II liga mężczyzn
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2020-09-26 16:00 1 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS „Płomień” Limanowa 0:10 (S) tak
2020-09-27 11:00 2 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10 (S) tak
2020-09-27 16:00 3 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:5 (S)
2020-10-18 12:00 4 „Kolping” Jarosław II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 5:5 (S) tak
2020-12-12 12:00 5 KS „Bronowianka” Kraków - UKS MOSiR Dukla 5:5 (S) tak
2021-02-27 15:00 6 UKS „Zarabie” Myślenice - „Witmar-Podwawelski” Kraków 3:7 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
2020-10-03 11:00 7 UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Strażak” Niżna Łąka 10:0 (S) tak
2021-03-11 18:00 8 KS „Gorce” Nowy Targ - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 (S) tak
2020-10-03 13:00 9 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 0:10 (S) tak
2020-10-21 18:00 10 UKS „Villa Verde” Olesno II - „Kolping” Jarosław II 7:3 (S) tak
2020-10-03 11:00 11 UKS MOSiR Dukla - UKS „Zarabie” Myślenice 6:4 (S) tak
2020-10-03 15:00 12 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków 9:1 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 3
2020-10-31 13:00 13 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 2:8 (S) tak
2021-03-18 18:00 14 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Gorce” Nowy Targ 3:7 (S)
2020-12-13 16:00 15 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 3:7 (S) tak
2020-10-17 11:00 16 UKS MOSiR Dukla - „Kolping” Jarosław II 6:4 (S) tak
2020-10-25 17:00 17 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2:8 (S) tak
2020-10-18 11:00 18 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:7 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 4
2020-12-12 14:30 19 UKS „Płomień” Limanowa - UKS „Zarabie” Myślenice 10:0 (S) tak
2020-10-24 16:00 20 KS „Gorce” Nowy Targ - KS „Bronowianka” Kraków 6:4 (S) tak
2020-10-25 16:00 21 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS MOSiR Dukla 9:1 (S) tak
2020-12-18 18:30 22 „Kolping” Jarosław II - „Witmar-Podwawelski” Kraków 2:8 (S) tak
2020-10-24 16:00 23 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - LUKS „Strażak” Niżna Łąka 8:2 (S) tak
2020-10-24 12:00 24 UKS „Villa Verde” Olesno II - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 5
2020-11-14 12:00 25 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa 6:4 (S) tak
2020-11-14 13:00 26 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ 6:4 (S) tak
2020-12-05 18:00 27 KS „Bronowianka” Kraków - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 2:8 (S) tak
2020-12-06 12:00 28 UKS „Zarabie” Myślenice - „Kolping” Jarosław II 5:5 (S) tak
2021-03-13 14:30 29 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS MOSiR Dukla 2:8 (S) tak
2020-11-15 11:00 30 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - „Witmar-Podwawelski” Kraków 0:10 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 6
2020-11-21 11:00 31 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 9:1 (S) tak
2020-12-11 18:30 32 KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:6 (S)
2020-11-22 16:00 33 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1 (S) tak
2020-12-16 16:00 34 „Kolping” Jarosław II - KS „Bronowianka” Kraków 6:4 (S) tak
2020-11-22 11:00 35 UKS MOSiR Dukla - LUKS „Strażak” Niżna Łąka 6:4 (S) tak
2020-11-21 16:00 36 „Witmar-Podwawelski” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 7:3 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 7
2020-11-28 16:00 37 „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 5:5 (S) tak
2020-11-28 11:00 38 UKS MOSiR Dukla - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6 (S) tak
2020-11-29 11:00 39 LUKS „Galux” Skrzyszów - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 1:9 (S) tak
do ustalenia 40 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - „Kolping” Jarosław II
2020-11-28 10:30 41 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Zarabie” Myślenice 8:2 (S) tak
2020-12-06 16:00 42 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Bronowianka” Kraków 6:4 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 8
2020-12-05 11:00 43 UKS „Płomień” Limanowa - UKS MOSiR Dukla 10:0 (S) tak
2020-12-05 16:00 44 KS „Gorce” Nowy Targ - „Witmar-Podwawelski” Kraków 4:6 (S) tak
2020-12-01 19:15 45 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - LUKS „Strażak” Niżna Łąka 10:0 (S) tak
2020-12-05 12:00 46 „Kolping” Jarosław II - LUKS „Galux” Skrzyszów 9:1 (S) tak
2020-12-05 16:00 47 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7 (S) tak
2020-11-28 17:00 48 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:5 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 9
2021-03-19 14:30 49 „Kolping” Jarosław II - UKS „Płomień” Limanowa 6:4 (S)
2020-12-20 16:00 50 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - KS „Gorce” Nowy Targ 9:1 (S) tak
do ustalenia 51 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS MOSiR Dukla
2020-12-19 13:00 52 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - „Witmar-Podwawelski” Kraków 5:5 (S) tak
2020-12-19 16:00 53 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS „Zarabie” Myślenice 5:5 (S) tak
2020-12-19 16:00 54 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - KS „Bronowianka” Kraków 2:8 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 10
2021-02-20 14:00 55 UKS „Płomień” Limanowa - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 9:1 (S)
2021-03-21 16:00 56 KS „Gorce” Nowy Targ - „Kolping” Jarosław II 7:3 (S) tak
2021-02-20 11:00 57 UKS MOSiR Dukla - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7 (S)
2021-03-07 16:00 58 „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:6 (S) tak
do ustalenia 59 UKS „Zarabie” Myślenice - LUKS „Strażak” Niżna Łąka
2021-03-07 15:00 60 KS „Bronowianka” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 7:3 (S)
Runda 1 - Kolejka 11
2021-03-13 15:00 61 KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa 5:5 (S) tak
2021-03-17 18:00 62 „Kolping” Jarosław II - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 5:5 (S) tak
do ustalenia 63 „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS MOSiR Dukla
2021-03-19 19:00 64 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3 (S) tak
2021-03-20 15:00 65 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1 (S) tak
do ustalenia 66 LUKS „Galux” Skrzyszów - LUKS „Strażak” Niżna Łąka
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy