LUKS „Strażak” Niżna Łąka (M)
Klub: LUKS „Strażak” Niżna Łąka
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli we Wrocance
Wrocanka, ul. Długa 19
38-455 Głowienka

Dom Ludowy w Niżnej Łące
Niżna Łąka, ul. O. Hieronima Longawy 51
38-455 Głowienka
Sprzęt: stoły Donic, piłki Tibhar
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Konrad Szczepanik (tel. 605 837 747)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Wiesława Guzik (tel. 668 559 858)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ANTOSIAK Daniel 1970 M 6512 2020-09-09 1027
2 FURMANKIEWICZ Paweł 1990 M 4019 2020-09-04 3091
3 FURMANKIEWICZ Sebastian 1994 M 4020 2020-09-04 3092
4 HYZIAK Konrad 1996 M 4030 2020-09-04 3094
5 KOŁEK Filip 2000 M 4024 2020-09-04 3095
6 SOBOTA Andrzej 1966 M 4021 2020-09-04 836
7 SZCZEPANIK Konrad 1989 M 4018 2020-09-04 3090
8 WAJDA Zbigniew 1956 M 4017 2020-09-04 3093
9 ZAJĄC Piotr Paweł 1992 M 4029 2020-09-04 3097
10 ZWARYCZ Artur 1984 M 4023 2020-09-04 3096
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/2 2020-10-03 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Strażak” Niżna Łąka 10:0 (S) ⇓
2 2M 1/3 2020-10-18 11:00 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:7 (S) ⇓
3 2M 1/4 2020-10-24 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - LUKS „Strażak” Niżna Łąka 8:2 (S) ⇓
4 2M 1/5 2020-11-15 11:00 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - „Witmar-Podwawelski” Kraków  
5 2M 1/6 2020-11-22 11:00 UKS MOSiR Dukla - LUKS „Strażak” Niżna Łąka  
6 2M 1/7 2020-11-29 11:00 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - „Kolping” Jarosław II  
7 2M 1/8 2020-12-06 16:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - LUKS „Strażak” Niżna Łąka  
8 2M 1/9 2020-12-20 11:00 LUKS „Strażak” Niżna Łąka - KS „Bronowianka” Kraków  
9 2M 1/10 2021-01-23 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - LUKS „Strażak” Niżna Łąka  
10 2M 1/11 2021-01-30 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - LUKS „Strażak” Niżna Łąka  
11 2M 1/1 do ustalenia LUKS „Strażak” Niżna Łąka - KS „Gorce” Nowy Targ  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (W) UKS „Płomień” Limanowa 0,0 0,0 0,0 0,0   0
2 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 0,0 0,0   2,0 1,0 3
3 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 1,0 0,0   0,5 0,5 2
Razem 1,0 0,0 0,0 2,5 1,5 5
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ANTOSIAK Daniel 1970 M 6512 2020-09-09 1027
2 FURMANKIEWICZ Paweł 1990 M 4019 2020-09-04 3091
3 KOŁEK Filip 2000 M 4024 2020-09-04 3095
4 SOBOTA Andrzej 1966 M 4021 2020-09-04 836
5 SZCZEPANIK Konrad 1989 M 4018 2020-09-04 3090