LUKS „Galux” Skrzyszów (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Sprzęt: stoły Donic Person, piłki Tibhar 40+ SynTT NG ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Krzysztof Galus (tel. 509 655 111)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mateusz Galus (tel. 506 406 007)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAŃBOR Andrzej 1969 M 6258 2020-09-09 373
2 DUDEK Radosław 1979 M 6260 2020-09-09 867
3 GALUS Krzysztof 1973 M 6261 2020-09-09 683
4 GALUS Mateusz 2001 M 6262 2020-09-09 727
5 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007 M 6278 2020-09-09 2298
6 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 6267 2020-09-09 370
7 MLECZKO Bartłomiej 1994 M 6269 2020-09-09 673
8 MLECZKO Radosław 1993 M 6270 2020-09-09 671
9 NOSAL Mirosław 1977 M 6271 2020-09-09 378
10 TABOR Marcin 1981 M 6276 2020-09-09 376
11 ŻUROWSKI Dariusz 1976 M 6277 2020-09-09 374
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2020-09-26 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS „Płomień” Limanowa 0:10 (S) ⇓
2 2M 1/4 2020-10-24 12:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 (S) ⇓
3 2M 1/3 2020-10-25 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2:8 (S) ⇓
4 2M 1/6 2020-11-21 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 7:3 (S) ⇓
5 2M 1/7 2020-11-29 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 1:9 (S) ⇓
6 2M 1/8 2020-12-05 12:00 „Kolping” Jarosław II - LUKS „Galux” Skrzyszów 9:1 (S) ⇓
7 2M 1/9 2020-12-19 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS „Zarabie” Myślenice 5:5 (S) ⇔
8 2M 1/11 2021-01-30 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - LUKS „Strażak” Niżna Łąka  
9 2M 1/10 2021-03-07 15:00 KS „Bronowianka” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 7:3 (S) ⇓
10 2M 1/2 2021-03-11 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 (S) ⇓
11 2M 1/5 2021-03-13 14:30 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS MOSiR Dukla 2:8 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) UKS „Płomień” Limanowa   0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0
2 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 0,0 0,5   1,5 0,0   2
3 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0,0 0,5   1,5 0,0   2
4 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków 0,0 0,0   2,0 1,0   3
5 (D) KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 0,0 0,0   1,0 0,0   1
6 (W) „Kolping” Jarosław II 0,0 0,0   0,0   1,0 1
7 (D) UKS „Zarabie” Myślenice   0,5   2,5 0,5 1,5 5
9 (W) KS „Bronowianka” Kraków   0,5   2,5 0,0 0,0 3
10 (W) KS „Gorce” Nowy Targ   0,5   1,5 0,0 0,0 2
11 (D) UKS MOSiR Dukla   1,0   1,0 0,0 0,0 2
Razem 0,0 3,5 0,0 13,5 1,5 2,5 21
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DUDEK Radosław 1979 M 6260 2020-09-09 867
2 GALUS Mateusz 2001 M 6262 2020-09-09 727
3 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007 M 6278 2020-09-09 2298
4 MLECZKO Bartłomiej 1994 M 6269 2020-09-09 673
5 MLECZKO Radosław 1993 M 6270 2020-09-09 671
6 TABOR Marcin 1981 M 6276 2020-09-09 376