IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2020-11-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-21 17:00 19 LZS „Solidarni” Mędrzechów - MKS „Radość” Gorlice II 8:6 tak
1   A GAJEWSKI Dominik W PIECHOWICZ Marek 1:3 (4:11, 11:7, 7:11, 7:11) 0:1
2   B JASTRZĘBSKI Dawid X ŁABOWSKI Józef 1:3 (5:11, 6:11, 11:7, 11:13) 0:2
3   C OSTROWSKI Dawid Y WOŹNIAK Marcin 3:2 (11:7, 10:12, 7:11, 11:5, 11:8) 1:2
4   D WOLIŃSKI Zenon Z URBAN Mariusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 2:2
5   A JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
W PIECHOWICZ Marek
URBAN Mariusz
3:2 (11:8, 11:8, 6:11, 8:11, 11:9) 3:2
6   B GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
X ŁABOWSKI Józef
WOŹNIAK Marcin
2:3 (14:12, 9:11, 11:6, 9:11, 9:11) 3:3
7   A GAJEWSKI Dominik X ŁABOWSKI Józef 3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 11:6, 11:8) 4:3
8   B JASTRZĘBSKI Dawid W PIECHOWICZ Marek 3:1 (11:8, 6:11, 11:8, 11:8) 5:3
9   D WOLIŃSKI Zenon Y WOŹNIAK Marcin 2:3 (11:13, 3:11, 11:6, 12:10, 9:11) 5:4
10   C OSTROWSKI Dawid Z URBAN Mariusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 6:4
11   A GAJEWSKI Dominik Y WOŹNIAK Marcin 2:3 (5:11, 15:13, 9:11, 11:6, 4:11) 6:5
12   C OSTROWSKI Dawid W PIECHOWICZ Marek 3:2 (9:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:9) 7:5
13   B JASTRZĘBSKI Dawid Z URBAN Mariusz 1:3 (8:11, 13:11, 8:11, 7:11) 7:6
14   D WOLIŃSKI Zenon X ŁABOWSKI Józef 3:1 (6:11, 11:3, 11:8, 11:7) 8:6
2020-11-22 11:00 20 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Tarnovia” Tarnów 13:1 tak
1   A SUŁKOWSKI Karol W ROBAK Mateusz 3:0 (11:3, 11:8, 11:7) 1:0
2   B KORNAŚ Bartłomiej X FRANCZAK Szymon 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) 2:0
3   C GOLONKA Filip Y OSTROWSKI Artur 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) 3:0
4   D ROZUM Dawid Z MILÓWKA Emilia 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) 4:0
5   A ROZUM Dawid
KORNAŚ Bartłomiej
W MILÓWKA Emilia
FRANCZAK Szymon
3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 5:0
6   B SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
X ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
3:1 (7:11, 11:5, 11:9, 11:6) 6:0
7   A SUŁKOWSKI Karol X FRANCZAK Szymon 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 7:0
8   B KORNAŚ Bartłomiej W ROBAK Mateusz 1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 6:11) 7:1
9   D ROZUM Dawid Y OSTROWSKI Artur 3:0 (11:8, 11:3, 11:5) 8:1
10   C GOLONKA Filip Z MILÓWKA Emilia 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 9:1
11   A SUŁKOWSKI Karol Y OSTROWSKI Artur 3:0 (11:5, 11:1, 11:3) 10:1
12   C GOLONKA Filip W ROBAK Mateusz 3:2 (6:11, 8:11, 11:8, 11:6, 11:6) 11:1
13   B KORNAŚ Bartłomiej Z MILÓWKA Emilia 3:0 (11:6, 12:10, 11:3) 12:1
14   D ROZUM Dawid X FRANCZAK Szymon 3:0 (11:3, 13:11, 11:7) 13:1
2020-11-20 19:00 21 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Start” Nowy Sącz 9:5 tak
1   A OBROCHTA Piotr W TROJANOWSKI Dawid 3:1 (11:9, 13:11, 4:11, 11:9) 1:0
2   B OBROCHTA Paweł X TROJANOWSKI Kamil 3:0 (11:1, 11:2, 11:7) 2:0
3   C BOLSĘGA Henryk Y TROJANOWSKI Adrian 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 3:0
4   D SOBCZAK Krzysztof Z BORKOWSKI Marek 2:3 (6:11, 11:6, 7:11, 11:3, 9:11) 3:1
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Adrian
3:0 (11:9, 11:9, 11:3) 4:1
6   B BOLSĘGA Henryk
SOBCZAK Krzysztof
X TROJANOWSKI Kamil
TROJANOWSKI Dawid
1:3 (11:3, 5:11, 6:11, 6:11) 4:2
7   A OBROCHTA Piotr X TROJANOWSKI Kamil 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:5) 5:2
8   B OBROCHTA Paweł W TROJANOWSKI Dawid 3:0 (11:2, 11:2, 11:3) 6:2
9   D SOBCZAK Krzysztof Y TROJANOWSKI Adrian 2:3 (11:7, 7:11, 11:9, 11:13, 13:15) 6:3
10   C DZIEDZIC Piotr Z BORKOWSKI Marek 3:1 (11:8, 5:11, 11:7, 11:7) 7:3
11   A OBROCHTA Piotr Y TROJANOWSKI Adrian 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 8:3
12   C DZIEDZIC Piotr W TROJANOWSKI Dawid 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 8:11) 8:4
13   B OBROCHTA Paweł Z BORKOWSKI Marek 3:0 (11:3, 11:7, 15:13) 9:4
14   D SOBCZAK Krzysztof X TROJANOWSKI Kamil 2:3 (11:6, 6:11, 7:11, 11:4, 5:11) 9:5
2020-11-27 19:00 22 UKS „Jordan” Zakliczyn - LUKS Lipie 11:3 tak
1   A SZCZEPAŃSKI Dominik W WOLAK Michał 3:0 (11:3, 11:3, 11:0) 1:0
2   B MARTYKA Bartłomiej X OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 2:0
3   C SIKOŃ Maciej Y DZIEDZIC Marta 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 2:1
4   D HEŁMECKI Szymon Z MRUK Piotr 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 3:1
5   A SZCZEPAŃSKI Dominik
SIKOŃ Maciej
W OPIŁO Zygmunt
WOLAK Michał
3:1 (11:9, 16:14, 11:13, 11:3) 4:1
6   B HEŁMECKI Szymon
NAGEL Kacper
X MRUK Piotr
DZIEDZIC Marta
2:3 (5:11, 10:12, 11:7, 12:10, 18:20) 4:2
7   A SZCZEPAŃSKI Dominik X OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) 5:2
8   B MARTYKA Bartłomiej W WOLAK Michał 3:0 (11:7, 11:3, 11:4) 6:2
9   D HEŁMECKI Szymon Y DZIEDZIC Marta 3:2 (11:4, 8:11, 11:8, 4:11, 12:10) 7:2
10   C SIKOŃ Maciej Z MRUK Piotr 1:3 (3:11, 2:11, 11:9, 6:11) 7:3
11   A SZCZEPAŃSKI Dominik Y DZIEDZIC Marta 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 8:3
12   C SIKOŃ Maciej W WOLAK Michał 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 9:3
13   B MARTYKA Bartłomiej Z MRUK Piotr 3:2 (11:13, 11:4, 11:7, 12:14, 11:4) 10:3
14   D HEŁMECKI Szymon X OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 11:3
2020-11-22 11:00 23 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno IV 8:6 tak
1   A FLĄDRO Piotr W CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) 1:0
2   B GAWLIK Adam X KUDŁA Paweł 3:1 (12:10, 8:11, 11:8, 11:8) 2:0
3   C JAWIEŃ Marcin Y FLOREK Sławomir 2:3 (6:11, 6:11, 11:7, 12:10, 5:11) 2:1
4   D RĘBACZ Wojciech Z PROCHAZKA Tomasz 1:3 (6:11, 16:14, 8:11, 9:11) 2:2
5   A RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
W FLOREK Sławomir
CHRABĄSZCZ Aleksandra
2:3 (11:7, 7:11, 11:4, 7:11, 9:11) 2:3
6   B GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
X KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 3:3
7   A FLĄDRO Piotr X KUDŁA Paweł 3:0 (11:8, 11:7, 11:3) 4:3
8   B GAWLIK Adam W CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 4:4
9   D RĘBACZ Wojciech Y FLOREK Sławomir 1:3 (11:5, 6:11, 10:12, 10:12) 4:5
10   C JAWIEŃ Marcin Z PROCHAZKA Tomasz 3:0 (12:10, 12:10, 14:12) 5:5
11   A FLĄDRO Piotr Y FLOREK Sławomir 3:2 (6:11, 5:11, 11:7, 11:7, 11:7) 6:5
12   C JAWIEŃ Marcin W CHRABĄSZCZ Aleksandra 2:3 (11:5, 6:11, 11:8, 7:11, 9:11) 6:6
13   B GAWLIK Adam Z PROCHAZKA Tomasz 3:2 (11:4, 8:11, 9:11, 11:9, 12:10) 7:6
14   D RĘBACZ Wojciech X KUDŁA Paweł 3:0 (11:8, 13:11, 11:7) 8:6
2020-11-22 11:00 24 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 7:7 tak
1   A JASIELSKI Franciszek W SYWAŁA Dawid 2:3 (12:10, 7:11, 11:8, 7:11, 7:11) 0:1
2   B JASIELSKI Marek X PLICHTA Józef 3:1 (6:11, 11:9, 11:8, 11:9) 1:1
3   C DAMIAN Tomasz Y KANTOR Michał 3:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:7) 2:1
4   D BAŃBOR Andrzej Z JURKOWSKI Piotr 3:2 (7:11, 11:9, 8:11, 11:7, 11:3) 3:1
5   A BAŃBOR Andrzej
DAMIAN Tomasz
W SYWAŁA Dawid
PLICHTA Józef
3:1 (9:11, 11:4, 11:6, 11:9) 4:1
6   B JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
X JURKOWSKI Piotr
KANTOR Michał
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 5:1
7   A JASIELSKI Franciszek X PLICHTA Józef 2:3 (13:11, 9:11, 7:11, 11:8, 6:11) 5:2
8   B JASIELSKI Marek W SYWAŁA Dawid 3:1 (7:11, 12:10, 11:9, 11:9) 6:2
9   D BAŃBOR Andrzej Y KANTOR Michał 2:3 (11:9, 9:11, 7:11, 11:5, 9:11) 6:3
10   C DAMIAN Tomasz Z JURKOWSKI Piotr 2:3 (7:11, 11:7, 1:11, 11:9, 11:13) 6:4
11   A JASIELSKI Franciszek Y KANTOR Michał 3:2 (11:7, 9:11, 11:5, 5:11, 11:6) 7:4
12   C DAMIAN Tomasz W SYWAŁA Dawid 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) 7:5
13   B JASIELSKI Marek Z JURKOWSKI Piotr 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 7:6
14   D BAŃBOR Andrzej X PLICHTA Józef 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 7:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy