II liga mężczyzn
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 22 20 2 62:14 90,91
2 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 22 19 3 61:23 86,36
3 PUSZKARIOW Konstantyn (UKS „Villa Verde” Olesno II) 20 18 2 58:14 90,00
4 BIAŁCZYK Łukasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 20 18 2 57:23 90,00
5 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 22 18 4 60:25 81,82
6 MARCINOWSKI Krzysztof (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 17 1 53:18 94,44
7 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 22 17 5 57:24 77,27
8 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 22 17 5 56:26 77,27
9 SPOREK Szymon (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 22 16 6 56:27 72,73
10 CHMIELOWSKI Jakub (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 22 16 6 56:27 72,73
11 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 22 16 6 52:28 72,73
12 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 22 15 7 52:37 68,18
13 OSIKA Sławomir („Witmar-Podwawelski” Kraków) 20 14 6 50:24 70,00
14 JADAM Dawid („Kolping” Jarosław II) 20 14 6 46:30 70,00
15 FLAUMENHAFT Jacek (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 22 14 8 51:31 63,64
16 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 22 14 8 48:38 63,64
17 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 22 13 9 48:31 59,09
18 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 22 13 9 46:42 59,09
19 CHYC Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 16 11 5 39:20 68,75
20 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków) 20 11 9 45:31 55,00
21 MLECZKO Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów) 20 11 9 37:36 55,00
22 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 22 11 11 42:41 50,00
23 OLBRYCHT Michał (UKS MOSiR Dukla) 18 10 8 37:32 55,56
24 BRUD Szymon („Kolping” Jarosław II) 20 10 10 37:36 50,00
25 KOŁEK Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 20 10 10 38:39 50,00
26 GAŁUSZKA Jacek (UKS MOSiR Dukla) 18 9 9 31:34 50,00
27 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków) 20 9 11 35:42 45,00
28 BŁĄKAŁA Paweł (UKS „Płomień” Limanowa) 15 8 7 30:26 53,33
29 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice) 20 8 12 33:41 40,00
30 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 22 8 14 37:49 36,36
31 JANIK Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 13 7 6 26:23 53,85
32 MAGULSKI Damian (UKS „Zarabie” Myślenice) 20 7 13 25:46 35,00
33 KOPCZYK Hubert (UKS MOSiR Dukla) 18 6 12 29:46 33,33
34 BŁOCHO Przemysław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 19 6 13 25:39 31,58
35 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice) 20 6 14 30:48 30,00
36 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 12 5 7 22:24 41,67
37 ZIELIŃSKI Konrad („Kolping” Jarosław II) 18 5 13 24:47 27,78
38 ADAMSKI Łukasz („Kolping” Jarosław II) 16 4 12 25:40 25,00
39 SOBOTA Andrzej (LUKS „Strażak” Niżna Łąka) 16 4 12 17:37 25,00
40 KIEŁT Dawid (UKS MOSiR Dukla) 18 4 14 23:46 22,22
41 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 4 3 1 10:7 75,00
42 KORYCKI Michał („Kolping” Jarosław II) 6 3 3 11:10 50,00
43 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 3 5 12:18 37,50
44 ANTOSIAK Daniel (LUKS „Strażak” Niżna Łąka) 16 3 13 14:44 18,75
45 LIS Daniel (UKS „Villa Verde” Olesno II) 2 2 0 6:2 100,00
46 STRZAŁKA Marek („Witmar-Podwawelski” Kraków) 11 2 9 11:29 18,18
47 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 2 10 8:32 16,67
48 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 20 2 18 17:57 10,00
49 GOLONKA Albert (UKS „Płomień” Limanowa) 1 1 0 3:1 100,00
50 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno II) 2 1 1 5:3 50,00
51 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa) 2 1 1 4:5 50,00
52 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 1 2 4:7 33,33
53 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków) 4 1 3 5:11 25,00
54 SZCZEPANIK Konrad (LUKS „Strażak” Niżna Łąka) 14 1 13 10:40 7,14
55 FURMANKIEWICZ Paweł (LUKS „Strażak” Niżna Łąka) 16 1 15 5:46 6,25
56 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 17 1 16 12:49 5,88
57 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 20 1 19 16:59 5,00
58 KOWALCZYK Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 2 0 2 2:6 0,00
59 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ) 4 0 4 4:12 0,00
60 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ) 4 0 4 3:12 0,00
61 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno II) 2 0 2 1:6 0,00
62 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 10 0 10 4:30 0,00
63 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ) 4 0 4 1:12 0,00
64 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno II) 1 0 1 0:3 0,00
65 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków) 2 0 2 0:6 0,00
66 KOŁEK Filip (LUKS „Strażak” Niżna Łąka) 2 0 2 0:6 0,00
67 KĄDZIOŁKA Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów) 1 0 1 0:3 0,00
68 PROCHAZKA Piotr (UKS „Villa Verde” Olesno II) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 MARCINOWSKI Krzysztof (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 17 1 53:18 94,44
2 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 22 20 2 62:14 90,91
3 PUSZKARIOW Konstantyn (UKS „Villa Verde” Olesno II) 20 18 2 58:14 90,00
4 BIAŁCZYK Łukasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 20 18 2 57:23 90,00
5 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 22 19 3 61:23 86,36
6 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 22 18 4 60:25 81,82
7 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 22 17 5 57:24 77,27
8 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 22 17 5 56:26 77,27
9 SPOREK Szymon (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 22 16 6 56:27 72,73
10 CHMIELOWSKI Jakub (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 22 16 6 56:27 72,73
11 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 22 16 6 52:28 72,73
12 OSIKA Sławomir („Witmar-Podwawelski” Kraków) 20 14 6 50:24 70,00
13 JADAM Dawid („Kolping” Jarosław II) 20 14 6 46:30 70,00
14 CHYC Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 16 11 5 39:20 68,75
15 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 22 15 7 52:37 68,18
16 FLAUMENHAFT Jacek (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 22 14 8 51:31 63,64
17 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 22 14 8 48:38 63,64
18 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 22 13 9 48:31 59,09
19 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 22 13 9 46:42 59,09
20 OLBRYCHT Michał (UKS MOSiR Dukla) 18 10 8 37:32 55,56
21 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków) 20 11 9 45:31 55,00
22 MLECZKO Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów) 20 11 9 37:36 55,00
23 JANIK Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 13 7 6 26:23 53,85
24 BŁĄKAŁA Paweł (UKS „Płomień” Limanowa) 15 8 7 30:26 53,33
25 BRUD Szymon („Kolping” Jarosław II) 20 10 10 37:36 50,00
26 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 22 11 11 42:41 50,00
27 KOŁEK Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 20 10 10 38:39 50,00
28 GAŁUSZKA Jacek (UKS MOSiR Dukla) 18 9 9 31:34 50,00
29 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków) 20 9 11 35:42 45,00
30 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 12 5 7 22:24 41,67
31 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice) 20 8 12 33:41 40,00
32 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 3 5 12:18 37,50
33 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 22 8 14 37:49 36,36
34 MAGULSKI Damian (UKS „Zarabie” Myślenice) 20 7 13 25:46 35,00
35 KOPCZYK Hubert (UKS MOSiR Dukla) 18 6 12 29:46 33,33
36 BŁOCHO Przemysław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 19 6 13 25:39 31,58
37 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice) 20 6 14 30:48 30,00
