, 11:4, 11:9, 11:8) 4:4
9   D PARTYKA Ryszard Y SYWAŁA Dawid 2:3 (11:6, 6:11, 2:11, 11:8, 9:11) 4:5
10   C KALICIAK Dariusz Z BOCHENEK Mariusz 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 9:11) 4:6
11   A NOWICKI Marek Y SYWAŁA Dawid 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 9:11) 4:7
12   C KALICIAK Dariusz W ZALEWSKI Krzysztof 3:2 (5:11, 11:9, 7:11, 11:9, 11:9) 5:7
13   B GADAWSKI Adrian Z BOCHENEK Mariusz 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:9) 6:7
14   D PARTYKA Ryszard X WĄS Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) 7:7
do ustalenia 39 KTS „Victoria” Spytkowice - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I
2021-12-03 19:30 40 KS „Podwawelski” Kraków III - MKS „Skawa” Wadowice II 11:3
1   A GAJDA Rafał W RADWAN Radosław 3:2 (8:11, 11:1, 11:8, 13:15, 12:10) 1:0
2   B BIEL Jakub X JOŃCZYK Bartłomiej 3:0 (11:7, 12:10, 14:12) 2:0
3   C BODZIONY Mateusz Y RUPA Robert 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 3:0
4   D BOLEK Łukasz Z WIŚNIEWSKI Mateusz 3:2 (8:11, 11:4, 6:11, 11:7, 11:9) 4:0
5   A BIEL Jakub
GAJDA Rafał
W RADWAN Radosław
WIŚNIEWSKI Mateusz
1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 7:11) 4:1
6   B PIETRZYK Marcin
BOLEK Łukasz
X RUPA Robert
JOŃCZYK Bartłomiej
3:2 (5:11, 11:9, 11:8, 9:11, 11:8) 5:1
7   A GAJDA Rafał X JOŃCZYK Bartłomiej 1:3 (11:13, 11:7, 5:11, 9:11) 5:2
8   B BIEL Jakub W RADWAN Radosław 3:2 (11:9, 5:11, 13:11, 9:11, 11:9) 6:2
9   D BOLEK Łukasz Y RUPA Robert 2:3 (7:11, 10:12, 11:7, 11:3, 11:13) 6:3
10   C BODZIONY Mateusz Z WIŚNIEWSKI Mateusz 3:1 (11:8, 7:11, 11:1, 11:6) 7:3
11   A GAJDA Rafał Y RUPA Robert 3:0 (11:9, 13:11, 11:9) 8:3
12   C BODZIONY Mateusz W RADWAN Radosław 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:6) 9:3
13   B BIEL Jakub Z WIŚNIEWSKI Mateusz 3:2 (11:9, 6:11, 11:9, 7:11, 11:9) 10:3
14   D DYMEK Michał X JOŃCZYK Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:1, 11:8) 11:3
2021-11-27 15:00 41 LKS „Victoria” Nidek - KS „Backhand” Andrychów 7:7
1   A HOLCMAN Tomasz W OPYD Artur 0:3 (9:11, 12:14, 9:11) 0:1
2   B PIEKARCZYK Michał X KONIECZNY Tomasz 3:0 (11:5, 11:5, 11:9) 1:1
3   C ŻEBRO Krzysztof Y MERTA Rafał 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) 1:2
4   D WODNIAK Kamil Z OSTANEK Michał 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) 2:2
5   A WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
W KONIECZNY Tomasz
OPYD Artur
3:0 (11:8, 11:5, 11:3) 3:2
6   B ŻEBRO Krzysztof
PIEKARCZYK Michał
X OSTANEK Michał
MERTA Rafał
3:2 (11:7, 10:12, 9:11, 11:8, 11:9) 4:2
7   A HOLCMAN Tomasz X KONIECZNY Tomasz 1:3 (11:8, 5:11, 7:11, 8:11) 4:3
8   B PIEKARCZYK Michał W OPYD Artur 1:3 (3:11, 8:11, 11:5, 10:12) 4:4
9   D WODNIAK Kamil Y MERTA Rafał 3:1 (11:3, 7:11, 11:3, 11:6) 5:4
10   C ŻEBRO Krzysztof Z OSTANEK Michał 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 1:11) 5:5
11   A HOLCMAN Tomasz Y MERTA Rafał 3:1 (6:11, 11:9, 11:4, 11:9) 6:5
12   C ŻEBRO Krzysztof W OPYD Artur 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 6:6
13   B PIEKARCZYK Michał Z OSTANEK Michał 0:3 (4:11, 4:11, 10:12) 6:7
14   D WODNIAK Kamil X KONIECZNY Tomasz 3:1 (11:9, 7:11, 13:11, 11:6) 7:7
2021-11-27 11:00 42 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 4:10
1   A PORADZISZ Michał W BOCHENEK Dariusz 1:3 (12:10, 6:11, 10:12, 2:11) 0:1
2   B WALICZEK Wojciech X KUTYŁA Dawid 3:1 (9:11, 11:5, 11:8, 11:5) 1:1
3   C ŻĄDŁO Piotr Y YEHORKIN Paweł 0:3 (1:11, 8:11, 7:11) 1:2
4   D DŹWIG Andrzej Z GŁOWACKI Arkadiusz 2:3 (11:8, 10:12, 11:8, 12:14, 8:11) 1:3
5   A PORADZISZ Michał
ŻĄDŁO Piotr
W BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
1:3 (8:11, 6:11, 11:7, 7:11) 1:4
6   B WALICZEK Wojciech
DŹWIG Andrzej
X KUTYŁA Dawid
YEHORKIN Paweł
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 2:4
7   A PORADZISZ Michał X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (10:12, 10:12, 13:15) 2:5
8   B WALICZEK Wojciech W BOCHENEK Dariusz 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 3:5
9   D DŹWIG Andrzej Y YEHORKIN Paweł 1:3 (5:11, 3:11, 11:9, 5:11) 3:6
10   C ŻĄDŁO Piotr Z GŁOWACKI Arkadiusz 1:3 (11:13, 6:11, 11:5, 9:11) 3:7
11   A DZIADEK Dominik Y YEHORKIN Paweł 1:3 (7:11, 7:11, 11:8, 9:11) 3:8
12   C ŻĄDŁO Piotr W BOCHENEK Dariusz 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 3:9
13   B WALICZEK Wojciech Z GŁOWACKI Arkadiusz 2:3 (11:7, 10:12, 8:11, 11:9, 8:11) 3:10
14   D DŹWIG Andrzej X NAŁÓDKA Dariusz 3:0 (11:6, 11:3, 13:11) 4:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 4z@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz I rundy