IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2021-10-02
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-05 18:30 13 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I - MKS „Centrum” Kraków 6:8
1   A MARCHEWKA Artur W RADEK Arkadiusz 1:3 (6:11, 11:5, 4:11, 6:11) 0:1
2   B WOJDYŁA Dominik X RAJTAR Marek 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 5:11) 0:2
3   C KURCZYNA Łukasz Y WIERZBIŃSKI Marcin 3:2 (4:11, 11:6, 11:7, 4:11, 11:4) 1:2
4   D PIĄSTKA Michał Z UTYLSKI Filip 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:9) 2:2
5   A PIĄSTKA Michał
WOJDYŁA Dominik
W RAJTAR Marek
RADEK Arkadiusz
3:2 (7:11, 11:4, 11:13, 11:7, 13:11) 3:2
6   B MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
X UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
2:3 (7:11, 12:14, 11:7, 11:8, 6:11) 3:3
7   A MARCHEWKA Artur X RAJTAR Marek 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) 3:4
8   B WOJDYŁA Dominik W RADEK Arkadiusz 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 7:11) 3:5
9   D PIĄSTKA Michał Y WIERZBIŃSKI Marcin 3:2 (11:6, 11:9, 9:11, 7:11, 11:9) 4:5
10   C KURCZYNA Łukasz Z UTYLSKI Filip 2:3 (13:11, 4:11, 11:7, 2:11, 9:11) 4:6
11   A MARCHEWKA Artur Y WIERZBIŃSKI Marcin 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 4:7
12   C KURCZYNA Łukasz W RADEK Arkadiusz 3:0 (11:5, 12:10, 11:2) 5:7
13   B WOJDYŁA Dominik Z UTYLSKI Filip 1:3 (5:11, 11:8, 10:12, 3:11) 5:8
14   D PIĄSTKA Michał X RAJTAR Marek 3:1 (6:11, 11:5, 11:9, 12:10) 6:8
2021-11-20 14:00 14 MKS „Skawa” Wadowice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 6:8
1   A RADWAN Radosław W ZALEWSKI Krzysztof 1:3 (10:12, 10:12, 11:8, 9:11) 0:1
2   B PIEKARCZYK Zuzanna X BOCHENEK Mariusz 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 0:2
3   C RUPA Robert Y WĄS Bartłomiej 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 11:2) 1:2
4   D JOŃCZYK Bartłomiej Z SYWAŁA Dawid 2:3 (6:11, 6:11, 11:7, 12:10, 10:12) 1:3
5   A RADWAN Radosław
RUPA Robert
W SYWAŁA Dawid
WĄS Bartłomiej
3:2 (10:12, 11:13, 11:6, 11:9, 11:6) 2:3
6   B PIEKARCZYK Zuzanna
JOŃCZYK Bartłomiej
X BOCHENEK Mariusz
ZALEWSKI Krzysztof
2:3 (9:11, 11:5, 11:13, 11:4, 8:11) 2:4
7   A RADWAN Radosław X BOCHENEK Mariusz 3:2 (11:6, 6:11, 11:7, 3:11, 11:7) 3:4
8   B PIEKARCZYK Zuzanna W ZALEWSKI Krzysztof 1:3 (6:11, 7:11, 12:10, 9:11) 3:5
9   D JOŃCZYK Bartłomiej Y WĄS Bartłomiej 3:1 (11:9, 6:11, 12:10, 11:7) 4:5
10   C RUPA Robert Z SYWAŁA Dawid 3:2 (5:11, 11:3, 6:11, 15:13, 11:8) 5:5
11   A RADWAN Radosław Y WĄS Bartłomiej 3:1 (11:8, 6:11, 11:8, 11:7) 6:5
12   C RUPA Robert W ZALEWSKI Krzysztof 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 6:6
13   B PIEKARCZYK Zuzanna Z SYWAŁA Dawid 1:3 (5:11, 6:11, 11:8, 8:11) 6:7
14   D JOŃCZYK Bartłomiej X BOCHENEK Mariusz 2:3 (11:4, 11:9, 10:12, 9:11, 8:11) 6:8
2021-10-03 12:00 15 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Backhand” Andrychów 9:5
1   A GAJDA Rafał W KONIECZNY Tomasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 1:0
2   B DYMEK Michał X OCHMAN Michał 3:2 (5:11, 11:6, 11:6, 9:11, 12:10) 2:0
3   C BODZIONY Mateusz Y OPYD Artur 3:1 (11:9, 11:5, 3:11, 11:8) 3:0
4   D BOLEK Łukasz Z NOWAK Łukasz 3:0 (11:8, 11:3, 11:3) 4:0
5   A BIEL Jakub
GAJDA Rafał
W KONIECZNY Tomasz
OPYD Artur
0:3 (5:11, 8:11, 3:11) 4:1
6   B PIETRZYK Marcin
BOLEK Łukasz
X NOWAK Łukasz
OCHMAN Michał
3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 5:1
7   A GAJDA Rafał X OCHMAN Michał 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 6:1
8   B DYMEK Michał W KONIECZNY Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 6:2
9   D BOLEK Łukasz Y OPYD Artur 0:3 (12:14, 9:11, 15:17) 6:3
10   C BODZIONY Mateusz Z NOWAK Łukasz 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 7:3
11   A GAJDA Rafał Y OPYD Artur 3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 13:11) 8:3
12   C BODZIONY Mateusz W KONIECZNY Tomasz 1:3 (5:11, 11:8, 5:11, 7:11) 8:4
13   B BIEL Jakub Z NOWAK Łukasz 1:3 (9:11, 11:13, 11:9, 5:11) 8:5
14   D BOLEK Łukasz X OCHMAN Michał 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) 9:5
2021-10-15 18:00 16 KTS „Victoria” Spytkowice - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7
1   A MAMOŃ Wojciech W KUTYŁA Dawid 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B BODNAR Marcin X DOMANIK Grzegorz 3:1 (11:9, 11:5, 9:11, 11:9) 1:1
3   C GRONDALCZYK Adrian Y YEHORKIN Paweł 0:3 (11:13, 7:11, 6:11) 1:2
4   D CHOJNA Dawid Z GŁOWACKI Arkadiusz 2:3 (11:6, 10:12, 11:9, 6:11, 6:11) 1:3
5   A CHOJNA Dawid
BODNAR Marcin
W BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
3:2 (4:11, 10:12, 11:5, 12:10, 12:10) 2:3
6   B MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
X DOMANIK Grzegorz
YEHORKIN Paweł
3:1 (11:9, 5:11, 11:9, 11:7) 3:3
7   A MAMOŃ Wojciech X DOMANIK Grzegorz 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) 4:3
8   B BODNAR Marcin W KUTYŁA Dawid 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 5:3
9   D CHOJNA Dawid Y YEHORKIN Paweł 0:3 (5:11, 10:12, 9:11) 5:4
10   C GRONDALCZYK Adrian Z GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (7:11, 10:12, 7:11) 5:5
11   A MAMOŃ Wojciech Y YEHORKIN Paweł 0:3 (3:11, 1:11, 7:11) 5:6
12   C GRONDALCZYK Adrian W KUTYŁA Dawid 3:2 (11:4, 9:11, 12:10, 6:11, 11:9) 6:6
13   B BODNAR Marcin Z GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (9:11, 2:11, 5:11) 6:7
14   D CHOJNA Dawid X DOMANIK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 7:7
2021-10-11 19:00 17 LKS „Polonia” Wilczkowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II 8:6
1   A DĄBROWSKI Damian W PORADZISZ Michał 3:1 (11:9, 6:11, 11:8, 11:4) 1:0
2   B KALICIAK Dariusz X DŹWIG Andrzej 2:3 (6:11, 11:9, 7:11, 11:8, 8:11) 1:1
3   C PARTYKA Ryszard Y WALICZEK Wojciech 0:3 (8:11, 3:11, 6:11) 1:2
4   D NOWICKI Marek Z DZIADEK Dominik 3:1 (11:2, 11:9, 7:11, 11:6) 2:2
5   A DĄBROWSKI Damian
NOWICKI Marek
W WALICZEK Wojciech
DŹWIG Andrzej
2:3 (12:10, 9:11, 11:3, 5:11, 8:11) 2:3
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X DZIADEK Dominik
PORADZISZ Michał
3:2 (11:8, 10:12, 8:11, 11:7, 11:8) 3:3
7   A DĄBROWSKI Damian X DŹWIG Andrzej 2:3 (11:7, 8:11, 9:11, 11:6, 9:11) 3:4
8   B KALICIAK Dariusz W PORADZISZ Michał 3:0 (11:3, 11:5, 11:4) 4:4
9   D NOWICKI Marek Y WALICZEK Wojciech 3:1 (11:3, 11:9, 8:11, 11:5) 5:4
10   C PARTYKA Ryszard Z DZIADEK Dominik 2:3 (7:11, 9:11, 11:7, 11:4, 7:11) 5:5
11   A DĄBROWSKI Damian Y WALICZEK Wojciech 3:2 (6:11, 11:9, 11:4, 7:11, 11:9) 6:5
12   C PARTYKA Ryszard W PORADZISZ Michał 3:0 (11:7, 11:4, 11:2) 7:5
13   B KALICIAK Dariusz Z DZIADEK Dominik 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) 7:6
14   D NOWICKI Marek X DŹWIG Andrzej 3:1 (14:12, 11:5, 7:11, 11:7) 8:6
2021-10-03 11:00 18 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Victoria” Nidek 3:11
1   A KILISZEK Kamila W PIEKARCZYK Michał 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 0:1
2   B ANDRZEJAK Kacper X HOLCMAN Tomasz 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 0:2
3   C TWARÓG Mariusz Y WODNIAK Kamil 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:3
4   D HADRYŚ Matylda Z WOLANIN Piotr 3:1 (11:8, 6:11, 11:2, 11:5) 1:3
5   A KILISZEK Kamila
HADRYŚ Matylda
W ŻEBRO Krzysztof
PIEKARCZYK Michał
0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 1:4
6   B TWARÓG Mariusz
ANDRZEJAK Kacper
X WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 1:5
7   A KILISZEK Kamila X HOLCMAN Tomasz 1:3 (11:8, 11:13, 8:11, 4:11) 1:6
8   B ANDRZEJAK Kacper W PIEKARCZYK Michał 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 14:16) 1:7
9   D HADRYŚ Matylda Y WODNIAK Kamil 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:4, 6:11) 1:8
10   C TWARÓG Mariusz Z WOLANIN Piotr 3:0 (11:5, 13:11, 11:5) 2:8
11   A KILISZEK Kamila Y WODNIAK Kamil 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 2:9
12   C TWARÓG Mariusz W PIEKARCZYK Michał 1:3 (8:11, 12:10, 8:11, 9:11) 2:10
13   B ANDRZEJAK Kacper Z WOLANIN Piotr 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:8) 3:10
14   D HADRYŚ Matylda X HOLCMAN Tomasz 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 4z@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz I rundy