38 ZIELIŃSKI Konrad („Kolping” Jarosław II) 18 5 13 24:47 27,78
39 ADAMSKI Łukasz („Kolping” Jarosław II) 16 4 12 25:40 25,00
40 SOBOTA Andrzej (LUKS „Strażak” Niżna Łąka) 16 4 12 17:37 25,00
41 KIEŁT Dawid (UKS MOSiR Dukla) 18 4 14 23:46 22,22
42 ANTOSIAK Daniel (LUKS „Strażak” Niżna Łąka) 16 3 13 14:44 18,75
43 STRZAŁKA Marek („Witmar-Podwawelski” Kraków) 11 2 9 11:29 18,18
44 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 2 10 8:32 16,67
45 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 20 2 18 17:57 10,00
46 SZCZEPANIK Konrad (LUKS „Strażak” Niżna Łąka) 14 1 13 10:40 7,14
47 FURMANKIEWICZ Paweł (LUKS „Strażak” Niżna Łąka) 16 1 15 5:46 6,25
48 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 17 1 16 12:49 5,88
49 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 20 1 19 16:59 5,00
50 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 10 0 10 4:30 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 SUŁKOWSKI Bartosz / KOSMAL Dawid
(UKS „Płomień” Limanowa)
11 10 1 30:11 90,91
2 PUSZKARIOW Konstantyn / MARCINOWSKI Krzysztof
(UKS „Villa Verde” Olesno II)
7 6 1 19:7 85,71
3 FLAUMENHAFT Jacek / SPOREK Szymon
(KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno)
11 9 2 30:13 81,82
4 JURCZAK Michał / CHMIELOWSKI Jakub
(KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno)
11 9 2 29:14 81,82
5 CHYC Tomasz / OSIKA Sławomir
(„Witmar-Podwawelski” Kraków)
8 6 2 21:8 75,00
6 CZYSZCZOŃ Jakub / KLAG Tomasz
(KS „Gorce” Nowy Targ)
8 6 2 22:9 75,00
7 BOGACZ Wojciech / KARMOLIŃSKI Maciej
(KS „Bronowianka” Kraków)
4 3 1 9:5 75,00
8 MICHALCZYK Jakub / BŁĄKAŁA Paweł
(UKS „Płomień” Limanowa)
8 5 3 17:13 62,50
9 BRUD Szymon / ADAMSKI Łukasz
(„Kolping” Jarosław II)
7 4 3 15:12 57,14
10 KIEŁT Dawid / KOPCZYK Hubert
(UKS MOSiR Dukla)
9 5 4 18:15 55,56
11 ZIELIŃSKI Konrad / JADAM Dawid
(„Kolping” Jarosław II)
9 5 4 15:14 55,56
12 GAŁUSZKA Jacek / OLBRYCHT Michał
(UKS MOSiR Dukla)
9 5 4 17:18 55,56
13 BIAŁCZYK Łukasz / JANIK Tomasz
(„Witmar-Podwawelski” Kraków)
8 4 4 18:14 50,00
14 KAIM Adrian / KOŁODZIEJ Szymon
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice)
8 4 4 15:14 50,00
15 MLECZKO Bartłomiej / GALUS Mateusz
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
10 5 5 18:18 50,00
16 ZAKRZYŃSKI Dominik / GDULA Adam
(UKS „Zarabie” Myślenice)
9 4 5 17:18 44,44
17 KNAGA Łukasz / KARMOLIŃSKI Maciej
(KS „Bronowianka” Kraków)
4 1 3 6:11 25,00
18 TABOR Marcin / MLECZKO Radosław
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
5 1 4 8:14 20,00
19 SOBOTA Andrzej / SZCZEPANIK Konrad
(LUKS „Strażak” Niżna Łąka)
7 1 6 6:18 14,29
20 BOLSĘGA Paweł / MADZULA Paweł
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice)
8 1 7 9:22 12,50
21 ANTOSIAK Daniel / FURMANKIEWICZ Paweł
(LUKS „Strażak” Niżna Łąka)
8 1 7 7:23 12,50
22 MAGULSKI Damian / ŚWIATŁOŃ Piotr
(UKS „Zarabie” Myślenice)
9 0 9 5:27 0,00
23 MLECZKO Radosław / DUDEK Radosław
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
4 0 4 1:12 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa) 22 20 2 11 10 1 25,0
2 JURCZAK Michał (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 22 18 4 11 9 2 22,5
3 MOZDYNIEWICZ Marek (KS „Gorce” Nowy Targ) 22 19 3 11 6 5 22,0
4 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa) 22 17 5 11 10 1 22,0
5 PUSZKARIOW Konstantyn (UKS „Villa Verde” Olesno II) 20 18 2 10 7 3 21,5
6 MARCINOWSKI Krzysztof (UKS „Villa Verde” Olesno II) 18 17 1 9 8 1 21,0
7 KLAG Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 22 17 5 11 8 3 21,0
8 BIAŁCZYK Łukasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 20 18 2 10 5 5 20,5
9 CHMIELOWSKI Jakub (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 22 16 6 11 9 2 20,5
10 SPOREK Szymon (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 22 16 6 11 9 2 20,5
11 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa) 22 16 6 11 8 3 20,0
12 FLAUMENHAFT Jacek (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) 22 14 8 11 9 2 18,5
13 OSIKA Sławomir („Witmar-Podwawelski” Kraków) 20 14 6 10 8 2 18,0
14 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 22 15 7 11 5 6 17,5
15 JADAM Dawid („Kolping” Jarosław II) 20 14 6 10 6 4 17,0
16 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 22 13 9 11 6 5 16,0
17 KOŁODZIEJ Szymon (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 22 13 9 11 4 7 15,0
18 MADZULA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 22 14 8 11 1 10 14,5
19 CHYC Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 16 11 5 8 6 2 14,0
20 CZYSZCZOŃ Jakub (KS „Gorce” Nowy Targ) 22 11 11 11 6 5 14,0
21 MLECZKO Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów) 20 11 9 10 5 5 13,5
22 BRUD Szymon („Kolping” Jarosław II) 20 10 10 10 6 4 13,0
23 OLBRYCHT Michał (UKS MOSiR Dukla) 18 10 8 9 5 4 12,5
24 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków) 20 11 9 10 1 9 11,5
25 GAŁUSZKA Jacek (UKS MOSiR Dukla) 18 9 9 9 5 4 11,5
26 KOŁEK Maciej (KS „Bronowianka” Kraków) 20 10 10 10 3 7 11,5
27 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków) 20 9 11 11 4 7 11,0
28 BŁĄKAŁA Paweł (UKS „Płomień” Limanowa) 15 8 7 8 5 3 10,5
29 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice) 20 8 12 10 4 6 10,0
30 JANIK Tomasz („Witmar-Podwawelski” Kraków) 13 7 6 10 5 5 9,5
31 BŁOCHO Przemysław (UKS „Villa Verde” Olesno II) 19 6 13 9 7 2 9,5
32 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice) 22 8 14 11 2 9 9,0
33 KOPCZYK Hubert (UKS MOSiR Dukla) 18 6 12 9 5 4 8,5
34 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice) 20 6 14 10 4 6 8,0
35 ZIELIŃSKI Konrad („Kolping” Jarosław II) 18 5 13 9 5 4 7,5
36 MAGULSKI Damian (UKS „Zarabie” Myślenice) 20 7 13 10 0 10 7,0
37 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 12 5 7 6 3 3 6,5
38 ADAMSKI Łukasz („Kolping” Jarosław II) 16 4 12 8 5 3 6,5
39 KIEŁT Dawid (UKS MOSiR Dukla) 18 4 14 9 5 4 6,5
40 SOBOTA Andrzej (LUKS „Strażak” Niżna Łąka) 16 4 12 8 1 7 4,5
41 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa) 4 3 1 2 2 0 4,0
42 KORYCKI Michał („Kolping” Jarosław II) 6 3 3 3 2 1 4,0
43 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ) 8 3 5 4 2 2 4,0
44 ANTOSIAK Daniel (LUKS „Strażak” Niżna Łąka) 16 3 13 8 1 7 3,5
45 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 20 1 19 10 5 5 3,5
46 LIS Daniel (UKS „Villa Verde” Olesno II) 2 2 0 1 1 0 2,5
47 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów) 12 2 10 6 1 5 2,5
48 STRZAŁKA Marek („Witmar-Podwawelski” Kraków) 11 2 9 2 0 2 2,0
49 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 20 2 18 10 0 10 2,0
50 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno II) 2 1 1 1 1 0 1,5
51 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa) 2 1 1 1 1 0 1,5
52 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 1 2 2 1 1 1,5
53 SZCZEPANIK Konrad (LUKS „Strażak” Niżna Łąka) 14 1 13 7 1 6 1,5
54 FURMANKIEWICZ Paweł (LUKS „Strażak” Niżna Łąka) 16 1 15 8 1 7 1,5
55 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 17 1 16 9 1 8 1,5
56 GOLONKA Albert (UKS „Płomień” Limanowa) 1 1 0 0 0 0 1,0
57 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków) 4 1 3 1 0 1 1,0
58 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno II) 2 0 2 1 1 0 0,5
59 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ) 4 0 4 2 1 1 0,5
60 PROCHAZKA Piotr (UKS „Villa Verde” Olesno II) 1 0 1 1 1 0 0,5
61 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ) 4 0 4 2 1 1 0,5
62 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ) 4 0 4 2 0 2 0,0
63 KOWALCZYK Tomasz (KS „Gorce” Nowy Targ) 2 0 2 1 0 1 0,0
64 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 10 0 10 5 0 5 0,0
65 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków) 2 0 2 1 0 1 0,0
66 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno II) 1 0 1 0 0 0 0,0
67 KĄDZIOŁKA Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów) 1 0 1 0 0 0 0,0
68 KOŁEK Filip (LUKS „Strażak” Niżna Łąka) 2 0 2 1 0 1 0,0
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy