IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2020-11-29
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
do ustalenia 25 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów
2020-11-29 11:00 26 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Płomień” Limanowa II 3:11 tak
1   A RĘBACZ Wojciech W GAIK Krystian 0:3 (6:11, 8:11, 3:11) 0:1
2   B JAWIEŃ Marcin X ROZUM Dawid 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 0:2
3   C FLĄDRO Piotr Y SUŁKOWSKI Karol 1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 4:11) 0:3
4   D GAWLIK Adam Z KORNAŚ Bartłomiej 3:1 (9:11, 14:12, 11:9, 14:12) 1:3
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W SUŁKOWSKI Karol
KORNAŚ Bartłomiej
3:2 (6:11, 13:11, 7:11, 11:4, 13:11) 2:3
6   B RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
X GAIK Krystian
ROZUM Dawid
0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 2:4
7   A RĘBACZ Wojciech X ROZUM Dawid 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) 2:5
8   B JAWIEŃ Marcin W GAIK Krystian 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 5:11) 2:6
9   D GAWLIK Adam Y SUŁKOWSKI Karol 1:3 (4:11, 11:9, 8:11, 9:11) 2:7
10   C FLĄDRO Piotr Z KORNAŚ Bartłomiej 3:2 (11:7, 7:11, 14:12, 5:11, 11:5) 3:7
11   A RĘBACZ Wojciech Y SUŁKOWSKI Karol 2:3 (7:11, 5:11, 11:8, 11:8, 10:12) 3:8
12   C FLĄDRO Piotr W GAIK Krystian 2:3 (12:14, 11:7, 11:5, 8:11, 8:11) 3:9
13   B JAWIEŃ Marcin Z KORNAŚ Bartłomiej 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 3:10
14   D GAWLIK Adam X ROZUM Dawid 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 3:11
2020-11-11 11:00 27 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 tak
1   A ROBAK Mateusz W OBROCHTA Piotr 3:2 (11:7, 5:11, 4:11, 11:7, 11:3) 1:0
2   B FRANCZAK Szymon X SOBCZAK Krzysztof 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 1:1
3   C OSTROWSKI Artur Y DZIEDZIC Piotr 3:2 (11:7, 8:11, 11:5, 10:12, 11:4) 2:1
4   D ŚLAZYK Karol Z BOLSĘGA Henryk 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 2:2
5   A MILÓWKA Emilia
SMOLEŃ Julita
W OBROCHTA Paweł
DZIEDZIC Piotr
0:3 (7:11, 4:11, 5:11) 2:3
6   B ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
X BOLSĘGA Henryk
SOBCZAK Krzysztof
3:2 (11:6, 7:11, 9:11, 11:9, 11:6) 3:3
7   A ROBAK Mateusz X SOBCZAK Krzysztof 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:9) 4:3
8   B FRANCZAK Szymon W OBROCHTA Piotr 0:3 (6:11, 3:11, 8:11) 4:4
9   D ŚLAZYK Karol Y DZIEDZIC Piotr 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 9:11) 4:5
10   C OSTROWSKI Artur Z BOLSĘGA Henryk 3:2 (11:7, 8:11, 11:6, 8:11, 11:6) 5:5
11   A ROBAK Mateusz Y DZIEDZIC Piotr 3:1 (11:3, 8:11, 11:7, 11:8) 6:5
12   C OSTROWSKI Artur W OBROCHTA Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 6:6
13   B FRANCZAK Szymon Z BOLSĘGA Henryk 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) 7:6
14   D ŚLAZYK Karol X SOBCZAK Krzysztof 0:3 (3:11, 4:11, 2:11) 7:7
2020-11-28 17:00 28 MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6 tak
1   A ŁABOWSKI Józef W SZCZEPAŃSKI Dominik 2:3 (4:11, 11:9, 10:12, 11:5, 8:11) 0:1
2   B URBAN Mariusz X HEŁMECKI Szymon 3:1 (7:11, 11:6, 12:10, 11:7) 1:1
3   C WOŹNIAK Marcin Y SIKOŃ Maciej 3:1 (4:11, 11:6, 11:6, 12:10) 2:1
4   D PIECHOWICZ Marek Z NAGEL Kacper 3:2 (8:11, 11:9, 9:11, 11:0, 11:5) 3:1
5   A PIECHOWICZ Marek
URBAN Mariusz
W NAGEL Kacper
SIKOŃ Maciej
3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 4:1
6   B ŁABOWSKI Józef
WOŹNIAK Marcin
X HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 11:7, 5:11) 4:2
7   A ŁABOWSKI Józef X HEŁMECKI Szymon 1:3 (9:11, 11:5, 9:11, 1:11) 4:3
8   B URBAN Mariusz W SZCZEPAŃSKI Dominik 2:3 (12:10, 11:8, 5:11, 5:11, 10:12) 4:4
9   D PIECHOWICZ Marek Y SIKOŃ Maciej 2:3 (14:16, 11:8, 9:11, 11:2, 12:14) 4:5
10   C WOŹNIAK Marcin Z NAGEL Kacper 3:1 (11:8, 11:6, 11:13, 11:6) 5:5
11   A ŁABOWSKI Józef Y SIKOŃ Maciej 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 11:1) 6:5
12   C WOŹNIAK Marcin W SZCZEPAŃSKI Dominik 3:2 (8:11, 11:8, 11:9, 11:13, 11:5) 7:5
13   B URBAN Mariusz Z NAGEL Kacper 3:2 (8:11, 9:11, 11:5, 11:9, 11:9) 8:5
14   D PIECHOWICZ Marek X HEŁMECKI Szymon 0:3 (4:11, 12:14, 8:11) 8:6
2020-11-29 16:00 29 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 tak
1   A KANTOR Michał W MACIUSZEK Wiesław 2:3 (4:11, 11:4, 9:11, 11:9, 4:11) 0:1
2   B SYWAŁA Dawid X PASEK Kamil 1:3 (10:12, 11:4, 6:11, 10:12) 0:2
3   C JURKOWSKI Piotr Y BORKOWSKI Marek 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) 1:2
4   D PLICHTA Józef Z TROJANOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 11:13, 5:11) 1:3
5   A JURKOWSKI Piotr
PLICHTA Józef
W BORKOWSKI Marek
MACIUSZEK Wiesław
0:3 (9:11, 7:11, 11:13) 1:4
6   B KANTOR Michał
SYWAŁA Dawid
X TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
2:3 (11:4, 8:11, 11:7, 7:11, 8:11) 1:5
7   A KANTOR Michał X PASEK Kamil 3:2 (11:7, 11:6, 9:11, 6:11, 16:14) 2:5
8   B SYWAŁA Dawid W MACIUSZEK Wiesław 1:3 (11:6, 8:11, 8:11, 8:11) 2:6
9   D PLICHTA Józef Y BORKOWSKI Marek 0:3 (11:13, 2:11, 7:11) 2:7
10   C JURKOWSKI Piotr Z TROJANOWSKI Dawid 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 6:11) 2:8
11   A KANTOR Michał Y BORKOWSKI Marek 3:2 (2:11, 11:9, 7:11, 12:10, 12:10) 3:8
12   C JURKOWSKI Piotr W MACIUSZEK Wiesław 3:2 (5:11, 11:6, 11:7, 5:11, 11:9) 4:8
13   B SYWAŁA Dawid Z TROJANOWSKI Dawid 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) 4:9
14   D PLICHTA Józef X PASEK Kamil 2:3 (6:11, 8:11, 11:9, 11:9, 5:11) 4:10
2020-11-29 15:00 30 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS Lipie 11:3
1   A CHRABĄSZCZ Aleksandra W CEWKA Piotr 3:0 (11:8, 11:2, 11:8) 1:0
2   B FLOREK Sławomir X DZIEDZIC Marta 2:3 (11:7, 6:11, 8:11, 11:9, 7:11) 1:1
3   C PROCHAZKA Tomasz Y SZCZECINA Piotr 3:1 (11:2, 9:11, 11:7, 11:8) 2:1
4   D KUDŁA Paweł Z MRUK Piotr 3:2 (9:11, 11:8, 9:11, 11:4, 11:3) 3:1
5   A KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
W CEWKA Piotr
DZIEDZIC Marta
3:1 (11:7, 11:6, 4:11, 11:9) 4:1
6   B FLOREK Sławomir
CHRABĄSZCZ Aleksandra
X MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 5:1
7   A CHRABĄSZCZ Aleksandra X DZIEDZIC Marta 3:1 (11:9, 11:5, 4:11, 11:6) 6:1
8   B FLOREK Sławomir W CEWKA Piotr 3:1 (11:6, 11:5, 4:11, 11:7) 7:1
9   D KUDŁA Paweł Y SZCZECINA Piotr 3:1 (4:11, 11:8, 11:4, 11:3) 8:1
10   C PROCHAZKA Tomasz Z MRUK Piotr 3:0 (11:3, 11:3, 11:8) 9:1
11   A CHRABĄSZCZ Aleksandra Y SZCZECINA Piotr 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 10:1
12   C PROCHAZKA Tomasz W CEWKA Piotr 1:3 (11:7, 10:12, 9:11, 8:11) 10:2
13   B FLOREK Sławomir Z MRUK Piotr 3:1 (10:12, 11:8, 11:4, 11:7) 11:2
14   D KUDŁA Paweł X DZIEDZIC Marta 1:3 (10:12, 11:7, 4:11, 1:11) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy